Şimdi Ara

2013 focus trend x sport

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Aleykümhayırlı cumalar diliyorum . Aranıza yeni katıldım. Bende sürekli ford araç kullanmak isteyen birisiyim ve daha yeni memur olduğum için bunu gerçekleştirmek istedim. Hem yatırım olsun maaşımı hiç etmeyim hemde kaliteli bir forda biniyim dedim. Araştırdımve arkadaşımın birinde 2013 model focus trend x sport fullpaket sadece sunroof yok araç 25bin km'de ama benzinli. 52 bin fiyat verdi. Sizce nasıl bir araç alsam mı yada başka bir ford önerir misiniz? Benzinli olması kafamı karıştırdı ama lpg taktırırım diye düşünüyorum. Fotoğraflarıdaaşağıdayardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler
     2013 focus trend x sport 2013 focus trend x sport 2013 focus trend x sport

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: @kriger@_38

Selam Aleykümhayırlı cumalar diliyorum . Aranıza yeni katıldım. Bende sürekli ford araç kullanmak isteyen birisiyim ve daha yeni memur olduğum için bunu gerçekleştirmek istedim. Hem yatırım olsun maaşımı hiç etmeyim hemde kaliteli bir forda biniyim dedim. Araştırdımve arkadaşımın birinde 2013 model focus trend x sport fullpaket sadece sunroof yok araç 25bin km'de ama benzinli. 52 bin fiyat verdi. Sizce nasıl bir araç alsam mı yada başka bir ford önerir misiniz? Benzinli olması kafamı karıştırdı ama lpg taktırırım diye düşünüyorum. Fotoğraflarıdaaşağıdayardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

52 bin bence biraz fazla bodykiit ve jant ile fiyatı yukarı cekilmiş. benim size tavsiyem 1,0 titanium focuslara bakmanız. 53-54 gibi rakamlara 2012-2013 model aralıgında bulunabilir ve titanium ile trentx arasında sahsıma göre daglar fark eder sonradan bi titaniun gördüğnüzde pişman olursunuz. yıllık km 10000 altındaysa 1.0 ecoboost sizi üzmez ama üzerinden inmem derseniz lpg düşünülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cermen_555

quote:

Orijinalden alıntı: @kriger@_38

Selam Aleykümhayırlı cumalar diliyorum . Aranıza yeni katıldım. Bende sürekli ford araç kullanmak isteyen birisiyim ve daha yeni memur olduğum için bunu gerçekleştirmek istedim. Hem yatırım olsun maaşımı hiç etmeyim hemde kaliteli bir forda biniyim dedim. Araştırdımve arkadaşımın birinde 2013 model focus trend x sport fullpaket sadece sunroof yok araç 25bin km'de ama benzinli. 52 bin fiyat verdi. Sizce nasıl bir araç alsam mı yada başka bir ford önerir misiniz? Benzinli olması kafamı karıştırdı ama lpg taktırırım diye düşünüyorum. Fotoğraflarıdaaşağıdayardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

52 bin bence biraz fazla bodykiit ve jant ile fiyatı yukarı cekilmiş. benim size tavsiyem 1,0 titanium focuslara bakmanız. 53-54 gibi rakamlara 2012-2013 model aralıgında bulunabilir ve titanium ile trentx arasında sahsıma göre daglar fark eder sonradan bi titaniun gördüğnüzde pişman olursunuz. yıllık km 10000 altındaysa 1.0 ecoboost sizi üzmez ama üzerinden inmem derseniz lpg düşünülebilir.

Araç orjinal jantlar filan fabrikasyon ama dediğiniz gibi fiyat yüksek onun için araştırma yapıyorum dediğiniz aracada bakacam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trend x baz paket üstadım seni kandırmış arkadaşın fullpaket diye.
  • O yıllarda TrendX paket 45bin TL civarı bir fiyattaydı sanırım. Sport Paket eklentisiyle 47bin hadi 48 diyelim. Arkadaşınız bencede 52 diyerek biraz uçmuş. Sıfır hatalı bir araç bile olsa 48-49 anca eder benim gözümde ki aynı aracın aynı donanımda sedanı bende var. Artı olarak ben geniş ekran gösterge,sony teyp + ekran,katlanır ayna,yokuş kalkış desteği,lastik basınç sensörü,bi-xenon far,ST tampon gibi eklentiler yaptım. Bunlara rağmen 50'den fazla etmeyeceğini düşünüyorum.

Trend
    TrendX
    Style
    Titanium olarak gidiyor donanım listesi o yıllarda. Yani baz donanımın 1 üstü full falanda değil

Madem arkadaşınız biraz indirim yapmasını sağlayın derim. Yakıt olarakta şehir içi min:8 maks10 litreleri, şehir dışında ise min:5.5 maks:8 litreleri gözden çıkarım derim.(Benzinde)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.