Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (2574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi behhh
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trust34 -- 7 Kasım 2013; 13:05:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    yanıt icin tesekkürler sizin dediginiz gibi deneyecegim en kısa zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

quote:

Orijinalden alıntı: Attila Khan

Benim araçta 650 km ye geldi ama hala alışamadım mesela şu F1 vitesini D de kullanmak ile S de kullanmak arasinda ne fark var S ye alıp kullanırken arac giderken D ye alinir mi mesela hiç fikrim yok yada D de kullansam şanzımana zarar verir mi acaba yada en iyisi hiç dokunmamak mi acaba test sürüşünde bayi elemanı F1 ile motor freni yapmisti hizli giderken kulakçıktan vites düşürdü arac frene basmadan yavaslamisti ama gecen gun ben D de denedim onun yaptigi kadar yavaslamadi acaba o S de mi yapmisti bunu hatirlayamiyorum simdide

Re-sent :)

Forumda tuning haricinde başka konulara ilgi pek olmadığından ben cevap vereyim. Aracı otomatik olarak değil de sadece F1 vites ile kullanmak için S moduna alıp tek tek vites atarak yükseltmeniz gerekiyor. Kullanım klavuzunda S modda nasıl yarı otomatik gibi kullanabileceğiniz yazıyor. Fakat sadece kulakçıklardan yarı otomatik gibi araç kullanmak çok kullanışlı bir yöntem değil.

Araç ile hareket halinde iken D ve S modları arasında geçiş sağlayabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz. Ben dik rampaların ağzında bazen S moda alıyorum. Eğer rampa çıkmak istiyorsanız rampaya girmeden eco tuşunu kapatmanızı tavsiye ediyorum.

Özellikle şehirler arasında gaz pedalını ve fren pedalını fazla kullanmam. Uzakta bir kırmızı ışık görüyorsam kulakçıktan vitesleri teker teker düşürüyorum böylece araba yavaşlıyor. En sonunda 15-20 km hıza düştüğümde frene hafifçe dokunuyorum ve araç duruyor. Eğer kulakçıktan çok büyük oranda motor freni yapmak istiyorsanız iki defa arka arkaya vites düşürmeniz lazım ama bu da motoru gereksiz şekilde zorlamak olur.

@Attila Khan bu konu defalarca anlatıldı siz aracı alalı tahminim 6 ay oldu biraz aracınızı kurcalayın kitapçığı okuyun aracı (D) DEN GERİ VİTESEDE ALSAN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ) kendini emniyete alır (D) DEN (P) YE ALMA DİKKATTT!!!! )

@Acil Stop forumda iyiki varsınız siz olmasanız geyik muhabbetinden başka hiç bir şey olmucak forumda bu konu aylar öncesinde defalarca konuşuldu BİLGİNİ VER KENARA ÇEKİL İSTEYEN TUNİNG İSTEYEN GEYİK YAPAR

• Daha önce de yazdım, forumlar bilgi-tecrübe paylaşım alanlarıdır.

Forumlar insanları iğneleme, laf sokma yerleri değildir.

2006dan beri forumdayım, bu sene de fb7 forumunun normal üye olarak ta takipçisiyim.

Ancak son dönemde paylaşımdan çok ağız dalaşı var. Ve bu hiç hoş değil...

Bilginiz-tecrübeniz varsa ve paylaşmak isterseniz, buyurun başımızın üstünde yeriniz var...

Ama paylaşım yaparken başka üyeleri germeye kimsenin hakkı yok...

Bilginiz kadar olgunluğunuzu da konuşturun....

sözlerim genele....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Ergün bey 15.000 TL'ye otomatik vitesi ikinci el güzel bir araba bulabilirmiyiz ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Tavşanlılı43 kullanıcısına yanıt
    Halil bey maalesef bir bilgim yok. Araç tercih kıyaslama bölümünden yardım alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben DH'de yeni değilim ama bu konuda yeniyim çünkü yeni araç aldım ve meraklarım haliyle oluyor. Forumda atışmalar, gerginlikler vs.. elbet olacaktır,

2006'dan beri üyeyim, çok konuları takip ettiğim oldu, bilgisayar konusunda çok paylaşımlarım oldu, çok gerginlikler de oldu ancak gerginlik yaşandıysa bile uzatmamak gerek bunu biliyorum.

Bir haftadır takip ediyorum bu konuyu ancak anlayamadığım bir gerginlik var yakında ben de modlamaya başlayacağım arabamı, para biriktirip

Alıştıkça da benim de tecrübelerim olacaktır, bunları paylaşmaktan mutluluk duyarım Hiç gerilmeye gerek yok arkadaşlar, yeni Honda kullanıcılarını da ürkütmeyelim

@prof1576: Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan, sıfır gibi, ekstra olarak aksesuarlı araba almışsın ne güzel

Arkadaşlar şimdi gelelim bana Şuan bütçem dahilinde acil olarak kısalara xenon (veya beyaz ışık), sislere beyaz led (forumda bi arkadaş Dealekstreme'den almış, ondan) camlara da 2 numara film çektirmek istiyorum, en acil bunlar var benim yaptıracağım. Bunları servise mi yaptırmalıyım yoksa dışardan yaptırsam garanti ıvır zıvır işleri ne olur? Ayrıca serviste satılan xenonların marka modeli nedir, kaç K artık ne deniyorsa lümeni falan nedir bilen var mI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 7 Kasım 2013; 13:53:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarioglu

quote:

Orijinalden alıntı: halilcayirli

quote:

Orijinalden alıntı: myd

quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

Aracınız hayırlı olsun. İlk iş paspas ayarlamak sanırım.

