Şimdi Ara

2012 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Kampanyaları (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
7
Favori
64.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World puan veren bir kampanya yapsaydı tadından yenmezdi.
  • Gib gov tr de 3 D secure sistem sorunu var Visa/Master kaynakli ve site kaynakli o nedenle pik saatlerde degil gece gec saatlerde odeme deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Gib gov tr de 3 D secure sistem sorunu var Visa/Master kaynakli ve site kaynakli o nedenle pik saatlerde degil gece gec saatlerde odeme deneyin

Tşk, bu gece bir deneyelim bakalım.

• Navking in kılıflarından alsam uyar mı acaba? Misalen bende Next YE-GA4624 var 4.3'' ekranı.MaxiChicago 5.0'' ve MaxiCase 4.3'' olanı var.Hangisini almam lazım?Ayrıca 15 lira indirimli fiyatı nasıl sizce biraz çok değil mi ???
  • Evet bende dün gece ve bugün demelerimde TEB BONUS ile ödeme gerçekleştiremedim. Sürekli hata veriyor. Sanırım sistemde bir problem var...
    bu arada teb bonus ile ödeme yapabilen varmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muallim53

quote:

Gib gov tr de 3 D secure sistem sorunu var Visa/Master kaynakli ve site kaynakli o nedenle pik saatlerde degil gece gec saatlerde odeme deneyin

Tşk, bu gece bir deneyelim bakalım.

Gece denedim, olmadı.
  • quote:

BonusCard (şekerbonus) ile GİB'den ödeme yapmak istediğimde; "Ödeme gerçekleşmedi. Islem Onaylanmadi" mesajı alıyorum. Sorun ne olabilir acaba?

Sakın tekrar denemeyin. Hemen int. bankacılığından kontrol edin. Aksi takdir de 2 kere çekim yapabilirler. Geçen Temmuzda vakifworld'le başıma gelmişti. Aman diyeyim...
  • Resmen yagmur gibi sikayet yagiyo 3D Securu icin ama banka sistemleri dun kontrol edildi birkac kez hicbir sorun yoktu.
    Acaba Teb Bonus ile deneyenler farkli bir kart ile odeme yapabildimi benzer saatler icinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisatan

quote:

BonusCard (şekerbonus) ile GİB'den ödeme yapmak istediğimde; "Ödeme gerçekleşmedi. Islem Onaylanmadi" mesajı alıyorum. Sorun ne olabilir acaba?

Sakın tekrar denemeyin. Hemen int. bankacılığından kontrol edin. Aksi takdir de 2 kere çekim yapabilirler. Geçen Temmuzda vakifworld'le başıma gelmişti. Aman diyeyim...

6-7 kere denedim. İnternet bankacılığından kontrol ediyorum, bir sorun yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisatan

quote:

6-7 kere denedim. İnternet bankacılığından kontrol ediyorum, bir sorun yok.

Umarım bir kaç gün sonra düşmez mükerrer alımlar. Banka yetkilisinin bana verdiği cevap. 10 kere de deneseydiniz limitiniz dahilinde çekim yapılacaktı. Siz bir kaç gün sonra tekrar kontrol edin. Slmlar.

• bankasya bu dönem taksit kampanyası yapmadı nedense

• halkcard ile ödeme yapıldığında 10 tl vercekmi? sitede birşey gözükmüyor 10 tl ile ilgili

• Kredi kartını sadece online ödeme de mi gecerli? Vergi dairesinden ödeme yapabiliyormuyuz?
  • hele ayın 15'i bir geçsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Navking in kılıflarından alsam uyar mı acaba? Misalen bende Next YE-GA4624 var 4.3'' ekranı.MaxiChicago 5.0'' ve MaxiCase 4.3'' olanı var.Hangisini almam lazım?Ayrıca 15 lira indirimli fiyatı nasıl sizce biraz çok değil mi ???

• quote:

bugün 15:00 itibari ile ödeme yaptım ( akbank sorun var 3D sayfası yüklenmedi , ama GARANTİ - TEB BONUS sorunsuz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Evet bende dün gece ve bugün demelerimde TEB BONUS ile ödeme gerçekleştiremedim. Sürekli hata veriyor. Sanırım sistemde bir problem var...
    bu arada teb bonus ile ödeme yapabilen varmı..

ben yaptım BUGÜN 15:00 itibari ile , GARANTİ MONEY VİSA - TEB BONUS ile sorun yok , AKBANK !! ile 3D sayfası yüklenmedi. ( browser İE - firefox 9.1 )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

bankasya bu dönem taksit kampanyası yapmadı nedense

Bankasyawww.gib.gov.tr den ödemeniz halinde 3 taksit yapıyor...
  • arkadaşlar teb bonus cartla yapılan işlemde sanal kart kullansak sorun oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

arkadaşlar teb bonus cartla yapılan işlemde sanal kart kullansak sorun oluyor mu?

olması gerek ancak problem şu:

bunu hangi sebeple yapmak istiyorsun ; ?? !

1: güvenlik

2: kampanya

çünkü TEB kkartına %10 puan + 6 taksit var diyebiliyorum. önemli olna bunu öğrenip , sonra işlem yapmandır.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.