Şimdi Ara

2012 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Kampanyaları (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
7
Favori
64.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolga3452

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Arkadaşlar MTV öderken mutlakawww.gib.gov.tr üzerinden ödeyın.Yada bankanıza sorun.Garanti Bankası kurnazlık yapıyor.150 TL lik Sonax Hediye diye direk ınternetten tek çekım alıyor parayı.Garanti Bonus ile ödeyecekler GİB den ödeyin borcunuzu.Bizim geçmıs donem borcu olan eski bir arabamızınkını oyle ödedım aşagıda resmı mevcut.

EDİT : İnternet Bankacılıgından kontrol ettim.5 taksite bolunmus.Bilginize...

150 Tl lik Sonax hediyesi ???

GİB'den yatırdıgınızda alındı belgesini pdf formatında kaydedip çıktısını alınız.Sonax da alındı makbuzu ile işlemınızi yaptırabilirsiniz.Alındı makbuzunda plaka bilgileri mevcut sorun çıkarmıyorlar.

Şartlar arasında Sonax kampanyası geçimiyor o bakımdan sormuştum. Ayrıca bu 150 liralık Sonax hediyesinin şartları nedir? Hangi işlemlerde geçerli? Alt limit var mı?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinbey66

10 tl puan için ödeyimde kurtuluyum dedim.
    Baktım 1997 model arabama 107 tl yerine 46 tl görünüyor.Böylelikle 50 tl puan almış oldum en karlı benim

nasıl oldu bu dediğiniz durum biraz açarmısınız
  • gib den kredi kartı ile ödediğimizde pdf formatında 2-3 satır bilgi içeren dekont veriyor

bu dekont almak işe yarıyor mu

bildiğim kadarı ile polis sormuyor değil mi mtv dekontu filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

gib den kredi kartı ile ödediğimizde pdf formatında 2-3 satır bilgi içeren dekont veriyor

bu dekont almak işe yarıyor mu

bildiğim kadarı ile polis sormuyor değil mi mtv dekontu filan

bazen sonradan ödenmemiş gözükebiliyormuş, flash diske atın dursun...
  • dekontu mutlaka saklayın arkadaşlar...

ben işbank maximum bulup oradan iki arabalık vergi ödedim, toplamda 455 liralık, şu an bana 30 lira maxiipuan yüklemek durumunda :)
  • maximum'da mtv ödemeleri dahil olmama gibi bir durum olabilir mi kampanyada ?
  • Valla geçen sefer 107 tl ödedim vergi.Aracım 1997 model olunca yaşını 15 hesapladım yine 107 tl ödemeyi bekliyordum ama gib de 46 tl ödemem gerektiğini görünce ödedim kurtuldum...
    Olay bundan ibaret...
  • şahinbey araban 16. yaşına girmiş...46 tl doğru...sorun yok...
  • denizbank kredi kartlari icin 5 taksit imkani geldi. sanirim kulup bonus kartlari da dahil olaya

quote:

Kampanya Detayları:

3 Ocak - 1 Şubat 2012 tarihleri arasında Tüm Denizbank Bireysel kredi kartları ve Business Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesiwww.gib.gov.tr' den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar ödemelerine 5 taksit fırsatı sunulacaktır.

2012 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Kampanyaları

http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar MTV öderken mutlakawww.gib.gov.tr üzerinden ödeyın.Yada bankanıza sorun.Garanti Bankası kurnazlık yapıyor.150 TL lik Sonax Hediye diye direk ınternetten tek çekım alıyor parayı.Garanti Bonus ile ödeyecekler GİB den ödeyin borcunuzu.Bizim geçmıs donem borcu olan eski bir arabamızınkını oyle ödedım aşagıda resmı mevcut.

GİB'den yatırdıgınızda alındı belgesini pdf formatında kaydedip çıktısını alınız.Sonax da alındı makbuzu ile işlemınızi yaptırabilirsiniz.Alındı makbuzunda plaka bilgileri mevcut sorun çıkarmıyorlar.

Şartlar arasında Sonax kampanyası geçimiyor o bakımdan sormuştum. Ayrıca bu 150 liralık Sonax hediyesinin şartları nedir? Hangi işlemlerde geçerli? Alt limit var mı?

Teşekkürler.

