Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.430.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36463647364836493650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemele

Böyle buluşma lansmanimi olur
    Kitalar i Civic buluşturuyor.
    Asya avrupa birleşiyor rezervasyonu nu ve yerini ayırtmayi unutma bla.. bla. .bla

Ömer Hocam, bu rezervasyondu, organizasyondu beni geren işler hatta bir firmadan sırf bu sebeple işten bile ayrılmistim 5 sene önce benim mantık düz çalışır buluşma noktasına varılır durum orada değerlendirilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.ersoy

hocam haritadaki rota şile otobanı değil daha küçük bi yol polonezköyden geçen fln çok trafik olacağını sanmıyorum. bence kamyon olmaz h.sonu o yolda piknikçiler fln olur diye düşünüyorum. avrupadan gelicekler köprüyü geçsin yeter :) hatta kavacıkta ben bekleyebilirim buluşup beraber de gidebiliriz

Hocam iyi güzelde ben oralarıda pek hatırlamıyorum ki en sağlamı söyle mi olur sizin orada Çengelköy de Sabancı nın müzesi varya hani şu 1.köprünün altında olan yer orada bir süre bekleyebilirim tabiki trafik polisi yok ise varsa durdurmazlar işte ben oraları ve beykoza kadar olan yolu az çok biliyorum diğer semtleri ismen bilsemde bul desen zor bulurum birde levhalari falan sürekli karıştırırım Yalova ya gideyim diye Ankara otobanına girmiş birisi var karşında
  • quote:

Buluşma da anadolu Civic avrupa Civic sayısı kadar olursa bende katılırim.
    Iki buluşma yaptık tek anadolu yakasından katılım olmadı.

Vay kızın sana söylüyorum gelinim sen işit mantığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Piknik falan olacak mi? Esle dosla gelinse mangal falan yapilsa buyuk bir aile gibi gercekten esi benzeri olmayan bir bulusma olur.

Valla bunu mangal isteyene sormak lazım Ömer Hocam mangal olacak mi der arkadaş eş dost gelebilir mi gelir ise mangalı kim yapar misal ben mangal nedir bilmem
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Benim katilimim kesin degil. Cmst ve Pazar icin önce den planlanmis(Sünnet ve Okula Merhaba) aktiviteler var.

Mangal dan ziyade kahvalti daha zahmetsiz olur gibi.

Eş dost gelmesinde sıkıntı olmaz diye dusunuyorum ama organizasyon u yapanlar ne der bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

quote:

Piknik falan olacak mi? Esle dosla gelinse mangal falan yapilsa buyuk bir aile gibi gercekten esi benzeri olmayan bir bulusma olur.

Valla bunu mangal isteyene sormak lazım Ömer Hocam mangal olacak mi der arkadaş eş dost gelebilir mi gelir ise mangalı kim yapar misal ben mangal nedir bilmem

Neyse kahvaltı da olur :)

Honda Family facebook grubunda da bir buluşma duyurusu görmüştüm. Aynı buluşma mı olacak ?
  • Merhaba forum arkadaşlarım benim 2008 civic premium düz vites aracım var. Bu aracı satıp ikinci el 2012-2013 otomatik premium almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.
  • quote:

Benim katilimim kesin degil. Cmst ve Pazar icin önce den planlanmis(Sünnet ve Okula Merhaba) aktiviteler var.

Mangal dan ziyade kahvalti daha zahmetsiz olur gibi.

Eş dost gelmesinde sıkıntı olmaz diye dusunuyorum ama organizasyon u yapanlar ne der bilemem.

Kanbersiz düğün olur mu hocam mangal başı olarak sizin mutlaka gelmeniz lazım ama bana sorarsaniz madem saat 10:00 da buluşma kahvaltı daha mantıklı gibi zaten davul gibi olduk birde mangal falan iyice kilo alacam
  • quote:

quote:

quote:

Honda Family facebook grubunda da bir buluşma duyurusu görmüştüm. Aynı buluşma mı olacak ?

