Şimdi Ara

2013 civic elegance eco fiyat alan araç alan fiyatta yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
3
Favori
27.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi gunler arkadaslar 2013 civic elegance eco almayı dusunuyorum. istanbuldan bir bayi düz vitese 52bin fiyat verdi ankarada yasıyorum burda 53bin fiyat aldım . yeni araç alan ya da pazarlık yapan arkadaslar aldıkları fiyatları belirtirse sevinirim. bazı arkadaslar boya koruma vb. hediye eden bayiler oldugunu da yazmıstı ben pek beceremıyorum pazarlık işini :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diediemydarlings -- 19 Mart 2013; 15:29:50 >

• otomatik benzinli aldım sakaryadan 1 haftaya gelecek 51.500
  • kaç model, hangi donanım, otomatikmi
  • elagance otomatik
  • iyi seçim
    ama tüp falan taktıracaksan fiyat ona göre değişir biliyorsun
  • 2013 elegance otm. Benzinli aldım 50.250

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler, fiyat çok iyi
  • arkadaşım elegance eco manueli iki gün önce almış aydın yıldırımlar 54 bin. bagaj havuzu, boya koruma, motor koruma , cam filim hediye etmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilsent

2013 elegance otm. Benzinli aldım 50.250

Mükemmel fiyat hangi bayiden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1453rpm

quote:

Mükemmel fiyat hangi bayiden aldınız acaba?

Hondapark yenibosna dostum. Satış temsilcileri iyi ilgileniyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: caucass

Tebrikler, fiyat çok iyi

Teşekkürler dostum

• quote:

Benzinli dediğiniz eco mu lpgye uyumlu ama benzinli olarak mı kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

quote:

Benzinli dediğiniz eco mu lpgye uyumlu ama benzinli olarak mı kullanıyorsunuz

Benzinli aldım dostum. LPG'li (ECO) almadım. Şimdi keşke 2-3 milyar verip LPG'li alsaydım diyorum ama artık geç...
  • Antalya bayisi aynı arabaya 49.500 fiyat verdi
    biraz israr etsem 49 a bırakacak sanırım
  • quote:

Antalya bayisi aynı arabaya 49.500 fiyat verdi
    biraz israr etsem 49 a bırakacak sanırım

sizin bahsettiğiniz araba 2012 model olmalı.
  • Ewet 2012 idi özellikle 2012 üzerinde durdum hem orijinal kameralı park sensörü var, hemde elektrikli katlanır ayna
    hangi akla hızmet bilmiyorum ama 2013 lerde bu özellikleri ve bazı ufak tefek şeyleri çıkarmışlar, gelde 2013 al şimdi...
  • quote:

Ewet 2012 idi özellikle 2012 üzerinde durdum hem orijinal kameralı park sensörü var, hemde elektrikli katlanır ayna
    hangi akla hızmet bilmiyorum ama 2013 lerde bu özellikleri ve bazı ufak tefek şeyleri çıkarmışlar, gelde 2013 al şimdi...

ben geçen hafta 2013 premium otomatik aldım.sunroof merakım yok.ama xenon aklımda kaldı.onun içinde 3000TL veremezdim:)
    katlanır aynalar kumandadan kapatılamıyor.o yuzden bana bir esprisi gelmedi.
    bu arada ben arabayı alırken 2012 elegance manuel vardı ellerinde. ilk fiyat 47 veriyolardı.ben israrla otm dememe rağmen bana empoze etmeye çalıştılar.
    Otomatik farkı 2000TL olduğuna göre siz bahsettiğniz o aracı su içinde 49 a alırsınız.Hatta bastırısanız belki 48,5TL :)

• Walla ne yalan söyliyim ikisi arasında kaldım 2013 sadece bu yılın aracı olma özelliğine sahip, yani isim-etiket
    2012 ise orijinal kameralı park sensörü, anahtardan kumanda edilemez olsa da elektrikli kapanabilen aynaları
    iç kapı içlerinde kromajlar , vs derken .. hatta birde fiyat avantajını da göz önüne alırsak bir adım önde gibi
  • quote:

Walla ne yalan söyliyim ikisi arasında kaldım 2013 sadece bu yılın aracı olma özelliğine sahip, yani isim-etiket
    2012 ise orijinal kameralı park sensörü, anahtardan kumanda edilemez olsa da elektrikli kapanabilen aynaları
    iç kapı içlerinde kromajlar , vs derken .. hatta birde fiyat avantajını da göz önüne alırsak bir adım önde gibi

Dediğim gibi 2012 düşünüyosanız vurun beline.3.ay bitiyor hala araçları bitiremediler.Bitirmek zorundalar.
    Hatta bayi bana 2012 ile ilgili siz ne veriyosunuz tarzı sorular sordu..:) Arabayı resmen üstünüze atmaya çalışıyolar.
  • Fd6 artık çekici gelmiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizyurek -- 29 Mart 2013; 1:25:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.