Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

la660s pazar günü aldım pazartesi kurdurttum.. dün servis tarafından ışık sızması yüzünden rapor tutuldu deişim istendi.. ayrıca ürünü bimeksden aldım kaç gün iiçerisinde teslim etme hakkım war ?

ben de bimeksten almıştım sorun çıktığında.

30 gün içinde sorun çıkarsa servis rapor tutuyor, daha sonra LG merkeze götürüyor. LG merkezin yapabileceği 2 şey var,
    1) Bayi değiştirecek
    2) LG değiştirecek.

bayi değiştirecek onayı verirlerse onay kağıdını alıp bimekse götürüyorsun. onlar da bimeks merkezden onay alıyorlar(1-2 gün)
    Ardından tv yi götürüyorsun ve değişimi yapıyorsun.

senin tv neden değişmişti ? bide lg merkezden ne kadar zamanda cevap geldi ?

bende lm640 vardı yeni almıştım daha.açılmamaya başladı ondan değiştirdiler. lg merkezden onay belgesi 2-3 günde geldi en fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LA690 için;120 Hz hareket dengeleme MCI 400 özellikli panelden bahsediliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Yinelemek adına DVB-T2 test yayını (istanbul-ankara)
    UHF 31. KANAL 554.000MHZ Frekansında Test Yayını Yapan Kanallar; STAR-SKYTÜRK360-TV8-TV2-CNNTÜRK-NTV-TRT1HD-ATVHD-SAMANYOLU-NTV-FOX-KANALTÜRK ..

++++++++++

bimeksten alınan ürünlerde 3 gün ve 21 gün boyunca herhangi bir neden göstermeksizin
    bimeks web sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri 7 gün boyunca.
    ama
    sizin durumunuzda servis değişim işlemini gerçekleştirebilir eskiyi alıp yeniyi teslim eder.

İstanbul da DVB-T2 test yayını var mı baybarut hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 17 Mayıs 2013; 16:49:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

@oturkmen
    LA690 ve diğer modeller ne zaman gelir;kesin bilgi yok, bayilere göre 15 Haziran ve sonrası bekliyorlar...
    Kağıt üzerinde ayak ve çerçeve tasarımındaki küçük farklılıklar hariç 660-690 1e1 teknik olarak aynı.

42 inç 690'ı ben Mediamarkt'ta gördüm. Peynir ekmek gibi satılıyordu. Yerinde 660 ve 690'ı karşılaştırdım. 690'ın yan ve üst çerçeveleri metal ve ince. 660 ise plastik. 690'ın alt çerçevesi daha az ve göze daha hoş geliyor. TV kalitesinin aynı olduğunu zaten biliyorum. 47 inçi gelince almayı düşünüyorum. Sanırım 660'dan 100 veya 200 TL daha pahalı olur. Lganabayi.com'a göre Haziran'da gelecekmiş.
  • Nerede satılıyor? 47'si var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Nerede satılıyor? 47'si var mı?

Vatanbilgisayar.

47" henüz gelmedi ama.

42 sinin fiyatıda 2399 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza07 -- 17 Mayıs 2013; 17:04:45 >
  • TV nizi iptv olarak kullanmak için aşağıdaki linki kontrol edin lütfen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_74946392/tm.htm
  • Evet belirttiğim frekanslarda İstanbul ve Ankarada test yayını var.
    Ankara UHF 31. İstanbul 23. KANAL 554.000MHZ Frekansında Test Yayını Yapan Kanallar; STAR-SKYTÜRK360-TV8-TV2-CNNTÜRK-NTV-TRT1HD-ATVHD-SAMANYOLU-NTV-FOX-KANALTÜRK ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 17 Mayıs 2013; 18:52:14 >
  • Oturduğum sitede "QAM tabanlı uydu yayını"diye birşey varmış. DVB-C Tuner ile ilave başka cihaz olmadan uydu izlenebilyormuş. 42LA640 'da bu DVB-C tuner var mı?
  • Tşk.ler hocam.. ..İstanbul da DVB-T2 yayınlarını seyreden var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 17 Mayıs 2013; 20:34:31 >
  • lütfen cevap.42la660s e bir kamera takıp skype den goruntulu gorusebılırmıyım.
  • telefonu samsung olup wifi directi kullanabilen var mı?
  • Mevcut tunerler;
    DVB-T(*DVB-T/T2)
    DVB-C olduğuna göre sorun çıkmaması gerekli.
    DVB-S/S2

