Şimdi Ara

2012 - 2013 Uçak Bilet Fiyatlari Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Performans ödevim konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Bana 2012 - 2013 Uçak Bilet Fiyatlari Lazım. Google`dan ufak çaplı bi arama yaptım fakat hep uçak bileti reklamı çıkıyor. Yardımınıza ihtiyacim var.

Simdiden konuya girip bir yorum birakacak arkadaslara tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uçak biletini fiyatları sürekli olarak değişir bugün 100liraya aldığın bileti yarın 150iraya da alabilirsin 60 liraya da senin ödev nasıl bi ödev ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaptain1001

Uçak biletini fiyatları sürekli olarak değişir bugün 100liraya aldığın bileti yarın 150iraya da alabilirsin 60 liraya da senin ödev nasıl bi ödev ki ?

Münazara yapacagiz. Bir grup kara havayi bir grup demiryolu ve deniz yolunu savunacak. Ödev paylasiminda bu konu cikti bana. Bu iki yilin bilet fiyatlarini bulup karsilastirma yapacagim.

• çok zor 2012 fiyatlarını bulman
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

Uçak biletini fiyatları sürekli olarak değişir bugün 100liraya aldığın bileti yarın 150iraya da alabilirsin 60 liraya da senin ödev nasıl bi ödev ki ?

Münazara yapacagiz. Bir grup kara havayi bir grup demiryolu ve deniz yolunu savunacak. Ödev paylasiminda bu konu cikti bana. Bu iki yilin bilet fiyatlarini bulup karsilastirma yapacagim.

Kardeş savunurken zaman üzerinden gidin en büyük avantaj zamandır havayolunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

çok zor 2012 fiyatlarını bulman

Sadece yurtici fiyatlarini bulmam gerekiyor. Onu bulsam yeter ya.

Önerin icin tesekkurler dostum. Haklisin zaman önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 27 Kasım 2013; 13:20:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

Deniz yolunu savunacaklar baştan kaybettiler zaten. Şundan yola çıkın uçak biletini ne kadar erken alırsan o kadar ucuz olur hatta otobüsten kat kat daha ucuz olabilir ben sömestr da gidiş - dönüş uçak biletini toplam 82tl ye aldim ama bayramdan önce aldım bit bilet 41 tl ye gelmis oldu hemde trabzondan istanbula. Aynı hatta otobüs biletleri 90 tl civarında. Ayrıca otobüsle 17 saat süren yol uçakla 1 saat 20dk bunlardan savunun konunuzu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.