Şimdi Ara

2012 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Kampanyaları (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
7
Favori
64.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Secho97

Arkadaşlar yarın MTV'yi World Card üzerinden 5 taksitle ödedikten sonra Bosch Car Service'de Check Up yaptıracağım daha önce yaptıran var mı ?

Bende ödeme yaptım..
    Bosch Car Service'de Check Up yaptırmayı düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

quote:

Arkadaşlar yarın MTV'yi World Card üzerinden 5 taksitle ödedikten sonra Bosch Car Service'de Check Up yaptıracağım daha önce yaptıran var mı ?

Bende ödeme yaptım..

Yaptırdım.Arabam bakımlı ama birsürü masraf çıkarıyorlar.Anlamsız bir check up bence,sağlıklı adama hasta demeleri gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

quote:

Bende ödeme yaptım..

Yaptırdım.Arabam bakımlı ama birsürü masraf çıkarıyorlar.Anlamsız bir check up bence,sağlıklı adama hasta demeleri gibi

Teşekkürler. Ben aynı zamanda aracımda elektrikle ilgili bir sorun var onu da göstermek istiyorum Bosch Car Service bakıyor mu elektrik sorunlarına bir bilginiz var mı?

Sorun sağ ayna elektrikle katlanmıyor onu göstermek istiyorum

• ustaları iyi,ancak sadece eksikleri söylüyorlar.not almana izin vermiyorlar.Ayrıca sorun belli nasıl yapılacağını söylemezler.Bence sakın orda yaptırmayın çok pahalı yinede siz bilirsiniz.Yaptıracak olursanız işçilikte(150 TL galiba)%30 indirimleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHOSTKOVİCH -- 27 Ocak 2012; 10:49:14 >
  • Vergi dairesinde kredi kartı ile ödeme yapılıyormu acaba internetten ödeme çok zor durmadan hata veriyor. devlet para toplamasını bile beceremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat977

HSBC 400 ve üzeri 6 taksit ibaresini göremedim, yapılan tüm ödemelerimi 6 taksit yapıyor, 400 lira altı için 4 taksit deniliyordu, ödeme yapan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

2012 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Kampanyaları

öğrendim, merak edenler için, limit yok tamamı 6 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat977 -- 27 Ocak 2012; 17:17:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdemir

Vergi dairesinde kredi kartı ile ödeme yapılıyormu acaba internetten ödeme çok zor durmadan hata veriyor. devlet para toplamasını bile beceremiyor.

bende bu gun wold cartla 3 kez denedım ama yatıramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shane

Selam

Elimde denizbank bonus ve ing bank bonus mevcut geçen hafta denizbank bonusla denedim işleminiz gerçekleşmedi hatası verdi bugün de tam 2 kez ing bonusla denedim fakat gene aynı hatayı verdi nerdeyse gib ten ödeme olmadığını düşünmeye başlıcam ben sizce naapmalıyım her 2 kartada gibten 5 taksit yapılıyor özellikle ing kullanabilirsem mart ta ödücem ilk taksidi aklına bir çözüm önerisi gelen var mı?

Yardımlarınız için şimdiden tşkler.

En sonunda ing bonus ile yatırdım ama taksit falan gibi bir ibare yoktur sanırım otomatik banka bölüyor.
  • Şimdi en iyisi hangi kampanya ya ??

Navking in ürünleri çok kötüymüş galiba ?? bonus ile sonax en mantıklısı görünüyor ?
  • Ben de TEB Bonus ile ödeyeceğim kampanya bitti mi peki?
  • 5 taksit maximum la ödedim başka fırsata denk gelmedim

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netrex2 -- 29 Ocak 2012; 20:51:35 >
  • HSBC ile yatıran arkadaşlar 2 taksiti birden mi yatırmak gerekiyo yoksa tek taksiti yatırmak da yeterli oluyor mu 6 taksit kampanyası için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus19

Ben de TEB Bonus ile ödeyeceğim kampanya bitti mi peki?

bana mesaj geldi teb world ile %5 puan devam ediyor gibisinden fakat bonusu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netrex2

5 taksit maximum la ödedim baka fırsata denk gelmedim.

Ben de iş bankası maximum kartla ödedim. Nedense bana da 3 değil, 5 taksit yaptı
  • halen ödeyemedım

yapı kredı wold ten ve asya cart tan
  • Hocam ben Asyacard'tan ödeme yaptım 2-3 defa herhangi bir problem yok. Nasıl bir uyarı alıyorsunuz belki yardımcı oluruz.
  • Arkadaşlar bosch car service hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?
    1. diesel araçlar için bosch diesel center/service'e mi gitmek gerekiyor yoksa car service'ler de bakıyor mu?
    2. Ankaradaki en iyisi hangisidir(diesel), ya da gidip de memnun kaldığınız hangisidir?
  • bende ödeme yapamıyorum. Hala ''extra bilgi yok'' diyor
  • Ben bilgileri girdigimde ' girdiginiz bilgilere sahip araç bulunamadı ' diyor.
    Sizlerdede aynısımı oluyor?
  • akbank ile teknosa.com dan goldmaster oto ürünlerinde yüzde 30 indirim varmış.

referans kodu :2012w7n0hpx2m

ikincisi:2012w8d6lvq2b

inşallah iki arkadaşın işini görür.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.