Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
88.217
Cevap
316
Favori
4.276.934
Tıklama
Giriş
    7396 Mesaj

mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 24 Temmuz 2013; 0:14:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: gelendostlu , melil

mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:36:44 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ireyal , iyimser29

Ha şöyle ses verin ki biz de şenlenelim.
    |
    |
    Bahsedilenler: sk67a
    quote:

Orijinalden alıntı: gelendostlu

Karanlıkta ve aydınlıkta görünümü
    mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:20:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ahun

quote:

Orijinalden alıntı: jehan

quote:

Orijinalden alıntı: ireyal

Evet tertip park/fren ledlerim kırmızı.

3.fren lambasına hyper olmaz çünkü 3. lamba 7440, hyperler ise 7443. Yani hyperın özelliği olan pır pır çalışmaz sadece direk olarak lamba yanar.

bence mini bir modifikasyon ile pir pir yanar. muhtemelen bu modifikasyon da cift filament ampulun, her iki filamentini(flament de olabilir) paralel baglamak. bu sayede pir pir yapmayi saglayan 2. filament(2. kademe) de aktif olacak ve pir pir edecek.

Modifikasyon @melil den,
    AR-GE @sk67a dan,
    fikir, ledi baslatan @mimleon dan.

dogru hatirliyorum baslatan kisiyi sanirim?

Modifikasyon @melil den,
    AR-GE @sk67a dan,
    fikir, ledi baslatan @mimleon dan.

Bu gün işlerim iyi gitti..

Hadi paralarda benden...

Alıntıları Göster
    mukerrer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 23 Temmuz 2013; 23:20:16 >
    |
    |

• Çavuş
    76 Mesaj
    Arkadaşlar iyi akşamlar.Bu arka stoplara şeffaf siyah folyo yapmak veya yaptırmak istiyorum.Forumda bir kaç kişide görmüştüm. Nasıl yapabilirim veya nerelerde yaptırılabilir?

Tertip maşallah çok güzel olmuşlar, güle güle kullan.
    |
    |
    gelendostlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

mukerrer.
    quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Dun Samet arkadasimi aradim. Zaten telefonla arayacagimizi kararlastirmistik.
    Sonra hizimi alamadim, Ali arkadasimi aradim. Tabii onceden Ali ile haberlesmemistik.
    Surpsiz seklinde. Ali arkadasim biraz sasirdi.

@iyimser29

@ireyal

Abi her zaman arayalım bir birimizi, uzaktanda olsa tanışmış oluruz.

3.stoplara plasma led alıp paylaşalım abi.
    Projeksiyon: EPSON TW 9000 W & EPSON Projeksiyonları - ANA KONU , Perde:Elite Screens R135WH1 ezFrame Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi (135" 16:9 AR)
    Audio/Video: Amfi:Pioneer SC-1223, Front:Dali İkon 7 Mk2, Center+Sw+Surround not coming soon, Player:Pioneer BDP-150, Monster HDP 750G Akım Korumalı Priz Kablolar: Supra PLY 3/4S, Merlin Tarantula MK6 Mains Cable, Wireworld Chroma™ 7 HDMI
  • Yarbay
    2386 Mesaj

Civic forumu teknoloji ve ar-ge departmanı

Bizim ar-ge'nin yapamayacağı yoktur.
    |
    |
    jehan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3883 Mesaj
    Ve ledlerden sonra, bugün civicle daha fazla vakit geçirdik.

Önce ilgili alan temizlendi.

Sonra sticker.

Ama kötü gün seçmişim. Ankara yağışlı. Umarım iyi yapışmıştır.

Yakında şu arabadan inen adama bak, arabaya bak diyecekler.

|
    |

• Yarbay
    3883 Mesaj
    Diğer taraf yarın cepheden çekilmiş genel görünüm fotolar eklerim.
    |
    |

Yalnız anlamadığım,

Frenlere bu cree ledleri taktıktan sonra frene basınca Navitech'in radyosunda cızırtı ve sinyal düşmesi oluşuyor.

Sadece frene basınca oluyor. Parklar açıkken yapmıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: ireyal , melil , sk67a
    Bu stikerleri yapıştırınca şu aklıma geldi.

Levent Kırca bir parodisinde Nüfusa kaydedilen isimleri ve halkın tepkisini konu ediyordu.

Skeçte nüfusa ismi "Bülent" yerine "Bülen" olarak kaydedilmiş birisini canlandırıyordu.

İsmini söyledikten sonra karşındakilerin tepkisi hep "t" nerede diye soruyorlardı.

En sonunda dayanamayıp en sonuncuya var ..................hem de üç tane ismim "Bülenttt" diyordu.

Şimdi 2013 lerde i-vtec stickeri kaldırıldı ya.

Bunlardan yapıştırsa ve birisi sorsa yukarıdaki gibi cevap verebilir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kpln

quote:

Orijinalden alıntı: ewdal

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Büyük ihtimalle otomatik olacak.
    Özellikle buradan okuduğum kadarıyla o "S" modunun performansı şimdiden heyecanlandırıyor beni.

