Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dağılın -- 6 Aralık 2018; 23:36:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski bir dizel auris sahibi olarak, motor şanzıman hariç güzel arabadır :) Motor süründürür, şanzıman hoplatır. Benzin otomatik deseniz güzel araba ama dizelini önermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

Eski bir dizel auris sahibi olarak, motor şanzıman hariç güzel arabadır :) Motor süründürür, şanzıman hoplatır. Benzin otomatik deseniz güzel araba ama dizelini önermiyorum.
    hız tutkunu değilim hocam ekonomik olsun sorun çıkarmasın yeter. 1.4 motor bu isteklere karşılık vermez mi?
  • Fiyat gayet iyi.güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 dizel zincir triger sessiz sarsıntısız sorunsuz bir motordur, tabi 1.6 HDI TDCİ vb çevikliği yoktur amacına hizmet eder.

• Dağılın kullanıcısına yanıt
    Ben de cok sakin sürücüyümdür ama yokuşta kalkamayınca, sürekli vitesle uğraşınca, sollama yapamayınca iş cok sıkıcı ve tehlikeli bir hal alıyor. Motorun olmayan performansı da o rezalet şanzımanla beraber iyice törpüleniyor. Yokuslu bir yolda yarım saat test etmeden almayın sonra pisman olabilirsiniz.

• eski kasa 90 bg c4 kullanıcısı olarak ve şuan 115 bg c4 kullanıcısı olarak babamın aracı olan d4d 90 bg auris kadar berbat bir motor görmedim , ne yokuşta çeker ne düz yolda gider lanet bir motoru var eski kasa 90 bg c4 ün motoru nal toplatır buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

eski kasa 90 bg c4 kullanıcısı olarak ve şuan 115 bg c4 kullanıcısı olarak babamın aracı olan d4d 90 bg auris kadar berbat bir motor görmedim , ne yokuşta çeker ne düz yolda gider lanet bir motoru var eski kasa 90 bg c4 ün motoru nal toplatır buna.
    Kesinlikle katılıyorum. Ben de aynı şeyi renonun 90 bg 1.5 dizelinde hissediyorum. Kağıt üstünde ikiside 90 bg ama çekişte dağlar kadar fark var.
  • dangerousman kullanıcısına yanıt
    Malesef hemde 2013 manuel araçtı Auris manuel olmasına rağmen ve yokuş kalkış olmasına rağmen çoğu yerde korkuttu beni çekermi çekmez mi diye inanılmaz tork farkı var C4 ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekmiyor diyenlerin arabalarında sıkıntı var keza biz otomatigi ile 5 kişi klima açık yayla tırmanıyoruz

• C4 otomatik dizel 2012 modelleri nasıl çok hoşuma gidiyor ancak sorun çıkarır diye korkuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.