++++++

2012 smart serisi için uyumlu olan skype kamera modeli AN-VC400
    2013'ler için belki yeni model gelebilir belki de bu kullanılabilir.
  • quote:

telefonu samsung olup wifi directi kullanabilen var mı?

kendi kendime alıntı yapayım :))

şimdi tv şuan oturdugum evde olmadığı için arada gidince bakabiliyorum.. fotograf yada videoyu galeriden oynatırken wifi direct işareti çıkıyor.ordan paylaşabiliyoruz. peki muzik paylaşabiliyormuyuz acaba ? paylaşım işareti mvcut yalnız paylaşamadım :)))
  • çok sağol ama fiyatlara bakınca 300 tl gibi rakamlar gordum gıdıp samsung almak daha mantıklı gıbı ama ondada 3d gozlukde başagrısı v.s konusu ve 2 tane olması eksi.
    keşke normal bır kamera baglasakda olsa.
  • Merhaba arkadaşlar Teknosa dan LG 42LA660S modelini almış bulunuyorum.Pazartesi teslim alacağım.. Benim öğrenmek istediğim LG teknis servis yerine ben kurulumunu yapsam TV nin sorun olurmu acaba? İllaki servisinmi kurması lazım? Kendisi kuran varmı?
  • 42la660s de bluetoth varmı?
  • 32" üzeri modellerde servis kurulumu zorunlu ? herhangibir olumsuzluk çıkması durumunda anında rapor tutulması,garantinin başlatılması işlemleri için servisi beklemek doğru olur.Aksi durumda cihaz garanti dışı sayılabilir.

++++++

Bluetooth modülü (BM-LDS401) IEEE802.11a/b/g/n standardını desteklediği belirtilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 19 Mayıs 2013; 8:11:34 >
  • İyi günelr arkadaşlar;

42LA660 TV aldım.

HTC HD2 telefonumda android rom kullanıyorum.
    LG TV Remote kurdum telefona.
    Telefonum kumanda oldu. Süper.

Fakat telefondaki video ve resimelri bir türlü paylaştıramadım.
    Ttelefondan LG TV Remote programının smart share menüsüne girdim.

Telefondaki resim ve videoları göstermiyor
    Telefondaki video resimleri TVde kablosuz acabileceğim diye ne kadar umutlanıyordum

Eksik bir şey mi yapıyorum?
    Başka bir program mı var kurmam gereken?
    TVden telefona mı bağlanmam gerekiyor?

Yardımlarınızı bekliyorum

Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 19 Mayıs 2013; 12:21:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: printer87

lütfen cevap.42la660s e bir kamera takıp skype den goruntulu gorusebılırmıyım.

LA640 kullanıyorum haftaya akıllı kumanda alıcam internet ses tanıma olayı için bi kaç hafta sonra da AN-WC400 kamera alıcam en azından internette görüntü tanıma yapabilirmiyim düşüncesindeyim skype de işe yarıyacağını düşünüyorum tabi bunun için benim yorumumu bi kaç hafta beklemen lazım inş. 660S tede deniyen arkadaşlar olur LG yi ararsan veya mail atarsan sana görüntülü kontrol var dicekler banada öyle dediler sosyal ağlarda işe yaraması benim için kafi ya elimde patlıcak yada işe yarıcak görücem artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.