Şimdi Ara

2012 HONDA CİVİC ELAGANCE 1 DEPO BENZİN İLE KAÇ KM GİDİYORSUNUZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
13.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_ec

Econ sürekli kapalı.

bir de econ açıkken deneseniz
  • 11.4 oldu ara sıra econu açarak
  • Arkadaşlar,değişik bir örnekle cevaplamak istiyorum.Daha önce kllandığım c4 1.4 aracımla kıyaslayacak olursak bu araç öyle söylendiği kadar çok yakmıyor.Şehir içi econ düğmesi açık vaziyette bu karşılaştırmam.Çünkü gittiğim yol vemesafe hep aynı.Sadece tahminen konuşuyorum.Ayrıca araç daha yeni v motor farkıda bulunuyor.Bir sorum olacak,bu econ düğmesini şehir dışındada açıyrmuyuz?Teşekürler..
  • Bazı arkadaşlara helal olsun. Fabrika degerlerinin bile altına düşmüşler:))
  • Arkadaşlar ilk depomu daha önceki mesajlarımda dediğim gibi 230 tl. fullediydim artı depo yarıya düşünce birader 70 tl. daha benzin almış. Yani toplamda 300 tl. ile 650 km yaptım ve depo nerdeyse boşaldı. Bugün 30 tl. benzin aldığım halde kırmızı ışık sönmedi bile

Sonuç olarak 300 tl. benzin ile 650 km yapmış oldum.. Sizce nasıl, rica etsem yorumlarınızı alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdalakhan

Arkadaşlar ilk depomu daha önceki mesajlarımda dediğim gibi 230 tl. fullediydim artı depo yarıya düşünce birader 70 tl. daha benzin almış. Yani toplamda 300 tl. ile 650 km yaptım ve depo nerdeyse boşaldı. Bugün 30 tl. benzin aldığım halde kırmızı ışık sönmedi bile

Sonuç olarak 300 tl. benzin ile 650 km yapmış oldum.. Sizce nasıl, rica etsem yorumlarınızı alabilir miyim?

Benzine göre normal. trafik biraz daha olsa km başına 500 ü görsen o da normal.

• quote:

Gerçekten aracımı Honda Türkiye'ye geri vermek istiyorum değerlerinizi görünce. Aracım çok yeni değil, Mayıs ayında aldım ve 6500 km yaptım. Ortalama tüketimim daha yeni 11.5 litreye düştü diye bayram yapıyorum. Öyle sürekli dip gaz kullanan bir insan da değilim. Sadece Econ hep kapalı o kadar. 5.7 litre nerede, 11.5 litre nerede. Ya sizin araçlarınızda sorun var, ya benim aracımda sorun var, ya da siz gerçekten 50-60 km hızla gidiyorsunuz. Anlamadım valla.

Geri verme şansın yok
    sürüş deneyimlerini geliştirmen gerek

2012 HONDA CİVİC ELAGANCE 1 DEPO BENZİN İLE KAÇ KM GİDİYORSUNUZ?

• quote:

Orijinalden alıntı: caucass

quote:

Gerçekten aracımı Honda Türkiye'ye geri vermek istiyorum değerlerinizi görünce. Aracım çok yeni değil, Mayıs ayında aldım ve 6500 km yaptım. Ortalama tüketimim daha yeni 11.5 litreye düştü diye bayram yapıyorum. Öyle sürekli dip gaz kullanan bir insan da değilim. Sadece Econ hep kapalı o kadar. 5.7 litre nerede, 11.5 litre nerede. Ya sizin araçlarınızda sorun var, ya benim aracımda sorun var, ya da siz gerçekten 50-60 km hızla gidiyorsunuz. Anlamadım valla.

Geri verme şansın yok
    sürüş deneyimlerini geliştirmen gerek

2012 HONDA CİVİC ELAGANCE 1 DEPO BENZİN İLE KAÇ KM GİDİYORSUNUZ?

Abicim hızın yetmiş ama devir saat 1100 ne yaptın sürekli iniş olan bi yoldamı gittin yoksa:)

• fotoyu çekerken ayağımı gazdan çekmiştim, normalde 90-110 arasıydı hızım
    ama bu hızlarda da devir çok yükselmiyor en fazla 1500 devir gösteriyor
  • Uzun yolda bir depo ile kullanmaya bağlı olarak 650-700km civarı gider, ben 700 ü görenlerdenim. Şehir içi yoğun trafik de de 500- 600km gider. Aslında bu özellik ve performansa göre değerlendirildiğinde denildiği gibi çok yakan bir araç kesinlikle değil bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ş.içi 400 dedimi ışık yanıyor malesef
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Abi ben en fazla 675 km yi gördüm ama bence zorlasam 700 km gider bu araç bence oldukça makul uzun yolda başarılı
  • 3-4 yılda bir hortlatalım
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Hortlatalım tabiki de Civic bilinenin aksine az yakar aslinda.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.