Şimdi Ara

2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.348
Cevap
35
Favori
248.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.ototeknikveri.com/haber/6859/yeni-kasa-honda-civicin-patent-resimleri-ortaya-cikti?p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 15 Mart 2016; 19:01:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

2017 Yeni kasa Honda Civic HB

http://www.ototeknikveri.com/haber/6859/yeni-kasa-honda-civicin-patent-resimleri-ortaya-cikti?p=1

Sanırım aşağıdaki resimle örtüşüyor.

2013-2016 Honda Civic HB Ana Konu

2016 model için söylenen resimdi bu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L&M -- 15 Mart 2016; 20:32:42 >

• Bir kaç gün önce stop start çalışmaz oldu ve ekranda çalışmadığına, devreye girmediğine dair İngilizce yazı çıktı. Hemen Mersin deki servise götürdüm. 3 yılı doldurmadığından garantiden varta marka aküm ücretsiz olarak değişti. Bilgilerinize arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surmenaj3 -- 30 Mart 2016; 13:10:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: surmenaj3

Bir kaç gün önce stop start çalışmaz oldu ve ekranda çalışmadığına, devreye girmediğine dair İngilizce yazı çıktı. Hemen Mersin deki servise götürdüm. 3 yılı doldurmadığından garantiden varta marka aküm ücretsiz olarak değişti. Bilgilerinize arkadaşlar.

Ben Şahsen İstanbul gibi dur kalk trafiğinde Start Stop' u kullanmadığım için yani nadir kullandığım için 2,5 senedir sıkıntı yaşamadım...

Ama tabi Aküyle alakalı bir durum start stop Aküyle bağlı olduğu için daha çabuk bitmesi normal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Bir kaç gün önce stop start çalışmaz oldu ve ekranda çalışmadığına, devreye girmediğine dair İngilizce yazı çıktı. Hemen Mersin deki servise götürdüm. 3 yılı doldurmadığından garantiden varta marka aküm ücretsiz olarak değişti. Bilgilerinize arkadaşlar.

Ben Şahsen İstanbul gibi dur kalk trafiğinde Start Stop' u kullanmadığım için yani nadir kullandığım için 2,5 senedir sıkıntı yaşamadım...

Ama tabi Aküyle alakalı bir durum start stop Aküyle bağlı olduğu için daha çabuk bitmesi normal...

İstanbul'da kullanılamıyor maalesef , zırt pırt durmaktan.

Arabayı her çalıştırdığımda alışkanlık oldu artık kapatmak. İlk açılışta kapalı olarak devreye girmesini çözebilen oldu mu ki acaba

• Aslında şehir içinde emniyet kemerini takmadığımdan benim çok stop start kullandığım söylenemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Seda'n Civic 2015 model aracımı satıp dizel hb almayı düşünüyorum. araçla ilgi yakıt çekişi ikinci eli Hakkı'nda ne söylemek istersiniz. Bu gün aracı inceledim 5. vites biraz tuhaftı vites kolu en sağa çekince geçmiyor 3 ile 5 arası çok ince bi çizĞi var sıkıntı oluyo mu kullanırken yoksa Showroomdaki arabada mı tuhaflık var dı

• Merhaba,

Note 4 telefonumu araca bağladığım zaman arada kopmalar oluyor. Telefonu ve araç bleutooth ayarlarını resetlememe rağmen düzeltemedim. Başına böyle birşey gelen veya çözümünü bilen varmı?
  • şımarık kedi Ş kullanıcısına yanıt
    Civic hb ana konusu var. Faydalı olabilir

• 2013-2014 Dizel hb için bilgi arıyorum arkadaşlar kullanıcıları yorum yapabilir mi lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

2013-2014 Dizel hb için bilgi arıyorum arkadaşlar kullanıcıları yorum yapabilir mi lütfen?

http://forum.donanimhaber.com/m_94856416//tm.htm#94856416
  • quote:

Orijinalden alıntı: şımarık kedi

Arkadaşlar Seda'n Civic 2015 model aracımı satıp dizel hb almayı düşünüyorum. araçla ilgi yakıt çekişi ikinci eli Hakkı'nda ne söylemek istersiniz. Bu gün aracı inceledim 5. vites biraz tuhaftı vites kolu en sağa çekince geçmiyor 3 ile 5 arası çok ince bi çizĞi var sıkıntı oluyo mu kullanırken yoksa Showroomdaki arabada mı tuhaflık var dı

• quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

2013-2014 Dizel hb için bilgi arıyorum arkadaşlar kullanıcıları yorum yapabilir mi lütfen?

Buyrunuz...
  • Arkadaşlar. 70.000 bakımına gidecem. Fiyat fikri olan var mı? Ayrıca disklerin değişmesi gerekirse kaç liradır? Fikri olan var mı?

• quote:

Arkadaşlar. 70.000 bakımına gidecem. Fiyat fikri olan var mı? Ayrıca disklerin değişmesi gerekirse kaç liradır? Fikri olan var mı?

Yetkili servis harici bir seçenek var mı bu modelde ?
    Parça vb bulma konusu sıkıntı malum yılda 100-150 tane satan araç sonuçta.
  • surmenaj3 S kullanıcısına yanıt
    60.000 Bakimi normalde 850 Tl..70.000 Bakimda o civarda olacaktir..Diskler degismez kanimca sadece fren balatalari degisebilir duruma gore..

• 70000 km bakımında ekstra hidrolik yağ değişimi varmış. 70000 bakımı için 750 tl verdim. ön disk + balata 897 tl verdim. hesaplayın gerisini. valla işimiz var bizim.
  • quote:

70000 km bakımında ekstra hidrolik yağ değişimi varmış. 70000 bakımı için 750 tl verdim. ön disk + balata 897 tl verdim. hesaplayın gerisini. valla işimiz var bizim.

zahmet olmazsa kişisel verileri silip fatura kopyasını atar mısın ?
    neler yapıyorlar , ne fiyat biçiyorlar merak ettim.

Ayrıca 897 Ön 2 Disk + 4 balata mı ?
  • Selamlar arkadaşlar. 2013 Model Civic HB'im var. Bu araca aldığım ve fazla kullanmadığım Pioneer avh-x8750 double teyp, araç için çerçevesi ve direksiyon kumada aparatı ile birlikte satıyorum. İlgilenenler 0535 764 1242'den bana ulaşabilirler.
  • Civic HB'çiler pek paylaşımcı ve yardımsever değil anlaşılan.
    Herkez kendi derdini yazmaya giriyor başlığa.

Satışları gibi konusu da ölü maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.