Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (1210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazır bulmuşken toplu bir kaç resim, lütfen kızmayın, biliyorum sayfalar çoğalıyor.
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

• Sayın ahun inanın bunları size nazar olsun diye yüklemedim.

Hani siz resim yükleyemiyorum diyorsunuz ya.

Yeni keşfettim.
  • Bu arada, sayın mimleon tekrar hoşgeldiniz, maşallah araç çok şık olmuş. Bu arka tampona ben de bir şeyler yapmayı planlıyorum. Ama daha tam kestiremedim. Ne yapsak diye. Şu alt kısımda olan ve hafif eğim olan alt uç kısmı, siyah kaplatsak nasıl olur acaba.

Hakko35 geçmiş olsun.
  • hakko35 geçmiş olsun.

gelendostlu pas paslar iyi uyum sağlamış, temizlikte kolaylık sağlar. Sanki arka tamponun alt kısmını bişeyler yapılsın diye bırakmışlar.
  • Sayfaların çoğalmasının bence e sakıncası yok. Yazılardan ziyade fotolar daha çok yardımcı oluyor bana. Bence herkes elinden geldiğince foto pAylaşmalı. Yani faydalı olabilecek olanları

Hayırlı oldun bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10bin bakimi 350 kaat..

http://www.imgur.com/aWfuib2.jpeg

• quote:

Orijinalden alıntı: temizyurek
    Bugün bende test ettim. Sadece arka kapıları açıp kapatınca uyarı veriyor. Aksi halde bir uyarı yok.

Hocam tam ben de bunu yazacaktım. Benden erken davranmışsınız. Normalde uyarı her zaman çıkmıyor, arka kapılar açılırsa uyarı veriyor.
    Paspaslarınız hayırlı olsun. Paylaşım için teşekkürler.
    Son bir soru: Tekbaş tan neden memnun kalmadınız?
    10 000 bakımını tekbaşta yaptırmayı düşünüyordum. Arabayı da oradan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam-x -- 31 Mart 2013; 21:25:17 >
  • paspaslar çok güzelmiş.Tüm halıyı kaplamış.Havuzlu olması da iyi bir neden.ben servisten aldım ama hiç memnun değilim.hem küçük hem kayıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

Bir de cam acip kapatirken , kapidaki şişip inme olayı nedir ?

camı ilk açtığında veya tam kapadığında kapı iç döşemesinde bir şişme ve inme oluyor. Test sürüşü yaparsanız bu olayı inceleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakko35

dün geceyi acil serviste geçirdim annemi tahlil ve kontrol amaçlı gözlem altına aldılar 3 saat civiğin ön koltuğunu yatırıp uyudum güzel sarıp sarmaladı uykuya dalarken sanruffta gökyüzünü seyretmek muhteşemdi
    eve molaya geldim valide hanım iyi blader başında duruyo bende birazdan çıkarmaya gidicem

üstadım büyük geçmiş olsun. umarım tez zamanda sağlığına kavuşur. Annelerimiz herşeyimiz...
  • Hakanım validenize geçmiş olsun dileklerimi iletin,

gelendostlu,
    arka tampon altı dediğiniz bölüm hafif bir eğimle geçiş yapıyor
    yani kesin bir ayırıcı çizgi olmadığı için yapılacak boya/folyo iyi durmaz gibi geliyor
    isterseniz siyah/karbon folyo ile kaplayın olmazsa sökersiniz

paspaslara gelince
    hepsiburada.com dan aldım
    fotodaki arka takım 3 adet
    ama gelen tek parça
    daha iyi oturdu
    kayma falan olmuyor artık
    kalın ve yumuşak olması için kat kat malzemeli
    ön sol pedal plakası destekli
    99 tl
    süper hızlı kargo 24 saat
    tavsiye ederim

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

androider,
    anlamadığım arka uyarı devamlımı yanıyor?
    toka taksanda değişmez ozaman
    bence servise bir uğra

5-10 saniye yanıyor sonra sönüyor, sizdede menu icindeki arka koltuk uyarısı iptal veya herhangi bir işlem yapabiliyor musunuz, bende rear belt menüsünde hiçbişey degistirelemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sace

10bin bakimi 350 kaat..

