Şimdi Ara

2012 OPEL İNSİGNİA 1.4 140 HP TURBO MOTOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
71.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar debriyaja bastıgınızda hafif gaza basmıs gibi bir his oluyor mu?
    bu aracın özelliği mi acaba...
  • kimse yok herhal
    ben cözdüm sorunu zaten....
  • Merhaba. paylaşmak istiyorum opel insignia 1.4 turbo araç hakkında test yazısı olan bir yazı okudum, güzel araba özellikle yakıt konusunda.

http://otomobiltutkunu.com/?p=4000
  • Abimde var

Benim megan dan 100km de 1,5-2 lt daha az yakıyor (megane 2 var 9-9,5 arası şehir içinde yakıyorum)
    Yarıştığımızda arkasında ki tek eksozu gösteriyor bana
    Donanım olarak elegance paketi var oda yeterli oluyor
    60000 tl fiyatla alınmıştı (sunroof paketli)
    Bu fiyata, bu donanıma, bu performansa ve bu tüketime bakınca, şuan parasını hak eden tek araba gibi duruyor...

NOT: 1,4 t 60tl 2,0 dizel 130bg 80tl. dizel tercih edecekler birdaha düşünsünler
  • Arkadaşlar bende 2011 model insignia 1.6 180hp edition elegans model araç aldım, 2 hafta oldu, inanın daha 5.vitese geçicek yol bulamadım, alırken ortlama yakıt tüketimini sıfırladım şuan 12lt/100km şehir içi kullanım değerleri var aracımın, arabaya gelince böyle araba aldınmı arkadaş basmadan duramıyorsun, birazda genç isen atrafta kafa tutucak bmw-mercedes arıyorsun(buraya dikkat diğer arabaları saymadım çünkü insignianın performansına yetişemiyorlar-yani sınıfına girmez), abi arabada bir motor sesi var yüksek devirlerde sanki ferrari motor sesi gibi hafiften, birde turbonun çıkardığı ses var dikkatli dinleyince tatlıdan cupsssss diye ses çıkartıyor süperrr... yani bu fiyata alınabilecek en performanslı araç.
    Kısacası benim gibi araca az biniyorsanız benzinli araç almak en mantıklısı-aldığınız paraya değiyor inanın
    Ayrıca benim arçta tv-dvd navigasyon cihazıda var, yolda giderken film izlemek ayrı bir tat katıyor, arabadan inmek istemiyorsunuz.
    Son olarak aracım manuel olmasına rağmen yokuş kalkış desteği var, yani yokuşlarda geri kaydırmıyor süper özellik
    Daha bir sürü özellik var ama yaşayın derim

• Hayırlı olsun.
  • teşekkürler
    ama kullanmam fazla uzun sürmiyeceğe benziyor
    malum yakıt çok fazla
    bir önceki aracım toyota dizel 2009 model
  • insignia kullanımı çok rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazcann

insignia kullanımı çok rahat

evet kullanımı çok rahat ama malum istanbul şehir içiersinde o zevki vermiyor-veya yakıttan dolayı fazla gezme fırsatı bulamıyorum.
    Bu tip arabalara uzun yolda gidiceksin asıl zevk ozaman başlar-180hp hakkını vermek için otoban şart.
  • Dostum veya şöyle bir yerde olmalısın :)

2012 OPEL İNSİGNİA 1.4 140 HP TURBO MOTOR
  •  2012 OPEL İNSİGNİA 1.4 140 HP TURBO MOTOR
  • quote:

Dostum veya şöyle bir yerde olmalısın :)

2012 OPEL İNSİGNİA 1.4 140 HP TURBO MOTOR

olabilir.
  • OPEL İNSİGNİA 1.4 140 TURBO Çok çabuk hızlanıyor, sürüş keyfi emsal araçlardan çok daha yumuşak ve aracın içi bihayli geniş özellikle arka koltuklar çok rahat. devasa bagajı yeterli, tek eksi tarafı bence yani motor kaputunu açtığın zaman 1.4 motor kasa da küçük duruyor, siz siz olun motor kaputunu hiç açmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazcann -- 28 Mayıs 2012; 23:54:14 >

Merak edenler icin Opel Insignia yedek lastik

Insignia koltuk diz mesafesi, Ön koltuklar yeteri kadar geride oldugu halde arka koltuklar yeterli oturma rahatligini sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshizmir

kimse yok herhal

Dostum sorunu nasıl çözdün... Şirkete aldık bugün start stop çalışmıyor gibi geldi bana... Dizel otomatikte var ama start stop olmadığı için kıyas yapamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 3 Temmuz 2012; 20:26:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

kimse yok herhal

Dostum sorunu nasıl çözdün... Şirkete aldık bugün start stop çalışmıyor gibi geldi bana... Dizel otomatikte var ama start stop olmadığı için kıyas yapamıyorum...

arkadaşımda son kasa ford focus dizel var. start stop özellikli. kışın aracı devamlı stop ederdi.yazın ise motor stop etmiyordu nedenini sorduğumda start-stopun sadece 30dereceye kadar çalıştığını söyledi yani hava sıcaklığı 30geçtiğinde çalışmıyormuş.. bende çok şaşırdım... nedenini oda bilmiyor ama kitapçıkta yazıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: wings35

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

kimse yok herhal

arkadaşımda son kasa ford focus dizel var. start stop özellikli. kışın aracı devamlı stop ederdi.yazın ise motor stop etmiyordu nedenini sorduğumda start-stopun sadece 30dereceye kadar çalıştığını söyledi yani hava sıcaklığı 30geçtiğinde çalışmıyormuş.. bende çok şaşırdım... nedenini oda bilmiyor ama kitapçıkta yazıyormuş.

Sağol dostum. 6-7 aydır otomatik kullandığım için pek fazla kıyas yapamadım. Durum bundan ibaret ise sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aracın start stop u calısması için akü durumu cok önemli.
    özellikle yeni alınan aracklarda ak kendini tam sarj etmedii için 3-5 gün çalışmayabilir.
    birde yapılan günlük km cok önemli,
    bunun dısında klima,sıcaklık,yol durumu bile önemli..
  • quote:

Merhaba. paylaşmak istiyorum opel insignia 1.4 turbo araç hakkında test yazısı olan bir yazı okudum, güzel araba özellikle yakıt konusunda.

http://otomobiltutkunu.com/?p=4000

Merak edenler için Opel İnsignia Test yazisi, umarim bi arkadaşa faydalı olabilir yazı ve görseller.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.