150 tl lik hediye derken sanki eksik söyleniyo

sonax boya temizleme,parlatma ve korumada %50 indrim yapıyo bildiğim kadarıyla

fiyatlar ise

sonax premiyum class boya temizleme,parlatma ve korumada 480tl : 240 a düşüyo
    sonax nano boya temizleme,parlatma ve korumada 400tl: 200 e düşüyo
    sonax boya temizleme,parlatma ve korumada 300tl: 150 ye düşüyo

böyle demi ben yanlış yorumlamıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

150 tl lik hediye derken sanki eksik söyleniyo

sonax boya temizleme,parlatma ve korumada %50 indrim yapıyo bildiğim kadarıyla

fiyatlar ise

sonax premiyum class boya temizleme,parlatma ve korumada 480tl : 240 a düşüyo
    sonax nano boya temizleme,parlatma ve korumada 400tl: 200 e düşüyo
    sonax boya temizleme,parlatma ve korumada 300tl: 150 ye düşüyo

böyle demi ben yanlış yorumlamıyorum

bide internet bankacılığından nakit para ile ödeyince bu kampanya geçerlimi illa k kartı ile ödemeye gerek yok dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssd23062306 -- 9 Ocak 2012; 20:04:21 >

• 1- TEB Worldcard ilewww.gib.gov.tr ‘de yapılacak 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 5 taksit yapılacaktır. business kartlar da dahildir.Aynı zamandawww.navking.com adresinden yapılan alışverişlerde %50 indirim ve Bosch Car Service'de ücretsiz check-up!

müşterilerimize puan ile ilgili SMS gönderimi yapılacaktır. (müşteriler 2 kampanyadanda yararlanabilir hem 4 numaralı kampanyadan puan hemde 100 tl üzerine 5 taksit vewww.navking.com adresinden yapılan alışverişlerde %50 indirim ve Bosch Car Service'de ücretsiz check-up)

Kampanya Detayları

· 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasındawww.gib.gov.tr adresinden TEB Worldcard ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 100 TL üzeri 5 taksit uygulanacaktır.
    · Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 666 TEB Telefon Şubesinden taleplerini ilettikleri takdirde 5 taksit uygulanmayacaktır.
    · Bosch Car Service'den Worldcard sahiplerine özel 85 TL değerindeki ücretsiz check-up imkanından yararlanmak içinwww.gib.gov.tr adresinden TEB Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun, ilgili Bosch Car Service bayisine teslim edilmesi gerekmektedir. Size en yakın Bosch Car Service bayisini öğrenmek içinwww.boschservice.com.tr sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.
    · Check-up sonrasında yapılacak olan işlemler için TEB Worldcard'a özel %30’luk işçilik indirimi ve +4 taksit veya 2 ay erteleme imkanı bulunmaktadır. Bu imkan 29 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir.
    · 31 Ocak 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gelirler.gov.tr adresinden gerçekleştiren kart sahipleri 29 Şubat 2012 tarihine kadar navking.com adresindeki kampanya bannerından ulaşacakları ortak kampanya sayfasından, vergi ödemesini yaptıkları araç plakasını girerek, tüm ürünlerden %50'ye varan indirimden ve 5 taksit imkanından faydalanacaklardır.
    · Her plaka bir defa %50'ye varan indirim alabilecektir. %50'ye varan indirimden yararlanılması için ödemenin TEB Worldcard ile yapılması gerekmektedir.
    · Ürün teslimi Navking tarafından alım sırasında verilen bilgiler esas alınarak kargo gönderimi ile yapılacaktır. Kargo gönderim masrafı Navking'e aittir. Kart sahipleri kargo gönderim ücreti ödemeyecektir.
    · Ürün teslimatı ile ilgili her konuda muhattap Navking firması olacaktır.
    · 2-TEB Bonus ilewww.gib.gov.tr ‘de yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 4 taksit yapılacaktır. Alt limit yoktur, business kartlar da dahildir. ·
    3-TEB Total Card ilewww.gib.gov.tr ‘de yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 6 taksit yapılacaktır. Alt limit yoktur.

4- "20 Ocak’a kadar yapılacak ödemelere %5 Bonus /world puan verilecektir."
    Kazanılan bonus veya worldpuanlar 6 Şubat’ta yüklenip kullanılmayan bonuslar 17 Şubat’ta geri alınacaktır.

Her kart max. 50 TL bonus/worldpuan kazanabilecektir.

