Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.520
Cevap
7
Favori
88.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toygarbatu

arkadaşlar bende yarın 1,6 powershift X paketli beyaz aracımı teslim alıyorum da halı paspas oluyor mu başka nelere dikkat etmeliyim

arka park sensörü trafik seti aldığına dikkat edersın, kaucuk paspas veriyorlar, bazılarına bagaj havuzu verdiler biz sordugumuzda suan yok yedek parçaya giriyo vs vs bahane gibi geldi bana ama neyse :D

sonuç şunlar hediye istenebilir: arka park sensörü, kaucuk paspas,bagaj havuzu, motor ve boya bakımı, trafik seti suan aklıma gelenler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepland

Merhaba

Sanırım 270km oldu araç :)

İstanbul'da yaşıyorum.Daha çok haftasonu arabası diyebilirsiniz. Hiç km'yi sıfırlamadım.Su anki ortalamam 8.1

Vites geçişlerini normalde hissetmiyorsunuz.Dip gaz yapasanız size atikliğini de güzel bir şekilde gösteriyor.
    Uzun mesafe kaydediyorsanız kesinlikle tüketim az (fabrika verilerini yakalıyorsunuz) ancak sıkısık trafik ve klima acıksa 10lt'yi goruyor.Klima başarılı.

Yokus kalkışı cok beğendim.Oldukça başarılı.(geri cıkarken de çalışıyor).

Bu ilk arabam.Bu sebeple diğer araçlarla karşılaştırmayı da cok yapamadığımı iletmek isterim.

Teşekkürler bilgilendirme için eşim genelde şehir içinde kullanacak şehir içi de fiesta otomatik için 10 litre kabulümdür nede olsa benzinli otomatik araç kullanıyoruz büyük ihtimalle almayı düşünüyoruz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.6 fiesta titanyum powershift x paket beyaz renk + trafik sigortası + park sensöru + paspas trafik seti
    38,900 TL
  • 1.6 fiesta titanyum powershift x paket beyaz renk + trafik sigortası + park sensöru + paspas trafik seti
    38,900 TL

nereden ve kredilimi aldığınızı bildirirseniz bende düşünüyorum, teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar ben aracımı teslim aldım daha 44 km'de fakat bir sorunum var acil yardım bekliyorum sizden araç çalışır halde rölantideyken direksiyonu çevirdiğimde ses geliyor normalmidir sizde durum nasıl ???
  • ankara tur oto... peşin fiyatı bu
  • bende beyaz titanyum x poversft aracı 38.750 ye almıştım.adana da fuar indirimi vardı. suan fiyat değişmiş olabilir...her ay guncelliyorlar fiyatı diye biliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 1.6 PS titanium x paket elektrik kırmızı trafik sigortası park sensoru peşin 40.400 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysegul_ayar

2013 1.6 PS titanium x paket elektrik kırmızı trafik sigortası park sensoru peşin 40.400 TL

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler.
  • quote:

2013 1.6 PS titanium x paket elektrik kırmızı trafik sigortası park sensoru peşin 40.400 TL

Hayırlı olsun. Peki tüp taktırmayı düşünerek mi aldınız yoksa tüp taktıracak kadar km yapmıyor musunuz?
  • aysegul_ayar kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim..
    Hangi bayiden aldınız bu fiyatı?
  • Merhabalar,
    5 haziranda 1.6 Powershift Titanyum + x paket + park sensörü + trafik sigortası + metalik kırmızı renk = 37.500'e aldım. Aracın gelmesini bekliyorum.
    Ford otosan indirimi ve ek bayi indirimi var bu indirimlerde.
    Aracı heyecanla bekliyorum bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exbiolog

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim..
    Hangi bayiden aldınız bu fiyatı?

cok tesekkur ederım.

ümraniye nuray otomotivden aldım aracı ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

quote:

Hayırlı olsun. Peki tüp taktırmayı düşünerek mi aldınız yoksa tüp taktıracak kadar km yapmıyor musunuz?

tesekkur ederım.
    yok tüp gerektiricek kadar kullanmıyorum :)
    işe genelde servisle gidip geliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivanc_01

Merhabalar,
    5 haziranda 1.6 Powershift Titanyum + x paket + park sensörü + trafik sigortası + metalik kırmızı renk = 37.500'e aldım. Aracın gelmesini bekliyorum.
    Ford otosan indirimi ve ek bayi indirimi var bu indirimlerde.
    Aracı heyecanla bekliyorum bakalım.

tüm özellikleriyle aynı aracı ben gecen hafta salı teslim aldım:)

sizde bir an önce teslim alırsınız umarım..

park sensorlerinin boyanmış olmasına dikkat etmenizi öneririm..
    Satış danışmanına onu özellikle sordum sensörler araçla aynı renk olacak değil mi diye, evet boyatıp takıyoruz dedi.
    Hoş daha 1 hafta olmuş ama yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisiniz? ben haziran sonunda aracı teslim alacağım, arac gemiyle geliyor gümrük işlemleri falan derken ay sonunu bulacak teslim almam.

Siz ne kadara almıştınız?
  • kivanc_01 K kullanıcısına yanıt
    ben park sensorunu bana hediye ettiklerini unutmuştum ama allahtan onlar düşünüp boyatıp takmışlar o yüzden uyarmak ıstedım
    çirkin oluyo siyah 4 tane nokta:)

8.1 lt şu anda güncel olarak

ama önceki gün bakırkoy-bahçeşehir arası sıkışık tarıfıkte 9,5 lt ye kadar çıktı...

siz nerden alıyorsunuz hangi bayıden?

ben de aracı ilk araştırmaya başladıgımda her yer bana haziran sonu demişti bahsettiğiniz gemi yani..

sonra opsiyonu kalkan bi araba buldum denk geldi:):)

ama arabanın rengı ınanın cok güzel ama hemen kurbanını kesın nazar boncugunu takın:) cok dıkkat cekıyor
    Dediğiniz gibi siyah 4 nokta çok çirkin görünüyor.
    Soylediğiniz yakıt değerleri heleki 1 haftalık olmasına rağmen benim için makul değerler. Bende istanbulda yaşıyorum ve haftaiçi genelde eşim kullanacak üsküdar-ümraniye arası, bahswettiğiniz 9.5lt benzinli otomatik için normal bir değer, ilerleyen zamanlarda daha da düşecektir diye tahmin ediyorum şehir içi kullanımlarda.

Ben aracı adanadaki bir bayiden aldım ama aracı istanbuldan teslim alacağım.
    Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Zaten o rengi eşim çok istemişti ki fiestaya en çok yakışan renk elektrik kırmızı diye düşünüyorum bide maviside iyi duruyor.
  • bende aracı bulamayınca yakın illere bakmayı düşündüm ama istanbulda teslim edebiliceklerini pek düşünmediğimden vazgeçtim.

evet dediğiniz gibi maviside cok guzel ama bi önceki arabam maviydi.
    ben fiestayı sırf bu rengı ıcın aldım dıyebılırım:)
  • Yakıt tüketiminden bahsetmişsiniz benimki yoğun e-5 İstanbul trafiğini bilirsiniz sabah ve akşam dur kalk halde 4.3 litre yakıyor, cumartesi çatalcaya giderken de 3 litreye indirmeye başardım kesinlikle sakin kullanımda edilen değerlerdir.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.