Şimdi Ara

=2012 LYS SONUÇLARI= ((ANA KONU)) <<SS'Lİ>> (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
12
Favori
21.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sempatik02

quote:

Orijinalden alıntı: zafer.26

Önlerden bir yere yazın şunu

=2012 LYS SONUÇLARI= ((ANA KONU)) <<SS'Lİ>>

Eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

quote:

Arkadaslar gecen sene taban puani 232 olan bolume bu sene 230 olan puanimla gireilir miyim? Basari siralarimiz yuksek cikmis ya ona guveniyorum.

Cevap bekliyorum,

Sıralama olarak baksan daha kesin konuşabilirdik fakat puanların aşırı düştüğü bu yıl kesin girersin gibi geliyor bana, zaten sadece okul puanı 0.15 yerine 0.12 ile hesaplandığı için düşen puanı düşünürsek girmen gerek, sınavın zorluğunu da işin içine ekleyince olur senin işin

273916 siralamam dostum. Ts1 puanimla girmek istiyorum. Hami turkce zordu olaylari vardi ya isime yarar insallah,

Önümde sıralamaların olduğu kitapçık var, geçen sene 232 puan dediğin bölüm 375.000 sıralamaya denk gelmiş, senin sıralaman 273.000, arada senin lehine büyük bir uçurum var, bahsettiğin bölüme girersin, daha yukarılarda istediğin yerler varsa onlara da bak, burası cebinde olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

@Emmesen; az daha yazarsak akraba falan çıkıcaz yeter Ne düşünüyosun bu arada, TM'den tercih yapacak mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverMetal -- 20 Temmuz 2012; 10:20:48 >

• 136 bin.
    gidiyok gari bu sene
  • quote:

fizik full.
    ayakta alkışlanır yahu.
    tebrikler.
  • geçen sene 366 puan almıştım bu sene 310 almışım. kafayı yiyeceğim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazmapolitan

quote:

Arkadaslar gecen sene taban puani 232 olan bolume bu sene 230 olan puanimla gireilir miyim? Basari siralarimiz yuksek cikmis ya ona guveniyorum.

Cevap bekliyorum,

Benim kanaTim bu sene puanlar baya dusecek kon. Artmis durumda benim kotu mf4 puanimla 228 binlerdesem baraj biledusurebilir.Yani bence rahatca girersin.

Basarsirasi.com a gore gecen sene 411 binle girmis taban olarak. Benim basari sirasi 273 bin. Girerim insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dil-1 9026 sıralama iyi mi sizce?İzmir'de bir uni mümkün mü?
  • açıl açıl açıl

• arkadaslar ya sindi tercihlerde siralamalara nerden bakiyosunuz? osymnin belli bi seyi var mi karistirdim hepsinim yoksa oyle sitelerdeki saglikli bilgi verir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan O'reily'

quote:

fizik full.
    ayakta alkışlanır yahu.
    tebrikler.

Teşekkürler

• TS1 ile Gazetecilik. Nereyi yazsam acaba :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kazmapolitan

quote:

Cevap bekliyorum,

Benim kanaTim bu sene puanlar baya dusecek kon. Artmis durumda benim kotu mf4 puanimla 228 binlerdesem baraj biledusurebilir.Yani bence rahatca girersin.

Basarsirasi.com a gore gecen sene 411 binle girmis taban olarak. Benim basari sirasi 273 bin. Girerim insallah.

sitenin girişinde Üniversitelerin ve bölümlerin 2010 başarı sıralaması. yazıyor kafam karıştı

• Tam beklediğim gibi.

•  =2012 LYS SONUÇLARI= ((ANA KONU)) <<SS'Lİ>>
  • 19281 diş gelir mi
  • öncellikle herkese geçmiş olsun. sıralama ile ilgili bir soru sorucaktım. şimdi benim geçen seneki kılavuzdaki başarı sıram tutuyor ama puanım tutmuyor . yani puan tutmasa , sıralama tutsa olur mu?
  • Desenize ilk 1000 şaşmadı gene dhden
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastkaan

öncellikle herkese geçmiş olsun. sıralama ile ilgili bir soru sorucaktım. şimdi benim geçen seneki kılavuzdaki başarı sıram tutuyor ama puanım tutmuyor . yani puan tutmasa , sıralama tutsa olur mu?

olur.önemli olan sıralama zaten
  • cevap verin bana biii
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.