Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30083009301030113012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan
    quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz
    Fotodaki garipliği yorumlayabilecek forumdaşlar aranıyor.

Etekli ama sakallı bayan adam bülent ersoy türevi gibi bişey

Bari uzakta gozuken diger bayan aslinda bayan mi? Vaayyy caninaaaa...
    Abariii... Tüvbe tüvbe tövbe..
    @Haluk 23
    Haluk Hocam, nasıl foto gonderdin oyle?! Anaa..

sakallı elbiseli ne ayak ne ayak

• günaydın dostlar hayırlı cumalar ATAMIN gölgesinde civic iyi gider

benim civiğin makyajsız hali

• Gunaydin ve Hayirli cuma lar
  • Günaydın forum
  • Herkese Gunaydin Abilerimm Hayirli caumalar

• garas kullanıcısına yanıt
    vallahi hiç birşey yapmadım.civiği nisanda almıştım bende cok yaktığını düşünenlerdendim kilometre arttıkça fikrim değişti somut bir şekilde değişikliği gördüm.sizin araba kaç km de.bu arabada sabırlı davranamıyorsunuz,benim için öyle,gaza basıldı mı epey yakıyor.8 aydır bende ilk defa sakin kullanıp gereksiz hızlanma,gaza yüklenmeleri azalttım.ne kadar yaktığına bakabilmek için ortaya 26,5 kuruş gibi değer cıktı.bunu izmirde şehir içi olarak yaptım econ hep acık bende ,sürekli D de kullanıyorum.yaptıklarım bunlar,düzlüklerde cruise control e alırım. extra bişi yok yani :) bence km niz az ise arttıkça km,lpg düzene girecektir.
  • Hondanin sayfasinda fiyat guncellemesi devam ediyor. Ne kadar yapacaklarina karar veremediler sanirim

Bu arada yeni arac alan yada benim gibi teslimati bekleyen ve dusunenler icin asagidaki linkte kullanim klavuzu var.

Teslimat oncesi bos zamanlarda bakila bilir

http://honda.com.tr/App_Assets/Kilavuzlar/9/134/civic4k2012-2016.pdf
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    benim araba da ön de var arka da var.ben ikinci el aldım arabayı.sıfır alan sahsiyet taktırmış serviste 400 tl karşılığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof1576

benim araba da ön de var arka da var.ben ikinci el aldım arabayı.sıfır alan sahsiyet taktırmış serviste 400 tl karşılığında.

Peki öndeki ikazları i-mid ekranında gösteriyor mu?
    yoksa ikinci bir ikaz bildiricimi takmışlar?
  • salimmm_06 kullanıcısına yanıt
    i-mid de göstermiyo ayrı bi ekranı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof1576

i-mid de göstermiyo ayrı bi ekranı var.

teşekkürler
  • beyler,

forum stickerı konusunda aşağıdaki tasarım seçildi

ben beğendim, gönderilince aracıma takacağım...

siz de istiyorsanız ilgili konuda listeye adınızı ekletin...

Kazanan Tasarım ;

http://forum.donanimhaber.com/m_85651926/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Hondanin sayfasinda fiyat guncellemesi devam ediyor. Ne kadar yapacaklarina karar veremediler sanirim

Bu arada yeni arac alan yada benim gibi teslimati bekleyen ve dusunenler icin asagidaki linkte kullanim klavuzu var.

Ne kadar isabetli karar verdiniz değil mi?

2014 e kalsa en 1.500-2000 fark olacaktı.

• Forum hayırlı cumalar.. Bugun kaskoyu yeniledim. Alynaz dan. 760 tl tuttu. Primleri yuksrk seçtim. 66.5 hasarsizlik aldım. Aman nazar değmesin. Arac degeti 43 bin secilebildi. Su an 50 bine vermem. 1 nisandan itibaren arac değeri olmayacakmis o anki piyat üzerinden para odenecekmis. Arti bir seye kafam takıldı. Konu aracin çalınması. Eve hirsiz girerse teminat içinde ama malligimizdan anahtari verirsek teminat dışında. Burada otopark konusu aklima geliyor. Otoparkta anahtar veriyoruz bazen. Bilgisi olan var mi?

• Bagaja Çakmak girişi için sabit bir sistem yapılabilir. Zaten (-) kutup Kaportadan alınıyor. Sadece (+) akü yada benzeri bir yerden alınacak. Ayrıca Yüklü çekim yapan buzdolabı gibi ürünleri park lambalarına bağlamayın. Sigorta atar, hatta yangın bile çıkabilir. Çünkü yüksek amper çekecek ve kablolar ısınacak, dikkatli olun.

Aküden direk çekebilisiniz. Bir amfi kablosu işinizi rahatlıkla görür, araya mutlaka sigorta koydurun.

Yer olarak benim düşündüğüm yer.

Bu arada izinsiz resmi kullandım. Kusura bakmayın. Çok özür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dryalcinkaya -- 3 Ocak 2014; 10:50:10 >

• prof1576 P kullanıcısına yanıt
    Hocam peki o ayri ekranı olmadan taksak ön tampona sadece sesli calissa o sekilde olmaz mi zaten benim aracta 2 ekran var i-mid + navigasyon birde bunun ayrı ekranı 3 edecek fazla olacak
  • gelendostlu kullanıcısına yanıt
    @gelendostlu teşekkür ederim, şimdi inceledimde sanırım benim daha sahibinden verdiğim linkte aynı üründü ama satıcı farklıydı. Senin 9 aydır sorunsuız kullanmana sevindim. Acaba sorun yaşayanlar nasıl sorun yaşadı ledler mi patladı yoksa arıza ışığı mı yaktı ?

Peki forumdaşlar bu drl işini sorunsuz bir şekilde nasıl çözeriz ? Yurtdışı alışveriş sitelerinden alanlar olmuş sanırım onlarda bi problem olmuyor. Bana yutdışından almama yardım edecek, link verecek, yol gösterecek yardımsever arkdaşlar var mıdır ? Yada bu işlerde tecrübeli olup kendisine alım yapacak olan var ise ben parasını ona göndersem kendine alırken benim içinde sipariş verse nasıl olur ? Başka almak isteyenler varsa topu alımda yapabiliriz ben herşeye uyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Hondanin sayfasinda fiyat guncellemesi devam ediyor. Ne kadar yapacaklarina karar veremediler sanirim

zam gelecek diyorsun yine mi ?

• Attila Khan kullanıcısına yanıt
    olur tabiki benim önceki aracım palio da sadece sesli ikaz vardı.gayet yeterliydi.zaten ekran pek kullanışlı değil bence gereksiz kalabalık yapıyo.hem de görüntü kirliliği oluyo
  • 
Sayfa: önceki 30083009301030113012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.