Şimdi Ara

2012 volkswagen up

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2012 Volkswagen Up resmi olarak tanıtıldı. Bu yeni kompakt şehir aracı, aynı zamanda Alman otomobil üreticisinin yeni giriş seviyesi modeli olmaya hazırlanıyor.
    VW, son dönemlerde yükselen kompakt otomobil trendini çok iyi analiz ederek mümkün olduğunca ferah bir süper mini ortaya çıkardı. Ayrıca, bir çırpıda çizilmiş gibi duran yalın ve zarif hatlar ortaya koyan tasarımı ile başarılı bir çalışmaya imza atmış.
    Up, uzunluğu 3.54 metre, genişliği 1.64 m ve 1.48 m yüksekliği ile Ford KA ve Fiat 500’e göz kırpıyor. Aks aralığı ise 2.42 m olan süper mini 251 litre bagaj hacmi sunarken, arka koltukların yatırılması ile 951 litrelik boş alan oluşuyor.
    Kaputun altında ise, iki farklı versiyonu bulunan yeni üç silindirli 1.0 litre hacmindeki benzinli motor aynı zamanda VW’in BlueMotion (start / stop sistemi de dahil olmak üzere) sistemini de barındırıyor. Birinci versiyon 60 PS güç üretirken, revize edilen ikinci versiyon ise 75 PS güç çıkışı sunuyor. Buna bağlı olarak, yakıt ekonomisi de sırasıyla 4.2 litre/100 km ve 4.3 litre/100 km ile dikkat çekiyor. Öte yandan, 68 PS güce sahip doğal gazlı sürüm seriye daha sonra dâhil edilecek.
    Diğer dikkat çeken teknolojik ayrıntılar ise firmanın “City Emergency Braking” ismini verdiği acil frenleme sistemi, 30 km/s hıza kadar yakında oluşabilecek bir çarpışmayı önceden tespit ederek frenleri otomatik olarak kilitliyor.
    Son olarak,VW Up, firmanın diğer modellerinde de kullandığı donanım isimlerini süper minisine de aktararak trendline, comfortline ve highline olmak üzere üç seviye sunuyor. VW Up ilk olarak Aralık ayında Almanya’da yollara çıkacak.

2012 volkswagen up

2012 volkswagen up

2012 volkswagen up

2012 volkswagen up

• Resimler gözükmüyor.Ufak az yakan bir araca benziyor.
  • hocam resimler gözükmüyor
  • Yanlış hatırlamıyorsam verildi yine de teşekkürler
  • Resimler görünmüyor ama ben ekleyeyim
     2012 volkswagen up
  • Bence tek kişi bir bayan ve öğrenci için ideal bir araba.
  • Bir kaç fotoğrafta ben ekliyeyim
     2012 volkswagen up

2012 volkswagen up

2012 volkswagen up

2012 volkswagen up

• Satmaya niyetleri yok Türkiye'de , face konularını bile sildiler.

http://www.youtube.com/watch?v=vdvCUFKgMxY&feature=related
  • 1,2 tsı dsg gelirse kesinlikle bayanlar için vazgeçilmez araba olur

şayet ben fiyatını bekliyorum uygun olursa eşime almayı planlıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.