Şimdi Ara

2012'den beri 2mbıt kullanıyorum tarife değişeyimmi dostlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012'den beri 2mbıt kullanıyorum tarife değişeyimmi dostlar ? ayda 89 lira veriyorum (210kbps) ile dowloand etmekten bıktım napayım bi akıl verin, bu 2 mbıte 89 lira vermek enayilikmi ?..2009 yılından beri ttnet kullanıyorum, hat değerlerim çok iyi kopma felan hiç yaşamam şehir merkezi telekom binası yakınımda biraz abes yazdım ama sizler işin bilenlersiniz

• Degistir uydunete gec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değiş tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Değiş tabi.

hocam aynı fiyatı vercem yine 89 lira onda sorun yok, hangi tarifeye geçeyim ne edeyim bi akıl ver, ttnet müşteri hizmetlerini arayıp tarife deiştiricem 89 liraya 2mbıt canımdan bezim ya
  • Hat değerlerini yolla bir bakalım.

• quote:

Hat değerlerini yolla bir bakalım.

onu nasıl yapıyoruz hocam modemin içinemi giricez ? ttnet elemanlar gelmişti bir ara arıza kaydı vermiştim hattın 24 mbıte kadar alır vdsl2 alın çok iyi dediler yani..
  • Demeyle olmaz yanlış yönlendirme yapmıyalım modem marka model ney ?

• quote:

Demeyle olmaz yanlış yönlendirme yapmıyalım modem marka model ney ?

modemim: tp link tdw 8951ND..

modemin resmi hocam

2012'den  beri 2mbıt kullanıyorum tarife değişeyimmi dostlar

2012'den  beri 2mbıt kullanıyorum tarife değişeyimmi dostlar

• 192.168.1.1 olabilir giriş şifre değişmediysen admin

• quote:

192.168.1.1 olabilir giriş şifre değişmediysen admin

hat değerleri nerde hocam.modemin içindeyim
  • 2 mbps nete 89 lira vermek nedir ciddi misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

2 mbps nete 89 lira vermek nedir ciddi misin

87 lira veriorum hocam, yarın ttnet müşteri hizmetlerini arayıp tarifemi değiştireyimmi? bu fiyata hangi tarifeler var? millet benden daha ucuza 8 mbıt ne bileyim 16 mbıt kullanıyor benimde canıma yetti artık, 2009 dan beri ttnetteyim kapatmıcam hattı ama bu paradan bir kruş fazla vermem ne yapayım bir el atın ben sizin gbi anlamıyorum bu net işlerinden 10 gb bluray mkv hd filmi indşrmek işkence abi, sırf elektiriğe yazık pc günlerdir çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

87 lira veriorum hocam, yarın ttnet müşteri hizmetlerini arayıp tarifemi değiştireyimmi? bu fiyata hangi tarifeler var? millet benden daha ucuza 8 mbıt ne bileyim 16 mbıt kullanıyor benimde canıma yetti artık, 2009 dan beri ttnetteyim kapatmıcam hattı ama bu paradan bir kruş fazla vermem ne yapayım bir el atın ben sizin gbi anlamıyorum bu net işlerinden 10 gb bluray mkv hd filmi indşrmek işkence abi, sırf elektiriğe yazık pc günlerdir çalışıyor

Öncelikle uydunetin sitesinden altyapı var mi bak. Sonra superonline fiber altyapısı var mi siteden bak. Bunların altyapısı varsa ttnetten kurtulursun. Yoksa da tabi ki tarifeyi değiştir. Ben 16 mbps nete 55 lira veriyorum ve memnun değilim. 2 maps nete 87 lira para versem herhalde delirmiş olurum :)

Uydunetin sitesi turksatkablo.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 18 Mart 2016; 0:06:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Öncelikle uydunetin sitesinden altyapı var mi bak. Sonra superonline fiber altyapısı var mi siteden bak. Bunların altyapısı varsa ttnetten kurtulursun. Yoksa da tabi ki tarifeyi değiştir. Ben 16 mbps nete 55 lira veriyorum ve memnun değilim. 2 maps nete 87 lira para versem herhalde delirmiş olurum :)

