Şimdi Ara

2013 Honda Civic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 Honda Civic Elegance otomatik lpgli 66000 lira fiyat aldım anahtar teslim. Sizce fiyat nasıl?

• Normal
  • Şu an böyle fiyatlar. geçen yaz sonu aynı araba 57-58 di diye hatırlıyorum.
  • Sene sonunda 52bin fiyat almıştım. Bu fiyata o arabayı almam. 2. el temiz araç al usta. Garanti kapsamında al gitsin
  • 2. eli de kayda değer oranda ucuz değil ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zygoma

2013 Honda Civic Elegance otomatik lpgli 66000 lira fiyat aldım anahtar teslim. Sizce fiyat nasıl?

Biraz pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ar ge

2. eli de kayda değer oranda ucuz değil ki
    Hocam polis tanıdığın var mı?

Onla bir konuş Polisan Honda Civicte indirimi var belki o sana yardımcı olabilir daha uygun alırsın 2013 ya da bu fiyata 2014 bulursun belki

Linkte bulunan araçlar var ama fiyat nasıl bilmiyorum.

Sizin için çekilişe katılıp alabilir

http://www.polsan.com.tr/index.php/component/content/article/456

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Onla bir konuş Polisan Honda Civicte indirimi var belki o sana yardımcı olabilir daha uygun alırsın 2013 ya da bu fiyata 2014 bulursun belki

Alıntıları Göster
    yuh ya yılbaşından önce lpg si dahil 58 bin fiyat almıştım 58 bin verilir mi buna deliyle münasebete girmem deyip sinirlenip plazadan çıkmıştım..bu fiyatlara kimse kusura bakmasın da alana her türlü yol mübah... gidin 15-20 bine dandik 2. el alırım yinede bu fiyatları kesinlikle c segment arabaya bayılmam..c segmentinin sıfır yada 2.el max ederi 55 bindir.. tamam sakinim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Polise, hakime, doktora, mühendise indirim var benim gibi işçi takımına hiçbir şey yok... Yazık valla işçi isen ne kız nede indirim veriyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: дltuğ

yuh ya yılbaşından önce lpg si dahil 58 bin fiyat almıştım 58 bin verilir mi buna deliyle münasebete girmem deyip sinirlenip plazadan çıkmıştım..bu fiyatlara kimse kusura bakmasın da alana her türlü yol mübah... gidin 15-20 bine dandik 2. el alırım yinede bu fiyatları kesinlikle c segment arabaya bayılmam..c segmentinin sıfır yada 2.el max ederi 55 bindir.. tamam sakinim...

Alıntıları Göster
    Cevaplar için teşekkür ederim ancak piyasada biraz araştırma yaptım ama bundan farklı bu segment içinde bu fiyata alınabilecek fazla seçenek yok sanırım.

• 2013 sonu 59bin fiyat almistik. Arac ic dis tasarim cok hosuma gitmisti hala da begeniyorum

2.elde gecen senenin 0fiyatina var. Ve pekde bi fark yok alacaksan 0 al kafan rahat olsun ilk senin elinle calissin araba...

He bu aralar0ada karsiyim o ayri konu
  • Lacano kullanıcısına yanıt
    Hocam bakınca onların kendi kurduğu bir sandık bildiğim kadarıyla şayet sizinde sendikanlarınızın yapması gereken bir şey.

Mesela askerde Oyak indirimi alıyor ama maaşından düzenli para kesiliyor.

Babam devlet memuru bir yerden indirimimiz olmadı otomobil için tek indirim olan yer İBB'ye ait sosyal tesislerde SGK kartını gösterince % ufak bir dilim indirim var birde.

SGK üyelerinin kurduğu kamp var orada indirim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hocam bakınca onların kendi kurduğu bir sandık bildiğim kadarıyla şayet sizinde sendikanlarınızın yapması gereken bir şey.

Mesela askerde Oyak indirimi alıyor ama maaşından düzenli para kesiliyor.

Babam devlet memuru bir yerden indirimimiz olmadı otomobil için tek indirim olan yer İBB'ye ait sosyal tesislerde SGK kartını gösterince % ufak bir dilim indirim var birde.

SGK üyelerinin kurduğu kamp var orada indirim var

Bizim sendikanın tek işlevi her ay 1 günlük ücretimizi kesmek başka hiçbir işlevi yok...

• Şu Civic'te 66 binlik bir duruş, kalite, konfor, sürüş zevki var mı Allah aşkına? İster kıyaslayın ister kıyaslamayın, gösterişin önemli olduğu bir yerde bu Civic'in yanına çekilen 35 binlik X-type'ın, 40 binlik 159'un kızılay beyazı Civic'ten üç kat daha fazla işe yarayacağı acı bir gerçek.

Edit: 2014 model bile değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 24 Mayıs 2014; 22:39:35 >
  • mühendise hangi firmalar indirim veriyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

mühendise hangi firmalar indirim veriyor acaba

Gazete ilanında görmüştüm, hangi gazete olduğunu bilmiyorum evde bulabilirsem koyarım...
  • Ayni model lpgli Polsan 63.000 e veriyor. Konusunu acmistim. Ben bayilerdende 63.000e alinabilecegini dusunuyorum cunku 2013 model. Polsana bakmayin siz indirimi bayi ile ayni yapar ve bizimkilerde kanar. Online arac listesi var 93 kisi basvurmus cok iyi olsa 93 kisimi basvurur binlerce kisinin uye oldugu bir yerde...
  • Alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Alınmaz.
    Şu dümdüz, ot gibi araba da bu paraları ediyor ya

Neyi var desen hiç bir şeyi yok. Golf pahalı dersin, evet pahalı ama kaliteli derim arabanın bir karakteri var derim. Focus pahalı dersin, sürüş hissini, tokluğunu ve sağlamlığını kaliteli dizel motoruna başka araçta bulamıyorum derim. VAG grubun TSI motoru, Ford'un Eco-Boost'u Opel'in de turbolu iyi yürüyen motoru kalitesi var derim de Allah aşkına şu Corolla ile Civic'in neyi var biri bana anlatsın. Bir nebze ucuza satılıyordu eskiden, gideri vardı. Şimdi o da yok. Hele Hb'ine, dizeline istedikleri o para

• Çok yuksek hem gecen hafta full dolu zenon far sunrroof iaitmali araç için 63 bin fiyat aldim 2013 tu oda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.