Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36523653365436553656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemele

quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

Ömer Hocam, Berk' te benzer düşünüyor da peki buluşma olacak mi olmayacak mi ne yapalım kararsiz kaldim simdi yağmur başladı bu arada

Haberlere göre anadolu yakasında daha cok yağacak diyor ama belli de olmaz güneşte açabilir

Valla havanin ne olacagi belli olmaz.

Gitmeyiz bu sefer hava iyi olur eyvah deriz. Bende supheliyim tedirginim ama en kötü ne olabilir yagmur almayan bir alan bulamaz isek aracta pinekleriz.

Bulusma olacak benim de katilimim kesin gibi. Ogleden sonra yapmam gerekenlerin bir kısmını yaptim.

Avrupa yonunden gelecek arkadaslar yarin saat 9.00 da FSM gise cikisinda bulusuyoruz. Sonra ikinci bulusma noktasinda saat 9.30 da bulusuyoruz.

Katilanlarin bilgisine.

Hmm yani iptal falan yok kesin gidiyoruz öyle mi eğer evet ise erken yatacam yoksa geç kalabilirim de

• quote:

Orijinalden alıntı: eternaltr

quote:

Orijinalden alıntı: berk tmzl

Ömer abi yarın gelebilirsem nerede buluşalım

buluşmamı var :) haberimiz yok .)

Buluşmadan haberi olmayan üyelerin olabileceğini söylemiştim
  • Beylikdüzü olsa iyi ben Silivri'den gelecem ilk buluşma noktasına gecikirsem beklersiniz dimi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caucass

bence iptal edelim, riske girmeyelim

Hocam sizde mi gelecektiniz köye

kAMBERSİZ DÜĞÜN OLURMU
  • quote:

FSM de giseleri gecince kopruyu gecmeden hemen sagda
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternaltr

quote:

buluşmamı var :) haberimiz yok .)

Civic gundemini takip etmiyorsun o zaman.

Yarın sabah 9.00 da fsm gişeyi gecer gecmez sagda bulusuyoruz. Sonrasi supriz
  • Giderken sağda dönerken solda can kardeşler börek salonunda ugrarmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gelemiyorum burada yağmur başladı
  • arkadaşlar mrb ben polis memuruyum ve arkadaşları servis yaparak haftada 1 işe götürüyorum. Polis arkadaşların silahları resimde görüldüğü üzere kapı iç plastiğine sürttüğünden dolayı çizikler meydana gelmişti ben bunları autoking'de yaptırdım ve şu anda bir sorun yok ancak tekrar çizilmemesi için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim..
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

arkadaşlar mrb ben polis memuruyum ve arkadaşları servis yaparak haftada 1 işe götürüyorum. Polis arkadaşların silahları resimde görüldüğü üzere kapı iç plastiğine sürttüğünden dolayı çizikler meydana gelmişti ben bunları autoking'de yaptırdım ve şu anda bir sorun yok ancak tekrar çizilmemesi için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim..
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

autokingde nasıl yapmışlar,boyayarakmı,bendede var bu çiziklerden,engellemenin bi yoluda yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7 Eylül 2014 Buluşmasından kısa görüntüler;

Not: 1080p yi seçip başa alıp izlemeyi unutmayın.

• Smoch kullanıcısına yanıt
    Vay bunu yoksa dikiz aynası üzeri kamera mı çekti süper olmuş
  • 2. İstanbul buluşması Silivri - Bozhane Köyü arasi anlık yakıt tüketimim 5.2 lt / 100 km iyi mi ha iyi mi ( fotoda çektim ama henüz ekleyemedim yarın akşama artık )

Alem şehiriçi yakıt tüketimi görsün hocam
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila Khan -- 8 Eylül 2014; 23:48:06 >

• quote:

2. İstanbul buluşması Silivri - Bozhane Köyü arasi anlık yakıt tüketimim 5.2 lt / 100 km iyi mi ha iyi mi ( fotoda çektim ama henüz ekleyemedim yarın akşama artık )

Eski civiclerimden birinindi bu değer.
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Yeni civic de gerçi ayni.
    90 km/h ile sabitte 4.9 / 5 lt arasi yakiyor.
    Araç eco olunca daha fena :)

• quote:

Orijinalden alıntı: caucass

otomatik vitesli araçlarda sadece honda da yavaşlama sistemi var diye biliyorum
    (logic grade) araç fren ve gaz tepkilerini algılıyor ve yokuş aşağı hızlanmalarda kendi kendine
    vites küçülterek ve fren yaparak aracı yavaşlatıyor
    ancak bu sistem her otomatik araç ta yok, onlar yokuş aşağı saldın mı allah ne verdiyse gidiyor
    bizim hondalar harika yaaa....

Yavaşlama sistemi derken, frene bastığında algılıyor o zaman.
    çünkü denedim, yokuş aşağı giderken, hiç bir şeye basmazsan hızlandığını gördüm.
    normalde hızlanmaz demişlerdi, yani gaza basman gerekir demişlerdi.
  • Eweet sürücü tepkilerini algılıyor ona göre vites düzenliyor "logic grade" (akıllı derecelendirme)
  • aracımı satıyorum arkadaslar , ilgilenenler benimle iletişime geçebilir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2014-siyah-elegance-eco-honda-civic-otomatik-6bin-km-de-175836595/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante_TR -- 8 Eylül 2014; 19:01:01 >
  • daha çok yeni neden satıyorsun ki
  • aracınızın camındakı kireç lekesini neyle çıkartıyorsunuz acaba..
  • feri02 F kullanıcısına yanıt
    Auris'i ben de düşündüm ama açıkca söyliyim illa alacaksanız düz vitesini alın, sağlam olsun. Bir süre Yaris kullandım eğer onun gibi şanz.-motor uyumsuzluğu varsa çok bunalırsınız.
    Civic'ten birçok nedenden dolayı fazla memnun değilim ama hepsi ufak şeyler, üretim kalitesiyle ilgili...
    Auris'in ön konsolu hayal kırıklığı- ticari araç gibi yüksek ve kalitesi vasat; sürüşü Civic kadar iyi değil frenleri aynı orta derece iyi, hız olarak otm.vites Civic biraz yavaş kalıyor illa S'e geçirmek lazım. Tüketim benzinli otm. viteslerde Auris'in daha iyi, LPG olarak bilmiyorum...
    Auris'in beyaz rengi çok güzel, Civic'te ben griyi tercih ediyorum çünkü bazen otoparkta yanlışlıkla başkasına arabasına yanaştığım oluyor.
    Aldığınız fiyatlar fena değil, özellikle Auris için.
    Civiclerin 2.eli geçmişe göre çok iyi, satın alanlar eskisine göre daha düzgün insanlar. Auris'in 2.eli de iyi satıyor.

• 
Sayfa: önceki 36523653365436553656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.