Uydunetin sitesi turksatkablo.com.tr

ağam ttnetten başka kulanamıycam başka marka olmaz belirli gerekçelerimden dolayı ..şimdi ne yapayım ben, sende kota varmı ? bne sınırsız istiyorum ama tarifemi aynı fiyata yani ödemiş olduğum 2 mbıt 87 liraya neye geçeyim ttnetten ...sizdeki 16 mbıt 50 gb kadarmı,yani 50gb bitirince diyelim bir günde ,hızın kaç megabıte düşüyor ay başına kadar

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Bize sormana gerek yok biz senin hat değerlerine ulaşamayız ara müşteri hizmetlerini sorununu anlat ve sana paket ve hız,kota önerirler sende kabul edersin.
    TTnet'ten memnun değilsen Fiyat konusunda Vodafone çok iyi kota ve hızları uygun fiyata veriyor.
    Altyapınıza bakınız Fiberoptik var ise düşük fiyata yüksek hızlı internet alırsınız (Uydunetten , TTnet'e geçince sanki kafama kaynar sular vurmuşlar gibi hissettim).
    Zaten sitede felan oturuyorsanız muhakkak fiber altyapı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Bize sormana gerek yok biz senin hat değerlerine ulaşamayız ara müşteri hizmetlerini sorununu anlat ve sana paket ve hız,kota önerirler sende kabul edersin.
    TTnet'ten memnun değilsen Fiyat konusunda Vodafone çok iyi kota ve hızları uygun fiyata veriyor.
    Altyapınıza bakınız Fiberoptik var ise düşük fiyata yüksek hızlı internet alırsınız (Uydunetten , TTnet'e geçince sanki kafama kaynar sular vurmuşlar gibi hissettim).
    Zaten sitede felan oturuyorsanız muhakkak fiber altyapı vardır.

2 mbıt 87 lira tarifesinden sizce neye geçilir ?empati yapıp kendinizi benim yerime koysanız bir açklayıcı fikir lazım sonuçta bilgi alışverişi ediyoruz..

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Geçmek istesenizde size yüksek fiyat söylüyecekler taahhütünüz bitseydi iyi olurdu.
    Ben sizin yerinizde olsam geçmem akk aşınca zaten 3 mb/sn düşüyor bu ülkede internet kullanmak bile sorun müşteri hizmetlerini arayın size uygun olanını seçiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Geçmek istesenizde size yüksek fiyat söylüyecekler taahhütünüz bitseydi iyi olurdu.
    Ben sizin yerinizde olsam geçmem akk aşınca zaten 3 mb/sn düşüyor bu ülkede internet kullanmak bile sorun müşteri hizmetlerini arayın size uygun olanını seçiniz.

abi tahattüt diyonda 2009 dan beri ttnet kullanıyorum ne tahattütü ? bu ülkede net kullanmak çile sömrüyorlar allah kahretsin haram yiyiciler dünya para veriyoz internet altyapısı leş abes fiyatla yaşanmaz bu ülkede
  • 2mbit nedir ya koşarak uzaklaş, turknet 150gb akn konusunu bi incele taahhütte yok daha iyisini bulursan ona geçersin

• quote:

Orijinalden alıntı: IroNLizard

2mbit nedir ya koşarak uzaklaş, turknet 150gb akn konusunu bi incele taahhütte yok daha iyisini bulursan ona geçersin

abi ne edeyim ben şimdi dolaylı sebeplerden ttnet kullanmak zorundayım..sonuçta amaç 87 lira verip 2mbıte devammı yoksa 87 liradan 2megabıten başka tarifeye geçmekmi günlerdir pc açık kalıyor dowloand için yazık günah elektiriğe ben bunu diyorum sizler gibi bilgili değilim bu internet konusunda kendi çapımızda birşeyler biliyoruz o kadar şefim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.