Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.430.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35943595359635973598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akkusat

Benimde sofor koltugunun camindan 110 km uzerinde ses geliyordu 30 bin bakimina gittigimde servise soyledim . Baktik parca filan koyduk doseme icine dediler ama simdi dusuk hizda bile ses var.hic oynamasalardi daha iyiydi. Ayni sorunla karsilasan varmi

Hocam aynı ses bende de var 110 120 den sonra. bende servise göstermeyi düşünüyordum ama daha kötü oldu diyorsanız olduğu gibi bırakmak daha iyi sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 KM sabit hız Klima kapali, yol düz.. 2012 Elegance benzin değerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 1 Ağustos 2014; 10:31:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart araçlarla ilgili biraz bilgi vereyim...

1- Öncelikle smart araç kullanacaksanız telefonunuz iphone olacak; diğer telefonlar randıman vermiyor.

2- Bağlantı kablolarını torpidodan çıkarttırıp koltuk ısıtma düğmelerinin oraya aldırın serviste.

3- iphone kullanıyorsanız acil igo yükletin; sınıfının en iyisi.

Telefonunuzu sisteme tanımlattıktan sonra her araca bindiğinizde bluetooth sayesinde sistem hemen telefonunuzu algılıyor ve bağlantı kuruyor. Daha sonra bağlantı kablosunu da taktıktan sonra sistem hazır hale geliyor. Telefonunuzun içindeki videoları izleyebilir ,fotoğraflarınıza bakabilir, internete girebilirsiniz. Yalnız 1 şartla; araç durur vaziyette olması gerekiyor. Hareket halindeyken sistem bunları güvenlik gerekçesiyle yapmıyor. Hareket halindeyken sadece müziklerinizi yönetebiliyorsunuz.

Sistemi eleştirmem gerekirse; bence en büyük eksikliği hareket halindeyken video ve izleyememek. Bunun çaresi var mı bilmiyorum.

Artıları bence daha fazla. Navigasyon uygulamasını dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz; bluetooth telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz, telefonunuzdaki müzikleri dinleyebiliyorsunuz. Radyosunun da çok iyi olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca dokunmatik ekranı sınıfının en iyisi. Başka sistemlerdeki gibi tırnağınızın ucuyla dokunmak zorunda kalmıyorsunuz.
  • biraz değişiklik olsun dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: immune34

quote:

Orijinalden alıntı: akkusat

Benimde sofor koltugunun camindan 110 km uzerinde ses geliyordu 30 bin bakimina gittigimde servise soyledim . Baktik parca filan koyduk doseme icine dediler ama simdi dusuk hizda bile ses var.hic oynamasalardi daha iyiydi. Ayni sorunla karsilasan varmi

Hocam aynı ses bende de var 110 120 den sonra. bende servise göstermeyi düşünüyordum ama daha kötü oldu diyorsanız olduğu gibi bırakmak daha iyi sanırım.

Ya arkadaşlar benimde 110 üzeri sanki şoför kapısının arkasına doğru yani emniyet kemerine doğru olan kısımdan rüzgar sesi geliyor sizlerde bu varmı fitilde falanmı bir sorun var acaba yaşayan varmı bunu daha önce gelmiyordu tatile çıktığımda fark ettim..
  • Değerli Arkadaşlar,

Benim aracım Honda Civic Sedan 2012 Mayıs çıkışlı düz vites BRC LPG'li. Araç 35000'de, 31000 de iken servise girdi. Tüm bakımları Honda da yapıldı. Şimdiye kadar araçta sorun yaşamadım. Yakıt tüketimi de çok iyi. Arada bir aracı benzinde de kullanıyorum.

Aracımın sorunu son bir kaç gündür ilk viteslerde zaman zaman titreme yapması. Şimdiye kadar böyle bir durum hiç olmamıştı. Vites büyüdükçe titremeler azalıyor. Benzinde ise titreme LPG ye göre daha hissedilir oluyor. Ama bu titremeler her zaman da olmuyor.Yani bazen gayet normalmiş gibi her şey.

