Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43774378437943804381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim size tavsiyem , diskleri degistirmeden bi tornadan gecirtin, ondan sonra balatalari degistirin, yani torna ve balata değişimini es zamanli yaptirin, disk fiyatlari pahali o yuzden 150 lira masraf edin memnun kalmazsaniz o zaman diskleri degistirin derim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0303531

quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0303531

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dohc vtec

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dohc vtec

İyi akşamlar,

Mevcut kullandığım 2005 civic(manuel) aracımı değiştirmeyi düşünüyorum.Kısmetse gönlüm FB7 den yana ama otomatik mi manuel mi ikileminde kaldım.Kullananlarından tavsiye fikir alabilirmiyim.

Hocam otomatik kullan, hayatını kolaylaştır

Siz otomatik kullanıyorsanız,performans olarak memnunmusunuz.Kullananların bazıları performans olarak kötü hantal diyor da.Birde yakıt olarak nasıl acaba.

Hocam aldınız mı basacaksınız. Hantal diyenler kalkış hızına aldanıyor. Evet cvt şanzıman kalkışı hantal yapıyor. Fakat yukarı hızlarda gayet yeterli bir şanzıman. Ben çok memnunum. Aşırı devirli kullanıyorum ve çok keyifli. Yakıt olarak dizel kadar yakıyor. Sakin kullanırsanız dizelden daha az yakma ihtimali var. Haa derseniz ben şehiriçi çok kısa mesafelerde kullanıyorum, o zaman lpg de 12 lt ortalama görmeniz normal. Ama şehirdışı mükemmel az yakıyor. Ben hesabı bırakalı çok oldu, bana göre az yakmakta

CVT sanzuman mi ?!?!

Ne komik de mi, tork konventörü tamam

hocam normalde gulmezdim de siz honda forumumuzun daimi ve degerli uyesisiniz, cvt diyince birden gulesim geldi ... Kalın sağlıcakla...

Valla hocam alırken bir arkadaş bunda cvt şanzıman var demişti sonrasında hiç araştırma gereği duymadım açıkçası geçen birisine cvt şanzıman yazdım tork konventörü değil mi deyince araştırdım ama bir kaç forum hariç şanzıman türü yazılmamış. Tork konventörü olduğunu öğrendim ve sevindim. Çünkü cvt de arada demir kayış olması beni düşündürüyordu hep ama tork konventörü arada bağlantı yok ve sorunsuz

• Nisanda kaza yapmıştım hasarı Efe Honda onardı sonradan baktım düzgün yapmamış çamurluk ve tampon birbirine kenetlenmemiş onu getirdim. Servis müdürü buraya darbe almış ondan böyle olmuş demeye getirdi, dedim imkanı yok hem başından beri böyleydi dedim bir daha bakalım dediler Şu Efe Honda ya Allah bir daha beni düşürmesin adamı yalancı çıkarıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 23 Ocak 2018; 10:16:17 >
  • Bozuk yolda Tavandan tıkır tıkır ses gelmeye başladı.(sunroof dan değil) arka orta yada sağ taraftan.var mı başına gelen arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Bozuk yolda Tavandan tıkır tıkır ses gelmeye başladı.(sunroof dan değil) arka orta yada sağ taraftan.var mı başına gelen arkadaşım.

Kışa girerken benimde sunroof tarafından geliyordu bir kaç gün sonra kesildi.

• mehmet0303531 kullanıcısına yanıt
    ilk diskleri tornadan geçirtmiştim ve pek fazla faydası olmadi.Kısacası 1. 2 ay oldu sonrası yine aynıydı.Bu yeni disklerde yamulma falan yok daha.Sadece aşırı ısınmaya dayanıklı değil.Tornadan gecsede yine aynı olacak.

Evet orjinal diskler pahali ama sonrasında kafan agrimiyo,rahatsin yani.İnternetten aldim orjinal brembo.

Kaliteli marka diye almıştım ama artik orjinal olmayan parça almam asla.

• uygun48 U kullanıcısına yanıt
    Orjina onl disk ne kadar bilginiz var mi acaba

• MehmetTolga01 M kullanıcısına yanıt
    Tabiki var.olmaz mı..

Fiyat tabiki pahalı ama orjinal sonuçta.Her zaman orjinal parçadan yanayım(bu benim şahsi fikrimdir).

• 2015 Honda Elegance OTM-Benzin 20 bin bakımı Ne kadar olur acaba?
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    Subaru’yu ciddi şekilde dikizlemekteyim, bir
    sonraki araç durum vaziyetleri için. Komple dikiz.
    Komple, komple, komple dikiz. (Burak Kut)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 26 Ocak 2018; 2:26:19 >
  • sk67a S kullanıcısına yanıt
    levorg güzel olmuş. Dikizlenmeye değer.
  • ozgode O kullanıcısına yanıt
    Subaru geçenlerde açıklama yaptı. bundan sonra sadece suv araçlar üreteceğini, sedan, hb veya sw araçlar üretmeyeceğini söyledi.

Yani güncel levorgun yeni kasası olmayacak. şu anda fiyat olarak ta 175 bin tl istiyorlar.

Bu araç benim de dikkatimi çekiyordu ancak üretimden kalkacak bir araç için bu kadar para vermek pek mantıklı gelmedi bana. şimdi alıp 5 sene sonra satmak isteseniz millet subarunun levorg diye arabası mı varmış diyecek.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Uzman sorusu: Outback bir SUV midir, yoksa SW/Station

Wagon mu?

• Dün koltuk kılıfı taktırdım Ankara Döşemecioğlu 240 tl

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

• Artık aksesuara masraf olayını sonlardırdım.

Harç bitti; yapı paydos. Adios.

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Artık aksesuara masraf olayını sonlardırdım.

Harç bitti; yapı paydos. Adios.

Hocam bu şartlarda yeni arabayı ancak piyango falan çıkarsa alabilirim. 10 yıl binecem gibi gözüküyor. İçine konfor yükselteyim bende bitiriyorum

• Kaskodan on cami değiştirdim serviste 2520 TLcik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Kaskodan on cami değiştirdim serviste 2520 TLcik.

Hocam kırılmadan mı değiştirdiniz, kasko ya ne gibi etkileri olacak?

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Subaru outback modelini crossover suv olarak tanımlıyor.

Aslına bakarsanız kendinden alt konumlarda olan forester dan 13 cm, xv den ise 1 cm daha alçak ancak şu anda markanın amiral gemisi suv modeli olarak geçiyor.

Ayrıca subaru new york otomobil fuarında ascent isimli bir suv modelini tanıtıp, markanın en büyük suv modeli olacağını söyledi. bu araç outback in yeni kasası mıdır yoksa outback üzerinde başka bir suv olarak mı konumlandıracak herhangi bir bilgi yok. ancak sadece kuzey amerika pazarı için geliştirildiği belirtilen bu araç büyük ihtimalle outback ten bir üst sınıfta konumlandırılacak.
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2 ay önce cama taş sıçradı ve bir kırık oluştu.o kırık her geçen gün alta doğru ilerledi ve uzunca bir çatlağa dönüştü.arac bu hâliyle muayeneden geçmeyeceği için servise başvurdum ve kaskodan işlemlerim yapıldı.bu işlem için aracimda cam değişimi ibaresiyle hasar kaydı görüleceği tarafima söylendi.mecburen kabul ettim ve değişim yapıldı .herhangi bir ücret odemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 43774378437943804381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.