Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30053006300730083009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cinayet aleti, makdulün parcalandigi merdiven alti mekan

Hersey gun be gun ortada artik kacis yok

Eryada gec yakalayacagiz

Kacamayacaksin

Seni caniiiiii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclk

1000. Sayfamız şerefine benden de sade ve şık civic
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Naila cafe :) çok severim izmitteyken 2 - 3 günde bir giderdim. İzmit e selam. Siyah da arabaların şahı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: halted__

quote:

Orijinalden alıntı: sk67a
    Sayin halted__'den aku gergi cubugunu gevsetme ve akuyu hafif yerinden oynatma/kaykiltma bilgileri
    geldigi zaman on sinyalleri Putco LED plasmalama isine girisecegim. O zaman kac direnc
    lazim oluyor; ortaya cikar.

Yuzumuz ak mi, kara mi ogrenecegiz.

hocam biraz gec de olsa resmi cektim. resimde sari daire icine aldigim uzun vida akuyu sabitliyor. uzerindeki plasyik muhafazayi cikardiktan sonra vidayi oradan cikarin. aslinda aku cok fazla geriye gitmiyor fakat biraz daha rahat calismanizi sagliyor. ben on sinyali bu sekilde degirtirmistim. kolay gelsin.

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

edit:imla

Sayın halted__ Hocam,

Bu bilgi, foto ve emeğiniz için teşekkür ederim. Beni kırmayıp zahmet ettiniz.

Saygılar,
    sk67a

• ms07 M kullanıcısına yanıt
    Ne mutlu bize ozaman

• Şuanki konumuzla alakası yok arkadaşlar ama bugün video çektim öylesine kalkış videosu. Aslında çok fazla çektim ama telefonun hafıza dolmuş, ben çektim zannettim :D Bir de şehir içi turlamaca videom var, malesef videonun yarısında şarkı açmıştım, telif hakkı nedeniyle sesini kısmışlar videomun... Yavaşça yola girip köklüyorum gazı, manuel, lpg....

Ses olmadığından çok kötü yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 2 Ocak 2014; 21:12:06 >

• Sanki lehim gördüm gibi

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Abi siz arabayı niye fabrikadan arabayı parça parça almadınız?

Öyle işiniz daha kolay olurdu. Arabayı baştan yaptınız neredeyse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halted__

quote:

Sayin halted__'den aku gergi cubugunu gevsetme ve akuyu hafif yerinden oynatma/kaykiltma bilgileri
    geldigi zaman on sinyalleri Putco LED plasmalama isine girisecegim. O zaman kac direnc
    lazim oluyor; ortaya cikar.

Yuzumuz ak mi, kara mi ogrenecegiz.

hocam biraz gec de olsa resmi cektim. resimde sari daire icine aldigim uzun vida akuyu sabitliyor. uzerindeki plasyik muhafazayi cikardiktan sonra vidayi oradan cikarin. aslinda aku cok fazla geriye gitmiyor fakat biraz daha rahat calismanizi sagliyor. ben on sinyali bu sekilde degirtirmistim. kolay gelsin.

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

edit:imla

Sayın halted__ Hocam,

Bu bilgi, foto ve emeğiniz için teşekkür ederim. Beni kırmayıp zahmet ettiniz.

Saygılar,
    sk67a

estagfurullah hocam, insallah yardimci olmustur.

• quote:

Orijinalden alıntı: myd

Şuanki konumuzla alakası yok arkadaşlar ama bugün video çektim öylesine kalkış videosu. Aslında çok fazla çektim ama telefonun hafıza dolmuş, ben çektim zannettim :D Bir de şehir içi turlamaca videom var, malesef videonun yarısında şarkı açmıştım, telif hakkı nedeniyle sesini kısmışlar videomun... Yavaşça yola girip köklüyorum gazı, manuel, lpg....

sessiz kartaldan kuleye kule iniş izni istiyorum sesimi kıstılar kule

maşallah uçak kokpiti gibi bende bazen telfonu sağ yolcu kafalığın

arasına sıkıştırıp video çekiyom

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusogru

quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Arkadaşlar geri viteste sürekli "checking your surrounds" uyarısı alıyorum, arkada bir şey olmasada. Rüzgarlığı taktırdıktan sonra oluştu bu durum. Nedeni ne olabilir?

