Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43244325432643274328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde aracınızı böyle servet dusmanlarindan korumak için gerekirse uzak yere park edin biraz yürüyün eve kadar birşey olmaz .
  • Teşekkürler. Çiziğe tırnak giriyor. Zabıta geldi inşaat ustası veya sahibi ortada olmadığı için yarın gelip bakacağız diyip gittiler. Bu bahsettiğim yer sitenin otoparkı, inşaattan dolayı bir kapısı kapalı, benim girdiğim yer tek giriş yeri. Çevredeki diğer inşaatlar yüzünden de park sorunu var. Ayrıca küçük bebek, hanım, kayınvalide eşya ıvır zıvır için mecburen buraya park ediyorum. Ki zaten nereye bıraksam inşaat. Pek birşey fark etmiyor.
  • karşı taraf zarari odeyecekse siz hiç uğraşmayın o zaman tekrar geçmiş olsun
  • amatörttl kullanıcısına yanıt
    Eğer akü ve diğer kontroller serviste yapıldı ise ustaların dediği regülatör sorunu olabilir.bu durum bizzat başıma gelmiştir.hatta sorunu bulana kadar maalesef buji ,benzin pompası dahil birçok şeyi de gereksiz degismistim.

Regülatör de sorun olduğunu PC üzerinden ve regülatöre giden bir hortumu sokup bir bardak su ile test Edip anlamışlardı ve garantiden regülatör degismistim ve mars uzama sorunum çözülmüş tü.sizinki de öyle olacak demiyorum ama başka masraflar yapmadan bir kez iyi bir brc servisine götürün derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok sagolun yorumunuz ile alakali pm yollayacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilgilendiğiniz için tşk ederim hocam kafama yatmadı 50 binlik hasar kaydı vardı,vazgeçtim
  • Arkadaşlar direksiyon derisi soyulmasını yetkili serviste garantiden değiştirten var mı? Özellikle İstanbul'da bir serviste?
  • false6 kullanıcısına yanıt
    kapı kolçaklarını değiştirttim 4 ünü birden ama direksiyonum soyulmadı çok şükür.
  • Araç makyajlı kasa olup 2014 aralık çıkışlıdır.içinde sigara içilmemiştir.sol ön tamponda sürtmeye bağlı boya vardır isteyenlere foto gönderilir.sol çamurlukta 1x5 cm dikkat etmeden görülmeyecek ufak bir eziklik vardır.tampon dışında boya hasar kaydı vb yoktur.acil model yükselteceğim için satılıktır.lpg yi 2016 kasım ayında 2750 tl verilerek orjinal honda bayiinde brc marka takılmıştır.bu yüzden motor garantisi aralık ayında bitecektir.

Yukarda yazdığım aracı 68 bine koydum sahibinden e.nasipse a3 alacağım.bayi 65 verdi.siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar fiyat için?
  • Hocam km kaç bindeyse fiyat ona göre değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrgyStc -- 8 Mayıs 2017; 17:45:36 >
  • 35 bin hocam.fiyat ortalama nedir acaba.malum yerde çok değişken fiyatlar
  • Apomania A kullanıcısına yanıt
    Otomatik vites mi

Donananim olarak elegance mi premium mu

Eger otomatik elegance boyasiz 35bin kmde ise 68 000 eder.

• Sabah arabayı çalıştıramadım. Dört beş anahtarı çevirdim olmadı. Sonra arkadaşı aradım beni almaya gelecek, bir kez daha çevirdim çalıştı.. İşyerinin yanında elektrikçi var, aküyü ölçtü, istersen değiştir dedi.. Öğleyin eve gidecem yine çalışmadı, çağırdım ustayı, marş basıyor bunda başka sorun var dedi..Yine geç te olsa çalıştı araba...Benzin bitmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Çifte yakıtlı bir araç düşünseydim, bu kesinlikle

benzin+elektrik motorlu hibrit bir oto olurdu.

Honda maalesef hibrit olayında Toyota'nın çok

gerisinde kaldı yahu.

Eski Civic FD6 kasada bile hibrit elektrik motoru vardı.

Şimdi mafiş.

Elektrikli motorda sübap ayarı da yok; oh mis.
    Araba ile elektriğin el kitapçığı da gelirdi yanında;
    havalı olurdu.

FD6 model bilirkişiye soralım hibrit olayını;
    saygıdeğer ögermenim; ne diyorsunuz bu hususta?
    FD6 Civic konusunda Ordinaryüs Porof. Dr.
    kendisi.

quote:

caucass

Haklısın abi hybrid en sevdigim araç Honda FC5 kasada Hybrid seceneği ilerleyen dönemlerde sunabilir ama bize gelir mi işte orada soru işareti hep var neyse ki Honda TR' nin Japon müdürü değişmiş belki oradan bir avantaj falan olma durumları olabilir.

• Arkadaşlar po maxima 0w20 4lt yağ hem kalite hemde miktar olarak işimizi görür mü? Gg de 78 tl
  • AymanShaaban kullanıcısına yanıt
    İkinci eli hızlı. Alınır.

• tcmb T kullanıcısına yanıt
    iyiymiş
  • 205/55/R16 oldu şimdi 215/55/R16.

Çinturato P7 Masmavi/Blue.

Yol tutuş muazzam; lastik sesi azaldı.

Ya Allah Bismillaaaah.

Hoşgeldin Wolfeeen !! :-)

quote:

Wolfen1976

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

205/55/R16 oldu şimdi 215/55/R16.

Çinturato P7 Masmavi/Blue.

Yol tutuş muazzam; lastik sesi azaldı.

Ya Allah Bismillaaaah.

Hoşgeldin Wolfeeen !! :-)

quote:

Wolfen1976

Hayırlı olsun hocam. Bir de uzaktan bir foto alsak. Lastikler nasıl görünüyor ? Kasaya uyum sağlamış mı

• Tişkürler efeem.

Akşam gözüyle biraz uzaktan dikiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 12 Mayıs 2017; 22:7:13 >

• 
Sayfa: önceki 43244325432643274328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.