Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (3002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30003001300230033004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ireyal

quote:

Orijinalden alıntı: caucass

amma populer konuymuş ha 1000 sayfa olmuş

Yarın cuma mı abi ???

sen bu mesajı yazdığında yarın "cumaakşamı" yani perşembe olacktı
    ama ben geç satte görüp okuduğumda zaten artık perşembeye (Eskilerin deyişiyle "cuma akşamı'na") girmiştik
    yani şimdi bu durumda ben bu cevabı yazarkrn cumaakşamı yani perşembedeyiz
    haliyle de yarın cuma olacak
    bu vesileyle herkese hayirli cumalar diliyor, gozlernizden öpüyorum
    berhudar olun

• Günaydın forum.
  • günaydın dostlar, arabalarımız bir model daha geriledi değil mi?
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    İki gaz alımınıda zamlardan sonra yaptım bilk depo 100 tl olan 2,95 ten ikinci 50 tl lik gaz alımı 2.90 dan

İlk depo 358 km
    ikinci 50 tl lik lpg 113 km

Şaka gibi:)
  • polo6n kullanıcısına yanıt
    denemek amaçlı biraz önce 50 TL lik aldım. Bakalım kaç km de bitecek. Burada yazarım..
  • günaydın dostlar

@gelendostlu

geçmiş olsun malesef insanlarımızda başkasının malına zarar vermeyim düşüncesi yok

arabanı vb çizer iyi niyetliyse elini tükürükler çizdiği yeri siler bir şey yok ne olucak der biner gider

kötü niyetliyse ne olduğuna bakmaz bile
    ....................................................................................................

geçen sene başıma gelen olay aklıma geldi

tamponuma çarpıp farımın köşesini kıran kişi haremlik selamlık yaşıyo

ezan sesini duyar koşa koşa camiye gider saygı duyarım ne mutlu ona

ancak bizim dinimiz kıldan ince kılıçtan keskinse

zarar verdiğin karşı komşunun aracına boyası atan tamponu elini tükürükleyip silip

farın kırılan köşesini görmeyen ne var bunun için far değişirmi diyen

haber verme gereği duymadan eve girerken iki kere düşünmen gerekiyo

evinin önündeki başka komşuya ait aracı kendisi park edicek diye çektiriyo

ve tüm bunları çok değerli midübüsünü kaldırıma silme yanaşmak için yapıyo

lütfen polemiğe girmeyelim genelleme yapmadım başıma gelen olayı anlattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakko modelistlik -- 2 Ocak 2014; 9:23:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakko modelistlik

günaydın dostlar

@gelendostlu

geçmiş olsun malesef insanlarımızda başkasının malına zarar vermeyim düşüncesi yok

arabanı vb çizer iyi niyetliyse elini tükürükler çizdiği yeri siler bir şey yok ne olucak der biner gider

kötü niyetliyse ne olduğuna bakmaz bile
    ....................................................................................................

geçen sene başıma gelen olay aklıma geldi

tamponuma çarpıp farımın köşesini kıran kişi haremlik selamlık yaşıyo

ezan sesini duyar koşa koşa camiye gider saygı duyarım ne mutlu ona

ancak bizim dinimiz kıldan ince kılıçtan keskinse

zarar verdiğin karşı komşunun aracına boyası atan tamponu elini tükürükleyip silip

farın kırılan köşesini görmeyen ne var bunun için far değişirmi diyen

haber verme gereği duymadan eve girerken iki kere düşünmen gerekiyo

evinin önündeki başka komşuya ait aracı kendisi park edicek diye çektiriyo

ve tüm bunları çok değerli midübüsünü kaldırıma silme yanaşmak için yapıyo

lütfen polemiğe girmeyelim genelleme yapmadım başıma gelen olayı anlattım

zaten basimiza ne geliyorsa boyle tiplerden geliyor...
    herseyden once hakki hukuku iyi ayirt etmek lazim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• garas kullanıcısına yanıt
    Econ moduna gerek yok hocam.
    28 ltre ile 250 260 km gorurseniz öpün başınıza koyun.

Lpg ye ciddi zam geldi asıl zamlar marttan sonra.
    Nereye gidecek bu işin sonu.lanet olsun demek den başka birşey gelmiyor içimden.

• Teşekkür ederim.

Maalesef böyle vurdumduymaz bir toplum olduk.

