Şimdi Ara

2012-2013 lise son sınıfları olarak devamsızlığı 20 günü aşanlar grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 gün devamsızlık ile grubun başını ben çekiyorum. hadi biraz da siz "sınıfta kaldın seneye tekrar geliceksin okula" diyin de birazcık moralim bozulsun

• bir mazeretin var mı bari? yoksa boşuna teselli bekleme...
  • ben burda grup goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta son sınıfsın boyle bi riske niye girdin ki son sene , ayrıca rapor vs. yok mu hiç rapor hakkın bitmediyse geçmişe rapor al.Tabi soyle bi durumda var son sınıf oldugun ıcın fazla takmayacakların ıdusunuyorum yanı devamsızlıgın 24 olsa da karnede 19 bucuk dıye gorunebılır , yanı ben cevremde son sınıfta kalan adam hıc gormedım .4-5 gun fazlalıgın var bısey degıl o sen yıne gıt bı mudur yardımcınızla konus durumu ama dıkkat et daha da arttırma devamsızlıgını yoksa okul da ort bas edemez senın bu kadar devamsızlıgını harbı kalırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

usta son sınıfsın boyle bi riske niye girdin ki son sene , ayrıca rapor vs. yok mu hiç rapor hakkın bitmediyse geçmişe rapor al.Tabi soyle bi durumda var son sınıf oldugun ıcın fazla takmayacakların ıdusunuyorum yanı devamsızlıgın 24 olsa da karnede 19 bucuk dıye gorunebılır , yanı ben cevremde son sınıfta kalan adam hıc gormedım .4-5 gun fazlalıgın var bısey degıl o sen yıne gıt bı mudur yardımcınızla konus durumu ama dıkkat et daha da arttırma devamsızlıgını yoksa okul da ort bas edemez senın bu kadar devamsızlıgını harbı kalırsın

son sınıf olmama güvendiğim için yaptım bu kadar saçma devamsızlığı. rapor hakkım bitmedi özürlü devamsızlığımdan 1 gün kullandım ancak rapor alabileceğim bir yer yok. yaptığım devamsızlıklar da mayısta toplam 1 gün nisanda da 1 buçuk gün. 4 günü tamamlaması için şubat ayını da eklemem gerekiyor. bu kadar geçmişe kim rapor verecek ki ? müdürle konuştum yapcak bişey yok milli eğitim belki af çıkarır falan dedi. hani öyle konuştu ki gösteririm ama vermem gibisinden. sürekli yakınıyodu beni hiç dinlemiyosunuz kılığınız kıyafetiniz şöyle böyle diye. sürekli yakınıyodu yani o anki psikolojisini anlamaya çalıştım biraz süründürmek istiyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: nmesiz_

quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

usta son sınıfsın boyle bi riske niye girdin ki son sene , ayrıca rapor vs. yok mu hiç rapor hakkın bitmediyse geçmişe rapor al.Tabi soyle bi durumda var son sınıf oldugun ıcın fazla takmayacakların ıdusunuyorum yanı devamsızlıgın 24 olsa da karnede 19 bucuk dıye gorunebılır , yanı ben cevremde son sınıfta kalan adam hıc gormedım .4-5 gun fazlalıgın var bısey degıl o sen yıne gıt bı mudur yardımcınızla konus durumu ama dıkkat et daha da arttırma devamsızlıgını yoksa okul da ort bas edemez senın bu kadar devamsızlıgını harbı kalırsın

son sınıf olmama güvendiğim için yaptım bu kadar saçma devamsızlığı. rapor hakkım bitmedi özürlü devamsızlığımdan 1 gün kullandım ancak rapor alabileceğim bir yer yok. yaptığım devamsızlıklar da mayısta toplam 1 gün nisanda da 1 buçuk gün. 4 günü tamamlaması için şubat ayını da eklemem gerekiyor. bu kadar geçmişe kim rapor verecek ki ? müdürle konuştum yapcak bişey yok milli eğitim belki af çıkarır falan dedi. hani öyle konuştu ki gösteririm ama vermem gibisinden. sürekli yakınıyodu beni hiç dinlemiyosunuz kılığınız kıyafetiniz şöyle böyle diye. sürekli yakınıyodu yani o anki psikolojisini anlamaya çalıştım biraz süründürmek istiyor sanırım

Oyle konustuysa elımızden bıseyler gelebılır ama senın bıraz yalvarman gerekıyor demek istiyor en azından konusmalardan ben boyle anladım.Senın eger kılıgın kıyafetın duzgunse duzgun bı ogrencıysen kendını savunup bıraz dıretıceksın hocam yapmayın nolur ben her zaman duzgun bır ogrencı oldum duzgun gıyındım geldım ogretmenlerıme danısabılırsınız baska arkadaslarım yuzunden neden benım basım yanıyo vs. dıye savun bıraz dıret.Sonra hemen boyle bı ufak bı krız gecırıyo havası ver cıddıye bındır olayı hemen hocam bısey yapmamız lazım su kıytırık 3-4 gun yuzunden sınfıta kalamam ben sınava calısıyorum butun emekler bosa mı gıdıcek bısey yapmamız lazım 1 sene daha kaybedemem vs. dıye baskı yap mudure acındır kendını bıraz.o da olmazsa abıcım para karsılıgı geçmişe gelecege 10 yıl oncesıne sonrasına rapor ayarlayabılen arkadasların vardır ılla kı onlarla ıletısıme gecıceksın.o gunlere rapor yazdıracaksın bıraz tuzludur yalnız 1 gun ıcın 50-60 lira isteyen var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 31 Mayıs 2013; 16:59:50 >

• Hocam geçmiş olsun düşene vurmak yakışmaz bir af cıkar da kurtulursun üzme canını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.