Şimdi Ara

2013 clio dci icon arıza ışığı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2013 1.5 dci clio icon 53 bin kilometrede araç aldım. Arabayi alali 2 hafta oldu. Bakim yaptirdim bilgisyaara baglatip arizalari sildirdim. Fakat 3 4 kez yapti ilk marstan sonra 10 saniye kadar ariza isigi ve esp isigi(kayan araba resmi) yaniyor sonra sonuyor. Bu sekilde ariza ile karsilasan var mi? Gercekten cok moralimi bozuyor bu durum virajda zorluyorum zaman zaman araba kayiyor ve esp devreye giriyor sorun yok. Daha once bununla karsilasan ve cozum bulan varmi? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel yokmu bilgisi olan kimse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç zor çalışıyor mu ? Çalıştırma esnasında ESP ve ABS ışıkları yanıyorsa yüzde 90 aküdendir,diğer 10 luk kısımda bu sistemlerde ufak bir hata olma olasılığına işarettir.Ama daha 53 bin km deki 2013 model bir aracın aküsünün bitme olasılığı daha yüksek bana kalırsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araca kartı soktuktan sonra hemen çalıştırıyor musunuz? Muhtemelen kontak açılırken gelen uyarılar onlar. Araca binince kartı takın 20 saniye bekleyin startı o zaman yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    Aküyü yeni değiştirdim yalniz bi arkadasla konstum ayni araca sahip oda zaman zaman oluyor oyle seyler dedi

• azizerkan07 A kullanıcısına yanıt
    Aziz bey ksrti takmiyorm ki hic bi zaman araba mars yapip calistiktan sonra yurumeden 3 5 saniye yandi sondu

• Arıza yok , ilk düğmeye basıldığında kısa süre yanması normal, fonksiyon kontrolünden sonra sönüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.