Şimdi Ara

2012 punto Lounge İçin Tavsiye İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Fiat punto aracım için ses sistemi tavsiyesi istiyorum. Aracımda 6 hoparlör var ve orjinal teyp var. Bas yok tiz güzel değil. Bir yerle görüştüm. Orjinal hoparlörlerini kullanırız soundmaxx amfi ve bass kullanırız. Hoparlörlere bir aparat takıcakmış. Kablo ve işçilik dahil 750 tl istedi. Benim şöyle bir sorunum var fakat. Yüksek sesli müzik dinlemeyi seviyorum özellikle uzun yolda. Ama bass bir süre sonra kafa ağrıtıyor. Bass sesini kısmak için equalizer falan takarız dedi. Pek kafama yatmadı. Birde markalar bilmediğim markalardı. Benim istediğim 700-800 TL bütçe ile güzel bass tiz ve yüksek seste bozmayan bir sistem. Ve orjinal teyp kalsın istiyorum. 2 takım komponent ve sağlam bir amfi ile bütçe sınırlarında yaptırabilir miyim ? Ya da siz ne tavsiye edersiniz ?

• verdiği fiyatlar çok fazla bas 200 olsa amfi 200 olsa ,25 de aparat . .fazla bile yazdım.(eko dediği de bas kontroldur.eko diye bişey eskiden vardı artık piyasada yok .olsada çok kaba olur araca yakışmaz.)herneyse fiyat 425 yapar.325tl montaj veya hormonlu salatalık parası olacak .bi kere almak istiyorsan ,önlere mid takımı al derim.

önler 16cm için fiyat performans oranı yüksek olan infinity referance 16cm (her sene kodu değişiyor 6300cx olması lazım kodu )300 tl civarı.
    amfi JBL GX- A 604 idare eder bi amfi, kaliteliler çok pahalı bu aralar.350tl civarı
    bas:JBL CS-1214 30cm 150tl +kabin 50 tl

kabaca toplam 850tl.iyi bi tesisatçıda bu markalar vardır.montajı bedava yapabilirler.para da isteyebilirler .iyi strateji pazarlık işi çözer.orjinal teyplerde genelde amfi çıkışı olmaz teyp çıkışını amfiye uygun hale getiren aparatı kullanmak gerekir.sorun oluşturmaz.
    bilinmiş markalardan şaşmayın .acele etmeyin .tesisatçıya satıcıya pek inanmayın .amaçları karı çok olan malı size bize kaktırmak olduğunu unutmayın .ciğerlerini biliyoruz bunların.bu işlerle uğraşmış arkadaşlarınız varsa tavsiye alın .çok kazık yiyen çok bilir :) (az yiyen çok bilen istisnalar olur tabi ben gibi :) ) internettn sıfır alıp .montajda yaptırabilirsin .genelde tesisatçı bozulur bu işe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsche911turbo -- 9 Ocak 2016; 3:51:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: porsche911turbo

verdiği fiyatlar çok fazla bas 200 olsa amfi 200 olsa ,25 de aparat . .fazla bile yazdım.(eko dediği de bas kontroldur.eko diye bişey eskiden vardı artık piyasada yok .olsada çok kaba olur araca yakışmaz.)herneyse fiyat 425 yapar.325tl montaj veya hormonlu salatalık parası olacak .bütçeniz nedir.

700-800 TL arası. Ne önerirsiniz ?
  • tekrar düzenledim
  • Dostum bendede Punto lounge var bende ses sistemi kuruyorum hiç aklımda yoktu roadstar 8040 amfi aldım 100 tl ye piyasası 200 ve üstü ön kapılara Sony component aldım 230 lira 16 cm arkalara yine Sony 16 cm normal 2 yollu hoparlör aldım yine Sony nin 1800wat lık sub aldım geriye tesisat çekmek için kullanılmak üzere nette satılır kablosunu ve çevirici Alcam gidecem montaja toplama vurduğumda 100anfi 230'componenet 80'arka hoparlör 245 bass kablo 45 lira çevirici 50 lira montaj da 100 lira civarı orta yollu bişey olcak Allah'a şükür yeter bana 850 civarına çıkacak işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.