Şimdi Ara

2013 c180 coupe mi 2013 a200 amg mi 2016 scirocco allstar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar.araç değiştiricem ve başlıkta da oldugu gibi üç araç arasında kararsızım ve sizden bi iki dakika da olsa zamanınızı ayırmanızı ve bana bir filir vermenizi rica ediyorum..c180 coupe 1.6 156hp,a200amg 1.6 156hp,scirocco 1.4 150hp..karasızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emrdqn E kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Vw için yorum yapamam ama iki Mercedes arasında kesinlikle sürüş zevki ve sınıf farkı açısından C Coupe tercihim olur.
    Tabi aracı 2 kişiden fazla kullanım söz konusu olacaksa Coupe almak sıkıntı olabilir. Bu durumda A serisi yerine CLA da tercih edilebilir.
    Bir de hatchback A serisi yerine sürüş zevki açısından m paket 1 serisi de düşünebilirsiniz.

• Vw için neden yorum yapmadgınızı öğrenebilir miyim ?ya açıkçası bıraz süraat ve modifiye tutkunuyum da.ondan dolayı bana en cok hangisinin hitap edecegı konusunda ne yazık ki fikrim yok.118i 136 hpliğine baktım o da nerden bkarsanız c coupeyle aynı fıyat.bu saydıgımız 4 araçtan hangisini alırdınız mesela :)

• C coupeyide sciroccoyuda birlikte kullanan biri olarak kesinlikle scirocco 2-3 adım önde. Hem yazılıma hem motor modifikasyonuna çok müsait olması hemde daha kaslı bi görüntüye sahip olması ve seriliği mükemmel. C coupe bildiğiniz c nin 2 kapılısı yani normal aile arabası mantığında. Scirocco ise spor kimliği yatıyor.

Scirocco alın arkanıza bakmayın

• Scirocco allstar arkadan mı ittiriyor, önden mi çektiriyor?

Önden çektiriyor ise C coupe öneririm.

Arkadan ittiriyor ise objektif yorum yapamam çünkü scirocco'yu hiç tanımıyorum.

• Sciroccoya apaçi arabası diyen çok var. Ben Mercedes öneriyorum. Aile arabası almayacaksan c180 bence

• Yerinizde olsam C180 Coupe seçerim çünkü tek kapı (2 kapı) ve arkadan itişli araçda ayrı bir güzellik var scirocco ise 1.4 150 hp önden çekişli scirocco nun kasasını beğenmiyorum arka stop un olduğu yer biraz tombul duruyor A200 ise Hatchback araç C180 ile kıyaslarsak araç önden çekişli yani C180 daha sportif ve sedan bir kasa hemde 2 kapılı bir araç daha genç arabası olarak duruyor. uygun fiyatlı ve temizi bulunabilirse alın derim.
  • Sciricco muuuu.Duymamış olayım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.