Teşekkür ederim. Paspaslar halı şeklinde değil mi orjinali? Kauçuk ayarlamak gerekiyor... Nerden ucuza temin edebilirim şimdilik?

http://www.ypsplast.com.tr/honda-yeni-civic-sedan.html~incele
    ben buradan aldım bagaj havuzunun yanında paspas hediye idi arayıp sorun eğer hala veriyorlarsa alın derim. ürün parasına göre güzel.

daha önce bej rengi kauçuk paspas ile ilgili bir paylaşım olmuştu, forumda aradım ama bulamadım, batiden güya aracı alırlen orijinal kauçuk paspas verdiler ama uyumlu değil, birde ben bej rengi olanını arıyorum, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: umoz

Kırmızı olandan bir takım da ben aldım. Hatta anahtarlık kılıfı da aldım yedek anahtar dahil.
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

bu anahtar kılıflarını nereden almıştınız? daha önce paylaşıldığını hatırlıyorum ama bulmadım, ara ara bihal oldu

• quote:

quote:

Kırmızı olandan bir takım da ben aldım. Hatta anahtarlık kılıfı da aldım yedek anahtar dahil.
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

bu anahtar kılıflarını nereden almıştınız? daha önce paylaşıldığını hatırlıyorum ama bulmadım, ara ara bihal oldu

Heyaa bu kılıftan ben de istiyorum, VW arabası olan arkadaşım dalga geçiyor benimle, bu ne biçim anahtar/ kumanda oyuncak gibi diye

Bali deri kılıfımız falan olsun da millet kurcalarken çok incelemesin

• quote:

Orijinalden alıntı: prof1576

merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım.2011 1.4 palio dan sonra 2013 premiom ov civic eco uçak gibi geldi :)

Aracınız hayırlı olsun kazasız yolculuklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı mesajları kaldırdım....

Tekrar tekrar uyarı yapmak zorunda bırakmayın lütfen, ortamı germeyelim...

binelim gidelim....
  • lahosmania kullanıcısına yanıt
    nerede yaptırdınız?? hangi serviste demek istemiştim..
  • lahosmania kullanıcısına yanıt
    satın alma esnasında hangi rengi isediğinizi satıcıya mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myd

quote:

quote:

Heyaa bu kılıftan ben de istiyorum, VW arabası olan arkadaşım dalga geçiyor benimle, bu ne biçim anahtar/ kumanda oyuncak gibi diye

Bali deri kılıfımız falan olsun da millet kurcalarken çok incelemesin

evet aldığınız adresi paylaşırsanız biz de inceeme fırsatı buluruz. Kimbilir belki bizde alırız..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Daha önce de yazdım, forumlar bilgi-tecrübe paylaşım alanlarıdır.

2006dan beri forumdayım, bu sene de fb7 forumunun normal üye olarak ta takipçisiyim.

Bilginiz-tecrübeniz varsa ve paylaşmak isterseniz, buyurun başımızın üstünde yeriniz var...

sözlerim genele....

İşte bu.... Evet sonuna kadar katılıyorum....

Bazen bir şeye insan bozulabilir..Her yerde başımıza gelebiliyor..

Ya sabır diyelim..veya tatlı bir gülemsemeyle geçiştirelim....

Her yönüyle bilgimizi arttırmaya devam....

• quote:

Bazı mesajları kaldırdım....

Tekrar tekrar uyarı yapmak zorunda bırakmayın lütfen, ortamı germeyelim...

binelim gidelim....

:) ilk defa bir müziplik yapalım dedik hemen editör kellemizi aldı
  • hakko modelistlik kullanıcısına yanıt
    17 yıldır manu elciyim ilk otomatik aracım yıllarca kendime eziyet etmişim
  • 8 mattan beridir bu anahtarlığı kullanıyorum çok memnunum, hiç bir yıpranma yok, çok kaliteli ve koruması süper bir kılıf.

Şimdi çektiğim bir foto;

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Bu da ürünün linki;

2m2_Leather Key Fob For HONDA CIVIC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireyal -- 7 Kasım 2013; 16:19:15 >

• quote:

Daha önce de yazdım, forumlar bilgi-tecrübe paylaşım alanlarıdır.

sözlerim genele....

sayın kocaballı çok güzel bir genelleme yapmışssınz dediklerinize cidden katılıyorum lakin şuda bir gerçek bir gruplaşma söz konusuydu herkes şunu ezberlemiş araştırırsanız konularda mevcut kimseden destan istemiyoruz ben bildiğim birşeyi 1 değil 100 kez de anlatırım sıkılmam peki ya öğretmenler ne yapsın ozaman aynı konuyu 25-30 yıl anlatıyor adamlar.bizler bu forumda yeniyiz sanki biz yokmuşuz gibi yüzbaşı binbaşı rütbe işinde hareket ettiler ben laf olsun diye forma bişyler yapta rütbem artsın diye uğraşmam neyse başınız ağrtmak istemiyorum ahyrlı günler size

• 
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.