Şimdi Ara

2012 Lancia Thema Sedan Türkiye’de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lancia’nın Thema isimli yeni modeli, Türkiye’de 87 bin avrodan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini aldı.

TOFAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, İtalya otomobil üreticisi Lancia’nın ilk olarak 1984 yılında yollara çıkan efsanevi amiral gemisi Thema’nın yeni nesli, Mayıs ayı itibariyle Türkiye yollarında da çıkmaya başladı.

87 bin avrodan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Lancia bayilerinde yerini alan yeni Lancia Thema, boyutlar, konfor ve görsellik gibi tipik Amerikan öğelerini, İtalyan iç/dış tasarım detayları ve lüks unsurlarla süslenmiş donanım özellikleriyle kombine etmesiyle ön plana çıkıyor.

Yeni Lancia Thema, 5 ileri vitesli otomatik şanzımanla kombine edilmiş 3.0 litre silindir hacimli V6 yapılı 239 HP’lik Multijet II dizel motorla lüks sedan sınıfındaki rekabete katılıyor.

Tek fakat zengin donanım paketiyle dikkat çeken Lancia Thema’da, 7 hava yastığı, ESP, ABS, TCS, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Yağmur Fren Destek Sistemi, Acil Fren Destek Sistemi, Çift Bölmeli Panoramik Açılır Tavan, Ön ve Arka Park Sensörleri, Anahtarsız Giriş Sistemi, Yağmur ve Nem Sensörü, Pusula, Otomatik Adaptif Bi-Xenon Farlar, 18 inç’lik alüminyum alaşım jantlar, deri döşeme, havalandırmalı ve hafızalı ön koltuklar, ısıtmalı ön/arka koltuklar, elektrikli hız sabitleme sistemi, çift taraflı otomatik klima, direksiyondan kumandalı CD/DVD/MP3/radyo ve Garmin navigasyon sistemi, AUX ve USB girişleri, 276 Watt’lık amfi, 6 hoparlörlü müzik sistemi, Bluetooth ve 8.4 inçlik dokunmatik ekran ile birlikte Keyless Go (Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma)gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

Yeni Lancia Thema, Türkiye’de sadece 3.0 litre V6 yapılı 239 HP güç ve 550 Nm tork üreten Multijet II dizel motorla ithal ediliyor.

arkadaşlar resim yüklerken hata oluştuğu için. haberin linkini veriyorum. hayır sever biri yüklerse sevinirim.

http://www.turkeycarblog.com/2012/05/2012-lancia-thema-sedan-turkiyede/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0KRATES -- 29 Mayıs 2012; 20:01:40 >

• Alan-satan olmaz...
  • chrysler 300 c alırım bunu alacağıma
  • ...

• Konuya yorum yazalı neredeyse 1.5 yıl olmuş, bu zaman zarfında TR yollarında sadece 1 tane gördüm.

Demek ki neymiş?Üst segmentlerde "premium marka" algısı önemliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DolceVita. -- 25 Eylül 2013; 0:08:26 >
  • Ya gayet güzel görünüyorda fiyat nedir öyle
  • Niye aynılar 300 c ile?
  • Güzel de satmaz bence de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Alan-satan olmaz...

+1
  • Güzel olmuş ama,
    87 bin euroya tercih edilebilecek bir çok seçenek var.
  • ben pek beğenmedim,sıkıcı geldi bana
  • 90 bin avro ( TÜRKiYE), 41-51 in avro Almanya...

yahu su fiyati indirinde millet BMW,Merso,audi yerine baska tarz bir arac alsin, aslinda güzel bir arac

http://www.lancia-services.de/prospekt/pdf/Lancia_Thema_Preisliste.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: jdmworks

Niye aynılar 300 c ile?

Fiat, Chrysleri satın aldı.

Artık Lancia,Alfa Romeo,Chrysler satış ve servis alanları ortak kullanılacak. Araçlarda ortak platformda üretilecek.
  • 1.6 Dizeli gelirse, 50.000 Euro'ya belki alıcı bulur.
  • bızım mahallede bır tane gördum.adamın bırı almıs.
    uzun sure kullanılacak bır arac.guzel...
  • 1.6t bir motorla gelmedikçe boşa piyasaya çıkmış olur.
    ayrıca fiat 2.0multijet 170 hp lik motorunu da themaya entegre etmeli.
    Aracın dış ve iç tasarımı gayet güzel kaliteli.
    http://www.ajansotomobil.com/resim/Lancia-Thema.jpg

• 0 KM si 245 bin TL olan aracı 2. elde 135 bin - 150 bin TL görmek garibime gitti. Tamam tutulmaz, 2. elde gitmez falan ama 100 binlik bir düşüş vallahi pes.

http://www.sahibinden.com/lancia-thema
  • scanh kullanıcısına yanıt
    o parayı kumarda kaybetse adama o kadar koymaz
  • neilblack kullanıcısına yanıt
    1 yıllık 23 bin kmde sıfır gibi araba ve 100 milyar kayıp çok değer kaybeden araç gördüm ama bu kadar yeni ve aşırı değer kaybedenini görmedim.
  • 87.000€

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.