Şimdi Ara

2012 OPEL İNSİGNİA 1.4 140 HP TURBO MOTOR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
3
Favori
71.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar aracın fiyatı 55 bin tl gözüküyorr sitede, kaça bırakıyorlar aracı en son? 1.4 140 hp baz modelden bassediyorum..
  • Güzel fiyat ...indirimli ama biraz daha bastırıp extra birşeyler alınabilir....
  • Slm.ben insignia1.4 turbo edition elegance 18' jant alalı 1 hafta oldu.Sagolsun opis 56250 ye bıraktı.59000 e kadar fiyat verenler oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahhh birde ben alabilsem :( birde bu başlangıç fiyatında araba çok mu boş onu merak ediyorum :)
  • kesinlikle boş değil. bende almayı düşünüyordum ama benzinli çok yakıyor, dizeli motor hacmi çok yüksek dolayısıyla vergisi inanılmaz fazla..
    sürekli takipteyim baz modeli bile diğer markalara göre dopdolu..
  • Arkadaşlar bende bu aracı düşünüyorum... ınsıgnıa 1.4 turbo kullanan arkadaşlarıma bir sorum olacak.. bu start stop olayı istendiğinde devreden çıkarılabiliyormu..??
  • Degerli arkadaslar,
    Opel Insignia kullanan arkadaslar fiyat/kalite,yol tutus,guvenlik,iscilik,yakıt tuketimi acısından ne soylersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyanistxl

Arkadaşlar bende bu aracı düşünüyorum... ınsıgnıa 1.4 turbo kullanan arkadaşlarıma bir sorum olacak.. bu start stop olayı istendiğinde devreden çıkarılabiliyormu..??

Evet konsolda eco yazan bir tuş var araç çalışırken istediğin zaman iptal edebiliyosun start stop özelliğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: riggsmartin

Degerli arkadaslar,
    Opel Insignia kullanan arkadaslar fiyat/kalite,yol tutus,guvenlik,iscilik,yakıt tuketimi acısından ne soylersiniz?

Ben 2 ay önce aldım 1,4 Turbo 3500 km oldu araçtan çok memnunum fiyatına göre hem donanım hemde teknik özellikleri şahane, yol tutuşu oldukça iyi, zaten araç passatla eşdeğer bir araç kesinlikle hatta çok daha karizmatik :)

Yakıtla ilgilide ben şehir içinde sakin kullanımda son elde ettiğim veri 6,5 litre ama araç çok atak sakin kullanmak biraz zor :) çok aşırı basmazsanız eğer 7,5 -8 litre arasında değerleri arasında bir yakıt tüketimi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa147

Ahhh birde ben alabilsem :( birde bu başlangıç fiyatında araba çok mu boş onu merak ediyorum :)

Ben 1.4 edition başlangıç modelini 53 bine aldım araçta eksik diyebileceğim bikaç şey var sadece biri park sensörü(150 liraya takılıyor) yokuş kalkış desteği yok birde konsoldaki ekran biraz daha küçük onun dışında tüm donanımlar mevcut hız sabitleyici, esp vb
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnkmlogt

quote:

Orijinalden alıntı: riggsmartin

Degerli arkadaslar,

Ben 2 ay önce aldım 1,4 Turbo 3500 km oldu araçtan çok memnunum fiyatına göre hem donanım hemde teknik özellikleri şahane, yol tutuşu oldukça iyi, zaten araç passatla eşdeğer bir araç kesinlikle hatta çok daha karizmatik :)

Yakıtla ilgilide ben şehir içinde sakin kullanımda son elde ettiğim veri 6,5 litre ama araç çok atak sakin kullanmak biraz zor :) çok aşırı basmazsanız eğer 7,5 -8 litre arasında değerleri arasında bir yakıt tüketimi var

Benim 2300 dizel motor da aynı yakıyor yaklaşık olarak.

• Bu hafta 1.4 140 beygir edition elegance siyah renkli aracı 54000 e anlaşmış. Fyi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 54.000'e hangi bayiden alınmıs?1.4 edition?
  • Şu 1.4 motorun otomatik seçeneği olsaydı keşke :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: airlach

Bu hafta 1.4 140 beygir edition elegance siyah renkli aracı 54000 e anlaşmış. Fyi...

Nereden almış ?
  • 1.4 motor sırıtıyo bildiğin ya
  • Mrb arkadaslar. İnsignia 1.4 Turbo 140 ps, İnsignia 1.6 180 ps, ve Passat 1.4 Comfortline 160 ps. Bunlarin yakit tuketimlerini kullanan veya duyan varsa yardimci olabilir mi? Fabrika verileri bana hicbir zaman inandirici gelmemistir. Ayrica siz olsaniz hangisini tercih edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatergenoglu

Mrb arkadaslar. İnsignia 1.4 Turbo 140 ps, İnsignia 1.6 180 ps, ve Passat 1.4 Comfortline 160 ps. Bunlarin yakit tuketimlerini kullanan veya duyan varsa yardimci olabilir mi? Fabrika verileri bana hicbir zaman inandirici gelmemistir. Ayrica siz olsaniz hangisini tercih edersiniz?

Bilen yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: univ34

Arkadaşlar bende 2011 model insignia 1.6 180hp edition elegans model araç aldım, 2 hafta oldu, inanın daha 5.vitese geçicek yol bulamadım, alırken ortlama yakıt tüketimini sıfırladım şuan 12lt/100km şehir içi kullanım değerleri var aracımın, arabaya gelince böyle araba aldınmı arkadaş basmadan duramıyorsun, birazda genç isen atrafta kafa tutucak bmw-mercedes arıyorsun(buraya dikkat diğer arabaları saymadım çünkü insignianın performansına yetişemiyorlar-yani sınıfına girmez), abi arabada bir motor sesi var yüksek devirlerde sanki ferrari motor sesi gibi hafiften, birde turbonun çıkardığı ses var dikkatli dinleyince tatlıdan cupsssss diye ses çıkartıyor süperrr... yani bu fiyata alınabilecek en performanslı araç.
    Kısacası benim gibi araca az biniyorsanız benzinli araç almak en mantıklısı-aldığınız paraya değiyor inanın
    Ayrıca benim arçta tv-dvd navigasyon cihazıda var, yolda giderken film izlemek ayrı bir tat katıyor, arabadan inmek istemiyorsunuz.
    Son olarak aracım manuel olmasına rağmen yokuş kalkış desteği var, yani yokuşlarda geri kaydırmıyor süper özellik
    Daha bir sürü özellik var ama yaşayın derim

Hayırlı olsun ben de 1,6Lt den yanayım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.