2012 lerde park sensoru standart vardi ve i-mid uzerinden mesafe gostergeleri vardi ama 2013 lerde sensoru kaldirinca ''arkayi kameradan gosteriyorum ama sen yinede cevreyi kontrol et, nolur nolmaz''''

Tarzinda uyari msj i veriyo

2013 lerde boyle , sıkıntı yok..

Ruzgarlik nasil oldu???

Rüzgarlık epey bir uğraşdan sonra güzel oldu...Beyaz için bile renk tutturmak için epey bir uğraştı usta. İlkinde olmadı, kırmızımsı bir beyaz renk olmuştu. Denememizle sökmemiz bir oldu. İkincisinde tutturduk galiba, yani 2 gün daha boyada kaldı. Dün montaj yatık. Bir ara eklerim bir iki foto...Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Realknight

haklısınız hocam tabiki benzinle karşılaştırılamaz ama benim eski araç 2012 honda jazz fun cvt ile 50 tl benzinle bir hafta sürekli kullanıyordum, şimdi bu yakıt canavarı ile 100 tl lik lgp ile 12-15 gün kullanabilirsem göbek atıyorum. Açıkçası civic sedanın diğer muadillerini bilmiyorum ama 100 tl lik lpg ile 230 km bana çok çok fazla geliyor malum memur adamım ben :)

hocam.86 tl lpg ye325 km şehiriçi yaptım.3 kere ciddi anlamda gaza basarak.km 9000 ..... bende memur adamım
  • myd kullanıcısına yanıt
    SENİN VİDEODAN SONRA BU ÇIKTI MERAKTAN İZLEDİM..

http://youtu.be/gJGJdnsszrc#aid=P-22THayYgM
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelendostlu

Ha maşallah. Arabanın içinde de başka bir Aslan parçası var.

Teşekkürler amcası...

• quote:

Orijinalden alıntı: iyimser29

quote:

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Naila cafe :) çok severim izmitteyken 2 - 3 günde bir giderdim. İzmit e selam. Siyah da arabaların şahı

Bu taraflara yolun düşerse beklerim kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakko modelistlik

quote:

Orijinalden alıntı: myd

Şuanki konumuzla alakası yok arkadaşlar ama bugün video çektim öylesine kalkış videosu. Aslında çok fazla çektim ama telefonun hafıza dolmuş, ben çektim zannettim :D Bir de şehir içi turlamaca videom var, malesef videonun yarısında şarkı açmıştım, telif hakkı nedeniyle sesini kısmışlar videomun... Yavaşça yola girip köklüyorum gazı, manuel, lpg....

sessiz kartaldan kuleye kule iniş izni istiyorum sesimi kıstılar kule

maşallah uçak kokpiti gibi bende bazen telfonu sağ yolcu kafalığın

arasına sıkıştırıp video çekiyom

He ya sorma ben de bunu bugün keşfettim Ne güzel arabamın woofer'lı ses sisteminden temiz bir müzik de dinleyecektiniz ama malesef nasip değilmiş Neyse tecrübelendim artık oradan video çeker yollarım manuel perfect shift nasıl olur size izleteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbabali34

Plakada Fenaaa

Tahrik var demi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iyimser29

quote:

Bu taraflara yolun düşerse beklerim kardeşim.

Uğrarım inşallah. Plakaliklarinin birisi haldız diğerleri uzuner :)

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Bu ne hız şaşırdım valla ama güzel olmuş peki o siyah zımbırtılar neydi ben onlarla monte edeceksiniz sandım bu sekilde güzel olmuş birde altındaki yapiskan satılırken var mıydı yoksa onu ayrıca mi aldiniz bende sizin ısı ölçer yerine pusula takmayı düsünüyorum sol tarafa ama dikey olursa çalışır mı acaba onu bilemedim
  • Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Dikey olmaz duz bir zemine koyulmasi gerekir

• Siyah yakışıyor bu arabaya.
    İzmit'e selamlar sene de 3 sefer gelirim. 25 Ocakta oradayım yine :))
  • 
Sayfa: önceki 30053006300730083009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.