Hocam evet araçlar yan yana diziliyor günün hatırası olarak foto cekiliyor standart forum buluşması ama tabiki buluşmada başka aktivitelerde oluyor teknik anlamda fikir alışverişi disinda sticker uygulamalari, led uygulamalari hatta stepne sabitleme ve boya rötuş işlemleri bile oluyor o nedenle eş dost getirirseniz bu tür faaliyetlere zaman kalmayabilir çünkü onlarla ilgilenmeniz gerekebilir ama yinede siz bilirsiniz
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Familynin buluşmaları ayrı , biz ayrı
  • Onur olsaydı o kesin bulurdu da ben şimdi yanlış yollara girerim falan sıkıntı olabilir Gelirsem arabamla gelirim abi sağolasın ama İsmail abide bu taraftan gideceği için onu takip edebiliriz
  • quote:

Ben Anadolu yakasini provoke etmek icin yazdim. Belirtilen yerler guzel yerler benim de tercihim Anadolu yakasi beykoz-polonazkoy v.s yerler olurdu.

Benim sıkıntım Cocuk tan kaynakli onumuzdeki hafta sonu icin sunnet ve okul dan dolayi bir cok activite planladik. Onlarin bir kismini cumartesi yaparsan kesin gelirim.

Birde hava durumu da onemli. Benim gelme durumum %70 olarak dusunun.

Ömer Hocam, provakasyonda başarılı olamadınız zira avrupa yakası hala anadolu yakasından fazla şuanda biraz daha gayret İzmir yine buluşuyor 15 araç foto çekip eklerlerse hiç şaşırmam bu sefer Ankara desen onuda geçerse rezil oluruz mega kent İstanbul olarak benden söylemesi
  • berk tmzl B kullanıcısına yanıt
    Okuma yazmamız vat çok şükür kaybolmayız ya..sabah 5 gibi çıkalım illaki buluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oğuzhan52 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu plakalar için mükemmel secim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk tmzl

Onur olsaydı o kesin bulurdu da ben şimdi yanlış yollara girerim falan sıkıntı olabilir Gelirsem arabamla gelirim abi sağolasın ama İsmail abide bu taraftan gideceği için onu takip edebiliriz

İsmail Hocam yolu biliyor ise size nerede katılabilirim Berk bende sizi mi takip etsem acaba sonrada nasıl yapsak birde pazar günü 8:00 de kalksam 9:00 da anca evden cikarim 1 saatte nasıl orada olucaz bakalım 30 dk falan rötar olabilir gibi sanki
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Gaziosmanpaşa çıkışında berk ile bulusucaz siZide oradan alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk tmzl

Familynin buluşmaları ayrı , biz ayrı

Şuan yüreğime su serpildi :)

Geçen Honda Family'nin iftar etkinliğine gittim. 13 Civic'ten sadece FB7 kasa bir ben vardım. Pek öyle abartı egzoz abartı modifiye sevmiyorum çok sıkılmıştım.
  • Gaziosmanpaşa çıkışı E5 miydi E6 dan miydi ? Saat kaç gibi orada olmam lazım misal 9:30 da olsam geç mi olur ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam evet araçlar yan yana diziliyor günün hatırası olarak foto cekiliyor standart forum buluşması ama tabiki buluşmada başka aktivitelerde oluyor teknik anlamda fikir alışverişi disinda sticker uygulamalari, led uygulamalari hatta stepne sabitleme ve boya rötuş işlemleri bile oluyor o nedenle eş dost getirirseniz bu tür faaliyetlere zaman kalmayabilir çünkü onlarla ilgilenmeniz gerekebilir ama yinede siz bilirsiniz

Anlaşıldı :)

@sk67a geliyor mu ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anlaşıldı :)

@sk67a geliyor mu ?

Aslında mini buluşma fikri ilk Sami Bey'den gelmisti ama Ümraniye'de avm diyordu sanirim ses sistemi karşılaştirmasi icin isterse tabiki katılabilir bize mangal iptal sabah kahvaltısı olacak " Bozhane Köyü " buluşma yeri eminim ki biliyordur oraları bizden iyi gelirse bekleriz kendisini bir göremedik şu technologic civic'i
  • 
Sayfa: önceki 36463647364836493650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.