Bu arada daha önce otomatik kullanmamış birine otomatik vitesin detaylı tanıtımını ve dikkat edilmesi gerekenleri anlatan bir yazı, görüntü veya konu v.s. var mı?

civic i almadan önce hiç otomatik kullanmamış biri olarak şunu söyleyebilirim.
    ben 1 saatte alıştım, sadece arabanın boyutlarına alışmak 1 hafta sürdü, içine binince ön burun kısmı uzun gibi geliyor ama kısa, o yüzden otoparkta dönüşlerde sürtmemek için ilk haftalarda dikkatli olmak lazım, bir iki kez benim çocuklardan yardım aldım.
    benim eşimin söförlüğü çok iyi değildi, o bile 1 günde sürdü, şimdi de sen işe otobüsle git demeye başladı, akülü araba gibi bu yaw diyor.
    ama gerçekten çok keyifli bir araba, sizede şimdiden hayırlı olsun dileklerimi sunarım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: kpln

quote:

Orijinalden alıntı: ewdal

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Büyük ihtimalle otomatik olacak.
    Özellikle buradan okuduğum kadarıyla o "S" modunun performansı şimdiden heyecanlandırıyor beni.

Bu arada daha önce otomatik kullanmamış birine otomatik vitesin detaylı tanıtımını ve dikkat edilmesi gerekenleri anlatan bir yazı, görüntü veya konu v.s. var mı?

civic i almadan önce hiç otomatik kullanmamış biri olarak şunu söyleyebilirim.
    ben 1 saatte alıştım, sadece arabanın boyutlarına alışmak 1 hafta sürdü, içine binince ön burun kısmı uzun gibi geliyor ama kısa, o yüzden otoparkta dönüşlerde sürtmemek için ilk haftalarda dikkatli olmak lazım, bir iki kez benim çocuklardan yardım aldım.
    benim eşimin söförlüğü çok iyi değildi, o bile 1 günde sürdü, şimdi de sen işe otobüsle git demeye başladı, akülü araba gibi bu yaw diyor.
    ama gerçekten çok keyifli bir araba, sizede şimdiden hayırlı olsun dileklerimi sunarım.

o otoparkta dönüşlere evet dikkat etmek lazım. zira ben sürttüm :D
    |
    |

• Yarbay
    3883 Mesaj

Sayın kocaballi,

Eğer daha önce ilk mesaja eklemediyseniz. Burada sayın sk67a gibi sayın temizyürek'in çok güzel paylaşımları var.

http://forum.donanimhaber.com/m_55901362/mpage_402/f_/key_orjinal+teyp//tm.htm#73434230
    |
    |
    Bahsedilenler: kocaballi , temizyurek

Son 24 saat 47 mesaj.

Konumuz diplerde.
    |
    |
    Bahsedilenler: ireyal , ahun , sk67a
    quote:

quote:

bence yapilir. kosgeb`e suncam. belki kabul edip odenek cikartirlar. biz de deneriz.

quote:

Orijinalden alıntı: ahun

Bu gün işlerim iyi gitti..

Hadi paralarda benden...

Kosgeb odenek saglamazsa SMS atarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jehan -- 13 Haziran 2013; 23:24:38 >
    |
    |

• Yarbay
    2651 Mesaj
    quote:

Sayın kocaballi,

Eğer daha önce ilk mesaja eklemediyseniz. Burada sayın sk67a gibi sayın temizyürek'in çok güzel paylaşımları var.

http://forum.donanimhaber.com/m_55901362/mpage_402/f_/key_orjinal+teyp//tm.htm#73434230
    quote:

Sayın kocaballi,

Baya sökülmüş yahu, kötü bir gündü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: caracas34

Arkadaşlar iyi akşamlar.Bu arka stoplara şeffaf siyah folyo yapmak veya yaptırmak istiyorum.Forumda bir kaç kişide görmüştüm. Nasıl yapabilirim veya nerelerde yaptırılabilir?
    quote:

Orijinalden alıntı: caracas34

Bir numarası yok. Cam filmi yaptırdığım yerde adama yaptırdım. Ancak yaparken içim gitti keşke ben yapsaydım diye güzel yapamadı. Kenarlarından kavladı. Tekrar siyah folyo alıp kendim yapacağım.
    Piyasada var, o ölçülerde alın, ısı tabancası olsa iyi olur ancak saç kurutma makinesi ile olur. Direkt yapıştırılıyor, kıvrım yerlerini ısıtararak uygun şekilde yapıştırıyorsunuz. Anlatma biraz zor biraz Youtube da video vardır mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizyurek -- 13 Haziran 2013; 23:33:40 >
    |
    |

• Yarbay
    2386 Mesaj
    quote:

Son 24 saat 47 mesaj.

Konumuz diplerde.
    quote:

Son 24 saat 47 mesaj.

Konumuz diplerde.

Yaz sezonu açıldı artık, tatile binip gidenler çoğaldı, haliyle klavyeler yerine Civic'ler çalışmaya başladı.
    |
    |
    Projeksiyon: EPSON TW 9000 W & EPSON Projeksiyonları - ANA KONU , Perde:Elite Screens R135WH1 ezFrame Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi (135" 16:9 AR)
    Audio/Video: Amfi:Pioneer SC-1223, Front:Dali İkon 7 Mk2, Center+Sw+Surround not coming soon, Player:Pioneer BDP-150, Monster HDP 750G Akım Korumalı Priz Kablolar: Supra PLY 3/4S, Merlin Tarantula MK6 Mains Cable, Wireworld Chroma™ 7 HDMI
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.