Şimdi Ara

2013 hyundai i30 fiyat alan araç alan fiyatta yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi gunler arkadaslar 2013 hyundai i30 dizel elite manuel almayı dusunuyorum. mersinde bir bayi düz vitese 57500bin fiyat verdi ankarada yasıyorum burda soramadım işlerden dolayı fırsat bulup . yeni araç alan ya da pazarlık yapan arkadaslar aldıkları fiyatları belirtirse sevinirim. bazı arkadaslar boya koruma vb. hediye eden bayiler oldugunu da yazmıstı ben pek beceremıyorum pazarlık işini :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diediemydarlings -- 19 Mart 2013; 15:30:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: diediemydarlings

iyi gunler arkadaslar 2013 hyundai i30 dizel elite manuel almayı dusunuyorum. mersinde bir bayi düz vitese 57500bin fiyat verdi ankarada yasıyorum burda soramadım işlerden dolayı fırsat bulup . yeni araç alan ya da pazarlık yapan arkadaslar aldıkları fiyatları belirtirse sevinirim. bazı arkadaslar boya koruma vb. hediye eden bayiler oldugunu da yazmıstı ben pek beceremıyorum pazarlık işini :)
    Ben 57000 fiyat aldım ama biraz daha pazarlık yaparsam aşağı çekebilirim gibi geliyor
  • 11., 12. aylarda 53.000 e alanlar oldu. fiyatlar epey artmış.
  • evet kia özellikle uctu ceed duz vites dizel concept plus 49750 ıken su an 55 indirimli fiyatı.. i30 da 59lıste fıyatı ındırımlı 57 dıyorlar cok fazla artıs oldu
  • bende dediğiniz i30 elite dizel manuel aracı sene sonunda almayı düşünüyorum.2 hafta önce kayseri inoto'da aracı test ettim ve orda bana verdikleri fiyat 55.500 tl idi doktor,veteriner vs.bulabilirseniz 2 bin tl daha düşüyorlardı fiyattan bilginiz olsun.
  • bugün fiyat aldım bayiden aynı model için. son 56.750.-tl fiyat verdi. avukatlara özel indirimden bahsettiler %2 geliş fiyatından. ort 1.000.-tl ediyor oda. ama aracı 1 sene devredemezsin dedi satıcı arkadaş. biraz yüksek geldi bana.
  • Selam arkadaşlar.Ben de bugün i30 dizel otomatik elite anahtar teslimi 58.500' aldım.Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diediemydarlings

iyi gunler arkadaslar 2013 hyundai i30 dizel elite manuel almayı dusunuyorum. mersinde bir bayi düz vitese 57500bin fiyat verdi ankarada yasıyorum burda soramadım işlerden dolayı fırsat bulup . yeni araç alan ya da pazarlık yapan arkadaslar aldıkları fiyatları belirtirse sevinirim. bazı arkadaslar boya koruma vb. hediye eden bayiler oldugunu da yazmıstı ben pek beceremıyorum pazarlık işini :)

bende fiyat sormaya gelmiştim

sizin düşündüğünüz araç için fiyat aldım bende

55500 dedi ilk olarak

belki düzlerler diye düşünüyorum

size yüksek söylemişler
  • arkadaşlar mayısın son haftasında bende otomatik gdi elite alacağım ama fiyatlar için mayıs ayı belli değilmiş,bugün bir bayiden nisan ayı için son 52bin lira fiyat aldım,1 yıllık boya koruma ve karter muhafaza dahil.bana fiyat konusunda fikir verip yardımcı olursanız sevinirm.
  • arkadaşlar 1.6 gdi style düşünüyorum fakat fiyatlar çok yükseldi yıl sonu kampanyalarını bekliyoruz mecburen.benim öğrenmek istediğim fiyat alan arkadaşlar liste fiyatı üzerinden indirim yapılıyor mu olursada ne kadar oluyor.şu anki liste fiyatı 47600
  • arkadaşlar yakın zamanda gdi style için fiyat alan arkadaşlarımız yok mu buradan paylaşalım indirim yapılması konusunda yardımcı olur
  • 55-56 bin bandında biten pazarlık iyidir... Alınır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

arkadaşlar yakın zamanda gdi style için fiyat alan arkadaşlarımız yok mu buradan paylaşalım indirim yapılması konusunda yardımcı olur

Dün itibari ile hyundaiye gittim ve 1.6 gdi elite düz vites teset aracını kullandım,satış elemanı baya bir ilgiliydi,arabayı çok beğendim,donanim olarak ne ararsan vardı? son fiyat 52.500 liraya bıraktı hediye boya koruma filan bahsetmedik yani tam manasıyal opazarlık yapamadım ya da ben beceremedim.Aslında nasıl bir pazarlık yapmalıyım neler istemeliyim bilmiyorum,zira ilk sıfır arabam olacak, şu an aralık ayını bekliyorum o zaman alırım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

arkadaşlar yakın zamanda gdi style için fiyat alan arkadaşlarımız yok mu buradan paylaşalım indirim yapılması konusunda yardımcı olur

Dün itibari ile hyundaiye gittim ve 1.6 gdi elite düz vites teset aracını kullandım,satış elemanı baya bir ilgiliydi,arabayı çok beğendim,donanim olarak ne ararsan vardı? son fiyat 52.500 liraya bıraktı hediye boya koruma filan bahsetmedik yani tam manasıyal opazarlık yapamadım ya da ben beceremedim.Aslında nasıl bir pazarlık yapmalıyım neler istemeliyim bilmiyorum,zira ilk sıfır arabam olacak, şu an aralık ayını bekliyorum o zaman alırım artık.

s.a

GDİ otomatik style beyaz renk için 48900 fiyat aldım kardeşim için düsünüyorum fazlada araştırma yapamadım fiyat nasıl ?

Hediye sadece cam filmi veriyolar paspas bile söz konusu değil dedi.Israrla geri görüş olması zaruri dedim bu pakette var mı dedim oldugunu söylediler ne kadar doğru ?

• Style da geri görüş yok.
    Hediye olarak bence karter koruma daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evergreen977 E kullanıcısına yanıt
    Diğer konularda araçta zaten karter koruma olduğundan bahsedilmişti sanırım.

Cam filmi ve boya koruma yaptırmış genelde herkes aracı alırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhddn -- 21 Ağustos 2013; 1:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogstr8

quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

s.a

GDİ otomatik style beyaz renk için 48900 fiyat aldım kardeşim için düsünüyorum fazlada araştırma yapamadım fiyat nasıl ?

Hediye sadece cam filmi veriyolar paspas bile söz konusu değil dedi.Israrla geri görüş olması zaruri dedim bu pakette var mı dedim oldugunu söylediler ne kadar doğru ?

Style de geri görüş kamerası yok.Oradaki satış elemanı herşeyden bihaber herhalde.Bilmeden konuşmasın ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.