Şimdi Ara

2013 1.5 TDCI Manuel Titanium Full, Acil Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2013 1.5 TDCI manuel ve titanium bir araç buldum ve alacağım. Hasarsız, kazasız ve 120000 Km civarın da fakat çiçek gibi bir araç. Araçta Sony ses sistemi, Keyless go ve orjinal renkli sync ekran mevcut. Benim öğrenmek istediğim, aracın sahibi, dikiz aynasının üzerine anlam veremediğim, tuhaf kocaman elektronik birşey taktırmış. Sanırım hem televizyon izleniyormuş ve geri görüş vs bi ton aracın orjinalliğini bozan şeyler ekliyormuş araca (bu bilgilere internetten, dikiz aynasının benzerinden ulaştım 250 TL civarı). Bu araçta zaten park sensörü yokmu, neden bu araca gereksiz bu kazuleti takmışlar. Tamponun tam ortasına ufak bir delik delmişler, sanırım bunların hiç birisi orjinal ford işi değil. Orjinal değil dediğim işlemler ; Neredeyse ipad mini boyutunda bir dikiz aynası ve tamponun ortasında çok sinir bozucu bir delik.

Uzun lafın kısası, bu dikiz aynası ve tampondaki kamera deliği ve kamera orjinal ford işimidir (%90 değil).

2. bir sorum da, bu 5 inçlik renkli sync ekran da neler mevcuttur, navigasyon, geri görüş vs varmıdır bilmek istedim.

Aracı şehir dışın dan alacağım, sorularımı yanıtlayabilirseniz çok sevinirim

Saygılar.
    2013 1.5 TDCI Manuel Titanium Full, Acil Yardım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justcontrol -- 31 Mart 2018; 0:44:31 >

• Hiç biri orjinal degil.
    Fiesta bakıyorsan orjinal park sensörü var diyene de inanma.

Fiestanın hiç bir serisinde orjinal park sensörü yok, Türkiye'ye geldiğinde servisler elindeki park sensörünü takıyor, bizim insanlarımız da orjinal sanıyor.

Servisin taktığı park sensörü de ford değil ayrıca, cenmax falan takıyorlar.

Yani sırf bu ekran ve park sensörü için vaz geçme araçtan, zaten ihtiyacın olan seyler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.