Dediğim gibi benzinde daha çok olmakla birlikte % 50 ihtimalle oluyor titremeler diyebilirim. Giderek artar mı düzelir mi, ne yapmam gerekir hiç bir bilgim yok.

Konu hakkında bilgisi olan,ustalığı olan, yardımcı olabilecek veya benzer şeyler yaşamış arkadaşlar bilgi verebilirlerse çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan3ay -- 1 Ağustos 2014; 18:49:14 >
  • 30 bin bakımına aydın yıldırım hondaya gittim hava filitresi hariç standart bakım ücreti 470 tuttu.garantiden benden önceki sahibinden iç kapı kolu aşınmasını ben söylemeden değiştirdi servis görevlisi çiftini teşekkür ederim aydın yıldırım hondaya ilgilerinden ötürü.muğla göcek-kayseri arası 6.7 lt benzin ortalamayla sürdüm bayramda fethiye göcek-kuşadası kasmadan 7.2 benzinle geldim gittim
  • boya koruma deneyimlerini paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar selamlar
  • Tüplü ve ofkeli

• aman ismail hocam dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avansis

Tüplü ve ofkeli

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle bi nabız yokladım

• quote:

Orijinalden alıntı: avansis

Yok hocam öyle bi nabız yokladım

Yaşlanıyorsunn. fd6 da daha hızlı fotolarını da gördük :)))
  • snrsak kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma dostum
    Bana fd6 deme haybeye sattım o aracı bunda sanırım lpg kaynaklı olacakki 199 takılı kaldi sanki..
    Ailem olduğumdan dahada sikistirmadim..belki o kadar sıkıştırmaya fd6 olsaydı yine o hızları çok rahat görürdüm gibi geliyo ama aynı motor var aslında çıksa buda çıkar ..sanırım isteksiz olması lpg li olmasından..

• Aman bosver cikmasin. Guvenlik acisindan fazla hiz mantikli degil. Biz seni 90la gitsen de seviyoruz :)

• Bu ilandaki double güzel birşey mi
    Yani hizi , arayuzu, varsa bluetooth vs. Çok acil cevap beklemedeyim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-soonn-indirim-firsati-kacmaz-15-gun-kaldi-162669682/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnc1223334444 -- 2 Ağustos 2014; 9:06:47 >
  • haluk 23 kullanıcısına yanıt
    Konu basliginda kelime aralarinda neden . (Noktalar) mevcut? Konuyu favorilere ekledim fakat link adresi gibi gorunuyor son mesaja gidemiyorum :)

• Çok teşekkür ederim dostum
    @snrsak

@hsnc1223334444 neden insan fd6 jantini takma ihtiyacını hisseder anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: siderya

30 bin bakımına aydın yıldırım hondaya gittim hava filitresi hariç standart bakım ücreti 470 tuttu.garantiden benden önceki sahibinden iç kapı kolu aşınmasını ben söylemeden değiştirdi servis görevlisi çiftini teşekkür ederim aydın yıldırım hondaya ilgilerinden ötürü.muğla göcek-kayseri arası 6.7 lt benzin ortalamayla sürdüm bayramda fethiye göcek-kuşadası kasmadan 7.2 benzinle geldim gittim

Fiyata LPG bakımı dahil mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: siderya

30 bin bakımına aydın yıldırım hondaya gittim hava filitresi hariç standart bakım ücreti 470 tuttu.garantiden benden önceki sahibinden iç kapı kolu aşınmasını ben söylemeden değiştirdi servis görevlisi çiftini teşekkür ederim aydın yıldırım hondaya ilgilerinden ötürü.muğla göcek-kayseri arası 6.7 lt benzin ortalamayla sürdüm bayramda fethiye göcek-kuşadası kasmadan 7.2 benzinle geldim gittim

Fiyata LPG bakımı dahil mi hocam.
  • 
Sayfa: önceki 35943595359635973598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.