Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.520
Cevap
7
Favori
88.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık mesajlar da cevaplanmaz olmuş :) bu sayfa da kendi kendini imha etmiş 2014 e girdikten sonra :)
    Yalnız büyük hata etmişim almayarak :)
    Bi türkü çığırasım, uzun hava söyleyesim var şu zamlardan sonra....
    her işte bir hayır var diyelim bari :)
  • aralık ayında 1.5 tcı titanyum xpaket beyaz renkli fiestayı ilk vergiden yırtmak için ocak 2014 te teslim olamak üzere 41250 ye aldık. Aracıda 4 ocakta teslim aldık.
    bende aracımı değiştirmek istiyordum peugeot 1.4HDI 207 yi satarak şöyle focus un spor paketli modelelrinden birini düşünüyordum.karasız kalmıştım.Artık focus bi hayal oldu gibi
  • donanimindex D kullanıcısına yanıt
    2014 ten sonra arabalarını teslim almaya başladı ya donanım haber yerine fiestalarında vakit geçiriyor millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimindex

Artık mesajlar da cevaplanmaz olmuş :) bu sayfa da kendi kendini imha etmiş 2014 e girdikten sonra :)

2 gün oldu arabayı teslim alalı. Kullanımı oldukça rahat ve şu ana kadar çok memnunum. Tam zamanında alım kararını vermişim sanırım
    Darısı başına hocam. Zaman içinde illa bir fırsat çıkar yine.
  • Pedal bölümünde ambiyans aydınlatması yok maalesef.
    Ben aracımı Temmuz ayında aldım. aldıktan bir kaç ay sonra, özellikle yavaşlayıp duracağım esnada frenlerden sürtünme sesi geliyordu. Aracı servise götürdüm. "Bu şikayetleri çok alıyoruz. Balataların 'bilmem nesinden' kaynaklanıyor. Onları taşlayıp düzeltiyoruz geçiyor" dediler ve o sırada bu işlemi yapmışlar zaten bana izah etmeden. Ses bir kaç ay için kesildi ve tekrar başladı. Bu durumla karşılaşan birisi oldu mu acaba? Sizce ne yapmalıyım? Farklı arabalar da kullandım ama bu sesi hiç duymamıştım. Biraz can sıkıcı oluyor. Önemsememeli miyim yoksa peşine mi düşmeliyim?
  • Aracım 1.6 lt 105 powershift (Benzinli) ve İstanbul şehiriçi ortalama yakıt tüketimi 9,5 lt/100 km. Yazılım güncellemeden önce 8,5 lt/100 km civarındaydı. Güncellemeden sonra 9,5 lt'ye yükseldi. Yakıtı sürekli aynı yerden alıyorum. Hiç agresif kullanmıyorum. Araç şu an 5600 km civarında. Motorun açılmamasıyla alakalı olabilir mi? Uzun yolda aracı yüksek hızlara çıkartma şansım olmadı henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Artık mesajlar da cevaplanmaz olmuş :) bu sayfa da kendi kendini imha etmiş 2014 e girdikten sonra :)

2 gün oldu arabayı teslim alalı. Kullanımı oldukça rahat ve şu ana kadar çok memnunum. Tam zamanında alım kararını vermişim sanırım

Direk aklıma donanimindex geldi zaten :) Tekrar hayırlı olsun igtx buarada :)
    valla hayır, nasip hepsi var. ben iyi ki hızlı davrandım diyorum.
    Allah hayırlısını versin.

• Arkadaşım aracın hayırlı olsun. Ben de yaklaşık 2 ay önce 1.6 powershift titanyum aldım.Aydınlatması çok güzel.Ayak altlarında kapılar açıldığı zaman lambalar yanıyor.Belli bir süre sonra sönüyor.Kapılarda da Ceplari gösteren ladler var.Sizinkinin pedal üzerindeki lambalar hiç yanmıyorsa bir sorun vardır.
  • donanimindex D kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Polo'da 38 e çıktı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Çok sevindim güle güle kullanın inşallah, kazasız belasız :)
    Evet artık ben 2014 Aralığı beklerim :)
    Nerden bileyim cemaatle RTE birbirine girecek o da yetmezmiş gibi FED 'de doları körükleyecek adımlar atacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RK1970

Arkadaşım aracın hayırlı olsun. Ben de yaklaşık 2 ay önce 1.6 powershift titanyum aldım.Aydınlatması çok güzel.Ayak altlarında kapılar açıldığı zaman lambalar yanıyor.Belli bir süre sonra sönüyor.Kapılarda da Ceplari gösteren ladler var.Sizinkinin pedal üzerindeki lambalar hiç yanmıyorsa bir sorun vardır.

yanıyor ama beyaz ışık onu sordum acaba o da kırmızı ışık mıydı diye.
  • Ayak aydınlatması bu şekilde değil mi sizin.Resimler kendi çekimim dir.
     2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chewee -- 7 Ocak 2014; 13:25:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Katalog resimlerinde ayak aydınlatması her ne kadar kırmızı görünse de gerçekte kırmızı değil beyaz.

