Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.520
Cevap
7
Favori
88.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün fiesta 1.4 titanium ,x paket metalik renk ,destekli kredili 38500 TL fiyat aldim sizce nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSTaNbIuE

Bugün fiesta 1.4 titanium ,x paket metalik renk ,destekli kredili 38500 TL fiyat aldim sizce nasil?

3.000 TL daha verip neden dizelini almadınız diye sorayım o halde ben size ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

quote:

Bugün fiesta 1.4 titanium ,x paket metalik renk ,destekli kredili 38500 TL fiyat aldim sizce nasil?

Henüz aracı almadım.4-5 sene kaza bela olmaz ise binerim inş die düşünüyorum.1.4 benzinli alıp lpg olayınamı girsem yoksa dizelmi aradayım.dizelin bakımları daha masraflı deniyor .bilemedim.

• quote:

quote:

quote:

Henüz aracı almadım.4-5 sene kaza bela olmaz ise binerim inş die düşünüyorum.1.4 benzinli alıp lpg olayınamı girsem yoksa dizelmi aradayım.dizelin bakımları daha masraflı deniyor .bilemedim.

Dizel bakımı ile benzinli arabanın bakımı kafa kafayayıdır, Arada 3.000 TL fark lpg taktıracaksanız arada 1500 Lira kalacak avm'lere, feribotlara giremicekseniz ayrıca dizel arabayı ekmek peynir gibi satarsınız ve daha yüksek bir parayla ama benzinli ve lpg'li araba akıl mantık işi değil sonuçta aracınızın garantisi olacak.
  • dizelin 3000 tl farkı sadece kağıt üzerinde. bayideki araçların çoğu extra paketli yani en az 2-3bin tl fazla liste fiyatından..
  • quote:

quote:

3000 TL farkı nerden çıkardınız?

http://www.ford.com.tr/otomobiller/fiesta/fiyat-listesi
    Titanium 1.4i 96PS 36.835 TL
    Titanium 1.5 TDCi 75PS 42.255 TL

FARK : 5.420 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

quote:

quote:

Liste fiyatlarına bakarsan çok yanılırsın, ford diğer firmalar gibi değil neden diye soracak olursan liste fiyatından baya bir indirim yapıyorlar. Örnek vermem gerekirse,,

2013 Fiesta 1.5 TDCİ+ titanium+ x paket+ metalik renk+ trafik sigortası+ park sensörü'ni 41.500 Liraya aldım 3 haftaya yakın bir süre önce.
  • FORD fiyat listesine her zaman ₺1.000 indirimli bakmak lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

quote:

quote:

Liste fiyatlarına bakarsan çok yanılırsın, ford diğer firmalar gibi değil neden diye soracak olursan liste fiyatından baya bir indirim yapıyorlar. Örnek vermem gerekirse,,

2013 Fiesta 1.5 TDCİ+ titanium+ x paket+ metalik renk+ trafik sigortası+ park sensörü'ni 41.500 Liraya aldım 3 haftaya yakın bir süre önce.

Dizeli aldığınız fiyatla neden benzinli fiyat listesini karşılaştırıyorsunuz? Ford fiyat listesinde indirim yapıyorlar biliyorum ama aynı indirimi benzinliye de yapıyorlar. Bende 36700 TL fiyat almıştım 1.4 tit + metalik + trafik sig dahil. Yine 5000 TLye yakın fark oluyor. 3000 TL fark söz konusu değil, katım odur.

• 2013 Ford Fiesta Titanyum 105 PS Powershift + X Paket + Metalik Renk + Arka Park Sensörü + 1 Yıl Ekstra Garanti ile 39.400 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsomania -- 26 Haziran 2013; 15:08:40 >
  • Ford Fiesta 2013
    Benzinli - Otomatik
    Powershift 1.6 motor 105hp
    Güvenlik paketi
    Titanium X Paket
    Elektirik kırmızısı renginde

Fiyatı : 41.000

Bugün görüştüm. Ankarada. Sizce nasıl ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehtappp06 -- 28 Haziran 2013; 23:36:23 >
  • mehtappp06 kullanıcısına yanıt
    fiyatlara zam geldi die biliyorum.

aynı renk aracın guvenlık paketı haric trafik sigortası dahılını ben peşin 40400 tl ye aldım bir a kadar önce.

bana ıyı gıbı geldı fiyat
  • ya arkadaslar ben özel mesajları acamıyorum cevap yazamıyorum nedendır????
  • Buna da trafik sigortası dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehtappp06

Buna da trafik sigortası dahil.

Bir kaç bayiye sorarak daha iyi anlıyabilirsiniz. Sonuçta geçen ay satılan araçla bu ay ki fiyatlar tutmuyor.

• 1.5 TDCI Titanium Xpaket anahtar teslim için 43.000 lira fiyat aldım, çok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****

1.5 TDCI Titanium Xpaket anahtar teslim için 43.000 lira fiyat aldım, çok mu ?

bence biraz daha zorlayın fiyatı indirmek için yada başka yerlerden de fiyat alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****

1.5 TDCI Titanium Xpaket anahtar teslim için 43.000 lira fiyat aldım, çok mu ?

Antalya'da bundan daha ucuza fiyat alan arkadaşlar var mı, yoksa Temmuz'a girdiğimiz için mi böyle?
    Not: Renk Beyaz Trafik işlemleri dahil Xp Titanium: 43.000
  • Arkadaşlar, yeni makyajlı kasa 1.25 araç aldım. Çok sakin kullanmama rağmen şehir içi 7 lt/100 km nin altına inmedi. Normal kullanımlarda bu rakam şehir içinde 8.5 lt/100 km leri bulabiliyor. Şehir dışı Antalya-İzmir karayolunda bagaj full 2 yetişkin 2 çocukla ortalama 90-110 km/h saat hızla tüketim değerleri 6.2 lt/100 km lere geldi. Forumdaki rakamlar bana çok uzak. Araç daha 1.000 km'de. İnşallah git gide azalma olur. Onun dışında çok güzel bir araba.
  • 2013 fiesta 1.25 trend park sensörü hediyesiyle 29.500
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.