Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42734274427542764277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değiştiriyormusun süslü arabanı
  • caucass kullanıcısına yanıt
    suzuki vitara 1.4 S alalı 5 hafta oldu, gelecek civici görmüş ve beğenmeiştim, hrv de keza öyle.
    sen forumu takip etmiyorsun sanırım, civic ise satışta, ne dersin istermisin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismet berker İ kullanıcısına yanıt
    Ankarada güvenebileceğim orjinal brembo diskleri satan ve takan bir yer bulursam hemen taktırırım hocam.

bu arada bugün hondadan mesaj geldi fren balata ve disklerde %30 indirim varmış.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    23 eylülde Balıkesir Şen Otoda 30.000 bakımını yaptırırken, disk olayını da anlatıp kontrol etmelerini istemiştim.
    Gayet güzel dediler. Bu arada servis şefinin duvarında fren disk balata vs.de % 30 indirim yazıyordu.
    Bahsettiğim yaklaşık 1.200.-TL; % 30 indirilmiş hali...
    Yani şimdi bir % 30 daha mı indiriyorlar. Hiç zannetmem.
    Mesaj bana da geldi. 2012 model ve aşağısını kapsıyor.
    Brembo veya varsa piyasadaki başka tanınmış bir marka her durumda servistekinden iyi olacaktır diye düşünüyorum.
    Çünkü, işte durum ortada. 30.000 de diskler yamuldu. Yok, sudan geçmişin, sıcakken yıkatmışın, bunlar servis avutmaları.
    Tamamen malzeme kalitesi. Bu arada disklerin üzerinde de HONDA yazıyordu. Ama Çin'in merdiven altı imalatı olsa gerek.
    (2000'den beri bu üçüncü civic arabam. İlk ikisini aynı şartlarda toplam galiba 200.000 km civarında kullanmışım.
    Frenlerle ilgili hiç bir işlem ve sıkıntı olmadı.)

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

suzuki vitara 1.4 S alalı 5 hafta oldu, gelecek civici görmüş ve beğenmeiştim, hrv de keza öyle.
    sen forumu takip etmiyorsun sanırım, civic ise satışta, ne dersin istermisin?

GÜLE GÜLE KULLAN, KAZASIZ BELASIZ CEZASIZ...
    YENİ CİVİC BENİDE SARMADI GÖZÜM C180 DE
  • ismet berker İ kullanıcısına yanıt
    Eğer %30 indirimli hali 1200 tl ise ekstra %30 indireceklerini ben de tahmin etmiyorum. zaten bedava da verseler bu kalitesiz diskleri taktırmamak lazım. benimkiler de 40 bin km de bitti.

o zaman şu brembo diskleri sanayiye gidip sormam lazım çünkü internette de nerede satılır nerede takılır birşey bulamadım.
  • http://m.n11.com/brembo-marka-honda-civic-on-fren-diski-sedan-14-16-P63584574?cid=604001&gclid=CPmAxJGb3M8CFe8V0wodw6UPTQ&gclsrc=aw.ds

Böyle birşey mi aradığınız acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar malum kış yaklaşıyor. Kışlık lastik tavsiyeleriniz nelerdir? Fiyat kampanya bilgisi olanlar bilgi verebilir mi?
  • 2015 black edition 2000 km 72 fiyat uygunmu acaba

• 2015 2000 km black edition 72000 tl otomatik uygunmudur ilk arabam olacak

• Ropertpirez R kullanıcısına yanıt
    Bayilerde eski kasa satışı devam ediyorsa fiyat araştirsaniz daha iyi olur onun dışında biraz daha yukari cikabilirim derseniz yeni kasa elegance 81 bin tl

• Hocam full arti full bayiye gitme sansim olmadi isin asli sadece katalog fiyatlarini biliyorum

• Hocam bayi satis fiyatlarinda ful arti full 95 bin gozukuyo dedgiim arabada full arti full black edition fiyt 72 bin

• Merhaba 6 aydır toyota avensis 2000cc kullanıyorum dün 80000 km bakıma girdi yag+yag filitresi degişti fren hidroligi degişti genel bakımyapıldı toplam 370tl hondada 3 sene kazık yedikden sonra .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

http://m.n11.com/brembo-marka-honda-civic-on-fren-diski-sedan-14-16-P63584574?cid=604001&gclid=CPmAxJGb3M8CFe8V0wodw6UPTQ&gclsrc=aw.ds

Böyle birşey mi aradığınız acaba

Evet bu marka arıyorum ama 2012 modele göre olan. tabi orjinal brembo olması lazım. bir de bunun montajını doğru düzgün yapan güvenebileceğim bir yer bulmam lazım.

Honda özel servisler olabilir. Zaten sadece fren işi yapanlar neredeyse kalmadı gibi...
    İstediğiniz markayı da takarlar. Başında da durup yapılanı, takılanı görmek mümkün olur...
    Hocam ben 60 bin bakımında ön diskleri tornadan geçirttim 50 tlye.

Düzelme oldumu derseniz evet oldu ama yüksek hızlarda 160 veya 170 le yokuş aşağı inerken vurultu yada küt küt diye ses yapmaya devam ediyo eskisi gibi olmasada..Servise sormuştum küt diye ses yapmaya devam ederse diye herhangi bir zararı olmaz dedi..Çünkü ilk defa tornadan geçtiği icin olmaz dedi servis(yıldırım)..

10 bin km kullanin sonra degistiririz dedi servis.

• Merhabalar 2014 agustos ayında Honda civic aldım bakımlarını serviste yaptırtıyorum bakımları kış aylarında denk gelmedi antifriz koymuşlar mıdır yada kaç senede antifriz koymak lazım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanfurkanfurkan343434

Merhabalar 2014 agustos ayında Honda civic aldım bakımlarını serviste yaptırtıyorum bakımları kış aylarında denk gelmedi antifriz koymuşlar mıdır yada kaç senede antifriz koymak lazım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Yazı kışı yok standart malzeme konuyor, kışın sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismet berker

Honda özel servisler olabilir. Zaten sadece fren işi yapanlar neredeyse kalmadı gibi...
    İstediğiniz markayı da takarlar. Başında da durup yapılanı, takılanı görmek mümkün olur...

Teşekkürler hocam. özel servisleri arayıp sorarım.

quote:

Orijinalden alıntı: uygun48

Hocam ben 60 bin bakımında ön diskleri tornadan geçirttim 50 tlye.

Düzelme oldumu derseniz evet oldu ama yüksek hızlarda 160 veya 170 le yokuş aşağı inerken vurultu yada küt küt diye ses yapmaya devam ediyo eskisi gibi olmasada..Servise sormuştum küt diye ses yapmaya devam ederse diye herhangi bir zararı olmaz dedi..Çünkü ilk defa tornadan geçtiği icin olmaz dedi servis(yıldırım)..

10 bin km kullanin sonra degistiririz dedi servis.

Fiyat gayet iyiymiş hocam. ben bazı yerlerde tornanın çok pahalı olduğunu okumuştum.

• 
Sayfa: önceki 42734274427542764277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.