Ford'un sitesinde görünen bu şekilde;

Başka bir konuda bir üyenin paylaştığı fotoğrafta ise bu şekilde;
    Bu fotoğraftaki ışıklar biraz oynanmış gibi duruyor. Bu kadar yoğun görünmese de görüntü buna benziyor.
     2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR 2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR

• arkadaşlar ya acil yardım eden olursa çok sevinirim,normalde arabam bayiye gelmiş ve yarın benim gidip teslim almam konusunda konuşmuştuk fakat bugun arayıp ''plaka alım sisteminde şu anda bir arıza var hiçbir aracı teslim edemiyoruz bizden kaynaklı birşey değil'' dediler.
    bugunlerde arabayı teslim alacak olan arkadaşlar benimle aynı sorunu yaşadı mı yoksa bu gerçek değil de beni salladılar mı çok merak ediyorum? yazan olursa şimdiden teşekkür ediyorum...(kaç gündür arabayı bekliyoz heyecanla yarın gidip alacaktık söyledikleri şeye bak yaa, teee allammm )
  • ugryzgld U kullanıcısına yanıt
    Biz de benzer durum yaşadık. Dün teslim alacaktık sistem çökmüş bugün de teslimi zor dediler, bekliyoruz. Bu ülkede ne düzgün ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Biz de benzer durum yaşadık. Dün teslim alacaktık sistem çökmüş bugün de teslimi zor dediler, bekliyoruz. Bu ülkede ne düzgün ki?

eyw hocam demek ki hakkatten sistem bozukmuş,bana cumadan bu yana bozuk dediler eğer öyleyse 5 gündür nasıl yapılmaz ya anlamak güç gerçekten!!
  • ugryzgld U kullanıcısına yanıt
    Aralıkta siparişi vermeden peşin peşin söylediler bize, sistem her sene yoğunluktan çöküyor 8-9 Ocak'a kadar sarkabilir diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Aralıkta siparişi vermeden peşin peşin söylediler bize, sistem her sene yoğunluktan çöküyor 8-9 Ocak'a kadar sarkabilir diye.

benim hiç haberim yoktu sistemin çökebilir olmasından bugun arayıp söylediklerinde kötü bi süpriz oldu,ama napalım biraz daha beklicez artık biz burada araba bayide
  • tunciloves T kullanıcısına yanıt
    Şu başka üyenin paylaştığı dediğin fotoğrafta orta ekran kırmızı gözüküyor.
    İyi de benim bildiğim o ekran mavi olacak.Yani eski kasa bu diyorum ben.
    Eski kasalarda ekran kırmızı ve radyo kısmı grili idi.

Ya bir de Amerika'daki Fiestalarda bu ledler renk değiştiriyor siz istediğiniz rengi seçiyorsunuz falan.Bizimkilerde yok değil mi?
    Ayrıca Amerika'da dokunmatik ekranlı Sony Radyo da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Şu başka üyenin paylaştığı dediğin fotoğrafta orta ekran kırmızı gözüküyor.
    İyi de benim bildiğim o ekran mavi olacak.Yani eski kasa bu diyorum ben.
    Eski kasalarda ekran kırmızı ve radyo kısmı grili idi.

Ya bir de Amerika'daki Fiestalarda bu ledler renk değiştiriyor siz istediğiniz rengi seçiyorsunuz falan.Bizimkilerde yok değil mi?
    Ayrıca Amerika'da dokunmatik ekranlı Sony Radyo da var.

Yok sanırım evet. Kaç paralık bir mekanizma ki koysalar eksilmezler Kıytırık yılbaşı süslerinde bile var
    Pedal kısmının aydınlatması da beyaz renk yanıyor kapı açılınca.

Sony isterseniz burada da var ama o parayı vermek çok anlamsız geldi bana. Ve modeli farklı. Çirkin de birşey

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.