• 1- TEB Worldcard ilewww.gib.gov.tr ‘de yapılacak 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 5 taksit yapılacaktır. business kartlar da dahildir.Aynı zamandawww.navking.com adresinden yapılan alışverişlerde %50 indirim ve Bosch Car Service'de ücretsiz check-up!

müşterilerimize puan ile ilgili SMS gönderimi yapılacaktır. (müşteriler 2 kampanyadanda yararlanabilir hem 4 numaralı kampanyadan puan hemde 100 tl üzerine 5 taksit vewww.navking.com adresinden yapılan alışverişlerde %50 indirim ve Bosch Car Service'de ücretsiz check-up)

Kampanya Detayları

· 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasındawww.gib.gov.tr adresinden TEB Worldcard ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 100 TL üzeri 5 taksit uygulanacaktır.
    · Kampanyaya katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 666 TEB Telefon Şubesinden taleplerini ilettikleri takdirde 5 taksit uygulanmayacaktır.
    · Bosch Car Service'den Worldcard sahiplerine özel 85 TL değerindeki ücretsiz check-up imkanından yararlanmak içinwww.gib.gov.tr adresinden TEB Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun, ilgili Bosch Car Service bayisine teslim edilmesi gerekmektedir. Size en yakın Bosch Car Service bayisini öğrenmek içinwww.boschservice.com.tr sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.
    · Check-up sonrasında yapılacak olan işlemler için TEB Worldcard'a özel %30’luk işçilik indirimi ve +4 taksit veya 2 ay erteleme imkanı bulunmaktadır. Bu imkan 29 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir.
    · 31 Ocak 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gelirler.gov.tr adresinden gerçekleştiren kart sahipleri 29 Şubat 2012 tarihine kadar navking.com adresindeki kampanya bannerından ulaşacakları ortak kampanya sayfasından, vergi ödemesini yaptıkları araç plakasını girerek, tüm ürünlerden %50'ye varan indirimden ve 5 taksit imkanından faydalanacaklardır.
    · Her plaka bir defa %50'ye varan indirim alabilecektir. %50'ye varan indirimden yararlanılması için ödemenin TEB Worldcard ile yapılması gerekmektedir.
    · Ürün teslimi Navking tarafından alım sırasında verilen bilgiler esas alınarak kargo gönderimi ile yapılacaktır. Kargo gönderim masrafı Navking'e aittir. Kart sahipleri kargo gönderim ücreti ödemeyecektir.
    · Ürün teslimatı ile ilgili her konuda muhattap Navking firması olacaktır.
    · 2-TEB Bonus ilewww.gib.gov.tr ‘de yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 4 taksit yapılacaktır. Alt limit yoktur, business kartlar da dahildir. ·
    3-TEB Total Card ilewww.gib.gov.tr ‘de yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 6 taksit yapılacaktır. Alt limit yoktur.

4- "20 Ocak’a kadar yapılacak ödemelere %5 Bonus /world puan verilecektir."
    Kazanılan bonus veya worldpuanlar 6 Şubat’ta yüklenip kullanılmayan bonuslar 17 Şubat’ta geri alınacaktır.

Her kart max. 50 TL bonus/worldpuan kazanabilecektir.

• navking ten nasıl navigasyon cihazı alınabildiğini biri bana anlatabilir mi? çünkü harita ve aksesuar dışında başka bir ürünü bir türlü sepete ekleyemiyorum. ben mi başaramıyoru anlamadım gitti?
  • forza teb total diyorum başka bişi demiyom. %5 indirdi ya vergiyi süper....
  • quote:

Orijinalden alıntı: saw1616

bu vergi en sın hangi gün ödeniyor en son hangi tarihde ödeyebiliriz ay sonuna kadar müsadesi varmı

31 ocak son.. bazen 1-2 gün uzuyor..
  • Jeep'im olsa idi %5 indirim işe yarardı 1000 tl vergi, 50 tl puan
  • World le ödeme yapanlar; rica etsem şu cihazın ne kadara geldiğine bakabilirmisiniz. Ona göre bende world le ödeme yapabilirim...
    http://www.navking.com/ProductNavigationDetail.aspx?d_product_id=188
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilusa

World le ödeme yapanlar; rica etsem şu cihazın ne kadara geldiğine bakabilirmisiniz. Ona göre bende world le ödeme yapabilirim...
    http://www.navking.com/ProductNavigationDetail.aspx?d_product_id=188

Bende çıkan liste bu. Başka ürün alınabileceğini sanmıyorum. Bence oldukça vasat bir kampanya..

2012 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Kampanyaları

• BonusCard (şekerbonus) ile GİB'den ödeme yapmak istediğimde; "Ödeme gerçekleşmedi. Islem Onaylanmadi" mesajı alıyorum. Sorun ne olabilir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.