Şimdi Ara

2012/YAZ RADAR NOKTALARI REHBERİ - Haydi Listeyi Çıkaralım, (ilk mesaj güncellenecektir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
16.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alinti olmadi nedense. Ne yazik ki bilmiyorum program ismini. Babam navigasyona ek harita gorsel vs eklerken bulmustu gecen senelerde. Ama m.C.k unda dedigi gibi olasi her yerde otuyordu alet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsipura

@jack daniels

Alinti olmadi nedense. Ne yazik ki bilmiyorum program ismini. Babam navigasyona ek harita gorsel vs eklerken bulmustu gecen senelerde. Ama m.C.k unda dedigi gibi olasi her yerde otuyordu alet.

Anladım...

Teşekkürler,ben yine de bir araştırayım
  • geçen yıl açılan bir konu vardı bununla ilgili.
    Konu kapatılmıştı.
    konu ile ilgili olarak polisin vatandası tuzağa düşürür gibi pusu kurması zoruma gidiyor.
    radara yakalananlara bakın hep yabancı plakalı araçlar.
  • IGO yazılımlı navigasyonu olan araç sahiplerinin şu linke bir göz atmasında fayda var.

http://www.turkey forum.com/satforum/showthread.php?t=676076 (Aradaki boşluğu kaldırın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forever1907 -- 29 Mayıs 2012; 18:21:34 >
  • Yararlı bir konu, takip ediyorum. Teşekkürler
  • İzmir yönünden İstanbul yönüne giderken Akhisar çıkışındaki rampadan sonra tatlı bir eğim başlıyor. hemen hemen her zaman orada radar oluyor. Aracı çam ağacının altına doğru çekiyorlar, fark etmek zor. Akhisar çıkışından sonra tahminen 10 km ileride.
  • Efsanevi keşan malkara yolunda her zaman olur ekleyin.
  • Bence diğer şöförlerin yaptığı gibi radar olan yerlerde selektörle karşıdan gelenleri uyarın. Bu zamana kadar birçok kişiye uyarıda bulundum. Eskiden umursamıyordum. Gerçektende yoluna kaz muhabettine döndü. Başıma bir defa 110 luk yerde uyarı tabelası olmadığı için 113 ceza yedikten sonra cezaların caydırmaktan çok gelir olarak veya kota doldurmak için kesildiğini öğrendim. Bu yüzden ben uzun yolda selektörle diğer şöför arkadaşları uyarıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Bence diğer şöförlerin yaptığı gibi radar olan yerlerde selektörle karşıdan gelenleri uyarın. Bu zamana kadar birçok kişiye uyarıda bulundum. Eskiden umursamıyordum. Gerçektende yoluna kaz muhabettine döndü. Başıma bir defa 110 luk yerde uyarı tabelası olmadığı için 113 ceza yedikten sonra cezaların caydırmaktan çok gelir olarak veya kota doldurmak için kesildiğini öğrendim. Bu yüzden ben uzun yolda selektörle diğer şöför arkadaşları uyarıyorum.

Dediğiniz gibi, selektör önemli; benim gördüğüm kadarıyla artık zengin fakir ayrımı olmadan insanlar selektör yapıyorlar birbirine. Eskiden Mercedes vb. tayfası pek takmazdı ama artık herkes uyarır oldu. Ben de selektör yapıyorum. İşin enteresan yanı, karşıdan selektör yemeye başlayınca 110 hız sınırı olan yolda herkes 90 sabit gitmeye başlıyor

• navigasyonunuz var ise bu linkten girerek speedcam dosyasını indirin anlatıldığı gibi kurasınız.seyehat esnasında navigasyon cihazı sizi radar noktalarında sesli ve görsel olarak uyaracaktır.
    http://www.turke****.com/satforum/showthread.php?t=676076&page=16&highlight=speedcam
  • Ankara'da Konya yolunda Gazi hastanesi civarında bir radar var, sonra gölbaşı istikametinde çıkışta da bir radar var bunlar ortalama hız ölçüyor, haberiniz bulunsun.
  • istanbuldan bir çanakkaleye gidiş dönüşümüz var resmen yürüyerek gittik..

cihaz ötmekten yoruldu desem

bu kadarmı pusu olur be kardeşim el insaff amaç trafik kazalarını önleme ötesinde

belli

yabancı plaka bir mercedes ben 80 km ile seyir haldeyken yaklaşık 130 vardı geçti gitti sonra çevirme noktasında onu geçtim

adamcağız sonra bir kuzulaştı bırakın 130 u bir süre 80 civarında seyretti durdu.
  • Aklımda olan yerler İstanbul otoban üzerinde her zaman Ankara gişelerde radar oluyor. Bunun haricinde Yeniçağ çıkışında, Köroğlu dinlenme tesislerinde, Bolu doğu çıkışında, seyyar radar oluyor. Özellikle bolu trafik en çok radar uygulamasını yeniçağ ve bolu batı arasında yapıyor.
  • çok güzel konu, hele ki iyice sıklaşmışken bu radarlar
  • Buyrun, Konya yolunda yediğim radar... Radarın bulunduğu noktanın adresi yazıyor fotoğrafta...

2012/YAZ RADAR NOKTALARI REHBERİ - Haydi Listeyi Çıkaralım, (ilk mesaj güncellenecektir)
  • Arkadaşlar tatile çıkıyorum; 26 Temmuz'da 2000 km'lik bir araç incelemesi ve yenilenmiş radar noktaları ile karşınızda olacağım. Herkes kendine iyi baksın. Hoşçakalın...
  • MALKARA-KEŞAN Arası malkaraya 10km kala
    SİLİVRİ-SELİMPAŞA Arası Selimpaşa girişi
  • Kocaeli de Derincede İzmit girişinde var.Dümdüz yol millet E5'te 10 la gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Buyrun, Konya yolunda yediğim radar... Radarın bulunduğu noktanın adresi yazıyor fotoğrafta...

2012/YAZ RADAR NOKTALARI REHBERİ - Haydi Listeyi Çıkaralım, (ilk mesaj güncellenecektir)

Kırmızı ışık ihlalinde de böylle fotoğraflı kağıt geliyor mu?
  • kırmızı işik ihlanındada aynen yukarıdaki gıbı
    fotoraf geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.