Alışveriş merkezlerinde, sokaklarda park ederken başkasının aracına zarar verenler çok fazla.

Ardına bile bakmıyor çoğu. Yırttık kimse görmedi hesabına hemen tüyüyor.

Halbuki bilmiyor ki o aracı alan nelerden fedakarlık yaptı.

Hanımı, çocuğu hatta kendisi bile diken üstünde kullanırken aracı pervasızca zarar veriyorlar.

Sonra da buna ne olacak canım malın kulu kölesin olmayın diye cevap veriyorlar.

Neyse uzatmayayım. Benim aracıma bir şey olmadı ama kimilerininkini görünce hakikaten içim acıyor.

@hakko modelistlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

1000. sayfa şerefine, yolda giderken denk geldiğim birkaç Civic fotosu paylaşayım:

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Bu da Cemele hocamızın eski aracı:

Haluk Bey hocam,

Sen bu msg i tahminen 2 gun sonra okursun.

Cekmis oldugun benim eski arac benim cobraya hic mi hic benzemiyor.

Benim ki buydu.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Devleti yönetenler arabası olana "vurun abalıya" misali yüklenmeye devam ediyor. Benzin, LPG derken 1 yıl aradan sonra verginin vergisi olan ÖTV'ye yine zam geldi. %40 olan ÖTV %45'e yükseldi böylece araba fiyatlarına yaklaşık %4 fiyat artışı yaşanacağı tahmin ediliyor.

Daha ilginci lüks otonun vergisi tamı tamına %147 ÖTV üzerine de KDV alınıyor. Kocaman bir oha diyorum.
  • Haluk23 hocam yolda gecen araclarin resmini cekerken kafamda canladirmaya calistigim senaryoyada cevap vermis gibi.

Ilk resim deki arac bakire civic degilmi arkadaslar yani pek fazla islem gormemis.

Ikinci civic de ise arka ve on tampolarla beraber marsbiyel ve spoiller var.

Mevcut resimdeki body kit in parcalari nelerdir?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

kuzenimin iphone nu şarj edemedik aparatı taktık hakeret yok birde çok zor geri cikti neredeyse yerinden çıkacaktı saniyorum alel acele yapmislar o seyi yerinden cikacak gibi evde arasi acilan elektrik prizleri gibi yani ben cep tel fazla kullanmadigim icin pek işim olmuyor onunla ama uzun yolda lazim olabilir tabiki.

=====================o0o=====================

Konu Aux girişi ise; (bildiğim kadarıyla) oraya bağlanan cihaz şarj olmaz. Oraya bağladığın cihaz ya kendi elektriğini (pilini) kullanır, ya da çakmaklıktan bağlayıp elektrik alınır. Aux'u kulaklık gibi düşünmek lazım. MP3 çaları ya da cep telefonunu çalıştırıp kulaklıkla dinlemek yerine, (kulaklık çıkışını AXU'a takarak) aracın ses sisteminden dinlenmesidir.

Çakmaklıktan şarj olayına gelince! Araç çakmaklıktan (USB'li) şarj cihazı alacaksanız mutlaka amperine bakın. xNofear kardeşimin önerdiği şu şarj cihazı >>>http://www.buyincoins.com/item/1603.html ve benzerleri genelde iyi olmasına karşın 1000mA (1.0 A) olduğu için iPhone ve yüksek amper isteyen cihazları şarj etmeyebilir.

Bimeks'te iki USB çıkışı olan (2.1A + 1.0A) 15-16 TL civarı bir fiyatla satılıyordu, ben aldım, 1000mA'lık (1.0A) olanların şarj edemediği 7 inç markasız GPS cihazımı şarj ediyor.

=====================o0o=====================

• aman uyandırmayın hükümeti,
    volvo s60, v40
    mercedes A, B, C,
    BMW, 1, 3 serisi
    uyandı işe ve 1.6 motorları üretti,
    lüx ama vergi düşük
    şimdi hükümet uyanırsa,
    bu MTV ve ÖTV ni motor hacmine değil başka bir kritere bağlar,
    bıtakın ses çıkarmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 2 Ocak 2014; 11:20:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vegoo kullanıcısına yanıt
    Hocam dediniz gibi amper önemli.

Özellikle apple kullanıcıları için ios7 sonra bazı şarj ve adaptörleri tanımaz oldu.

Resmini paylaştım ürün apple ve diyer markalar için mükemmel sonuçlar veriyor.

• 82-83 tl ye 250-260 km şaka gibi ya ülkemizin sonu hiç hayır değil bu kadar zam neye göre yapılıyor? eski fiyatlar neyi karşılamıyordu acaba? tesadüfmüdür bilmiyorum ama her büyük projedn önce devlet çoğu kaleme zam yapıyor biraz manidar geldi bana...

Son yaşananlardan sonra gelir azaldı heralde !!!

Cep telefonu alacaktım 1400-1500 arası idi fiyatlar bugün baktım 200 lira zam gelmiş allah sonumuzu hayır etsin

Gidip 300 tl lik bi telefon alıcam bıktırdı bu zamlarr aldığımızı vergiye veriyoruz vergi için çalışıyor hale geldik yazıklar olsun başka söz söyleyemiyorum...
  • ========================o0o========================

Değerli kardeşlerim, muhterem vatandaşlarım;

sayfalara resim - foto eklerken, sayfayı obez yapmasak çok iyi olur kanaatindeyim. Eklenen resimler sayfada direkt olarak görünecek şekilde yüklenince (sayfaya yapıştırılınca), sayfa inanılmaz şekilde şişiyor, genişliyor ve o sayfaya yazılmış olan yazıları (enlemesine yayıldığı için) okumak çok zorlaşıyor.

Örnek yüklediğim resim çok büyük hacimli, bunu sayfada direk görünecek şekilde yüklesem, monitörün eninin 3-4 misli yer kaplar ve yazıldığı sayfayı bu ene getireceği için, bu mesajda yazdıklarımın tümü iki satırda görünür ve okuması zorlaşır.

Not: Bu mesaja konu olan; sayfaya yapıştırılmış resimli mesaj yönetici tarafından değiştirilip, sorun giderilmiştir. Benim mesajım, bundan sonra yazılacak mesajlara yol göstermek için kalsın bari.

========================o0o========================

• quote:

Orijinalden alıntı: polo6n

82-83 tl ye 250-260 km şaka gibi ya ülkemizin sonu hiç hayır değil bu kadar zam neye göre yapılıyor? eski fiyatlar neyi karşılamıyordu acaba? tesadüfmüdür bilmiyorum ama her büyük projedn önce devlet çoğu kaleme zam yapıyor biraz manidar geldi bana...

Son yaşananlardan sonra gelir azaldı heralde !!!

Cep telefonu alacaktım 1400-1500 arası idi fiyatlar bugün baktım 200 lira zam gelmiş allah sonumuzu hayır etsin

Gidip 300 tl lik bi telefon alıcam bıktırdı bu zamlarr aldığımızı vergiye veriyoruz vergi için çalışıyor hale geldik yazıklar olsun başka söz söyleyemiyorum...

Değerli forumdaşım,bundan 2 yıl kadar önce yine böyle bir ÖTV artışı sonrası Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, cep telefonu, sigara, alkollü ürünler ve araçlardaki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışını savunurken,

“Bir hikmet mutlaka aranmalıdır, gerekli olduğu için yapılmıştır” demişti.

Buradan hareketle ben de mutlaka bir sebeb-i hikmeti vardır ve gerekli olduğu için !!! yapılmıştır diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: avansis
    Tamamdır abi sagol.

Cree LED Amber:
    http://www.amazon.com/gp/product/B00BL7VBZE/ref=wms_ohs_product?ie=UTF8&psc=1

Putco plasma LED Amber:
    http://www.amazon.com/gp/product/B009FTLPBU/ref=wms_ohs_product?ie=UTF8&psc=1

Bu da mukayese:

Forumdaslarla vardigimiz ortak karar, Cree LED'in daha iyi oldugu yonunde idi.

Ben Cree'leri arka sinyallere, Putco plasmayi da on sinyallere takiyorum.
    Putco LEDleri satin aldik bir kere; bir yerde kullanmak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 2 Ocak 2014; 13:03:09 >

• polo6n kullanıcısına yanıt
    Aracı nisan ayında aldım 2.45 i di
    Şuan ki durum ortada!

Her zamaki yaptımı yapıyorum.

YEDİGİM DARBELERLE SIGINDIM RABBE.

• 
Sayfa: önceki 30003001300230033004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.