hayırlı olsun nerde yaptırdınız?
  • arka kemer uyarısı için özet.

eğer arka kapılardan biri açılır ve kapanırsa kemer uyarısı çıkıyor ve 5-6 saniye duruyor
    bu durumda kemerler açıksa 3 beyaz adam görünüyor

eğer kemerlerden hehangi biri takılırsa o kişinin üzerinde şerit. görünüyor bu da 5-6 saniye duruyor sonra kapanıyor

yolda yine arka kemerler açılırsa veya tekrar bağlanırsa yine uyarı çıkıp 5-6 saniye duruyor sonra kapanıyor

yukarda yazdıklarım dışında asla ama asla herhangi bir uyarı çıkmıyor

eğer sizinkinde çıkıyorsa servise uğrayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcayirli

quote:

Orijinalden alıntı: Sace

10bin bakimi 350 kaat..

hayırlı olsun nerde yaptırdınız?

Çorlu Onurda

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

arka kemer uyarısı için özet.

eğer arka kapılardan biri açılır ve kapanırsa kemer uyarısı çıkıyor ve 5-6 saniye duruyor
    bu durumda kemerler açıksa 3 beyaz adam görünüyor

eğer kemerlerden hehangi biri takılırsa o kişinin üzerinde şerit. görünüyor bu da 5-6 saniye duruyor sonra kapanıyor

yolda yine arka kemerler açılırsa veya tekrar bağlanırsa yine uyarı çıkıp 5-6 saniye duruyor sonra kapanıyor

yukarda yazdıklarım dışında asla ama asla herhangi bir uyarı çıkmıyor

eğer sizinkinde çıkıyorsa servise uğrayın

Sağolun, ben arka kapıyı acmadan şoför mmahalline oturup kontağı cevirdigimde honda logosundan sonra bu uyarıyı veriyor, ozaman bende ariza var, servis yolu gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.ede

quote:

Bugün bende test ettim. Sadece arka kapıları açıp kapatınca uyarı veriyor. Aksi halde bir uyarı yok.

Hocam tam ben de bunu yazacaktım. Benden erken davranmışsınız. Normalde uyarı her zaman çıkmıyor, arka kapılar açılırsa uyarı veriyor.

2 gün için gitmiştim adanaya. lastiğin havası inip duruyordu.lastik bahane, navigasyon için fiyat alıyım uygunsa taktırıyım diye gittim servise. arabayı servise çektik.bir 10 dk kadar muhattap aradık.sonra bir Allahın kulu çıktı geldi.dedik lastiğin havası iniyor bir baksanız... arabayı .çektiler içeri aksesuarlarla ilgilenen kim dedim.gösterdiler bir masa oraya gittik adam gayet ilgisiz bir şekilde navigasyonun 2000 tl olduğunu söyledi.taksit yapıyomusunuz dedim orayı burayı aradı 10 dk. kadar 3 taksit yapabiliriz dedi.
    dedim ön görüş kamerası oluyor mu, sadece 'biz takmıyoruz' dedi
    bu arada eleman geldi lastiğe vida girmiş dedi.
    eee dedim. ilerde lastikçi var oraya götürün dedi.
    bende Honda yetkili servisinin lastiğin havasının inme sebebinin vidaya bağlı olduğunu saptamasının sevinci ve şükranıyla ilerdeki lastikçiye gittim
    adam tamir etti neyse hallettik.

hani bir yere,bir dükkana , bir restauranta girersin ve sevmezsin ya öyle işte hocam.

sonra başkalarından da duydum. pahalı bir servis olduğunu.
    orda 2000 tl 3 taksit denilen cihazı, ben trabzondan 1500 tl 8 taksite aldım ve adamlar k.kartı uyumsuz olmasına rağmen lafını dahi etmediler hallederiz bir şekilde hocam dediler.
    cihazın takılması için ben istedim navitech servisine gitmeyi buna rağmen servis müdürü dafalarca sizi yorduk hocam diye özür diledi.

önce müşteri memnuniyeti, ben adana da bunu göremedim.
    hem çok pahalı verip hem de bedava veriyorlarmış gibi hisse kapılıyorlar.

siz yine araştırın adana yakın ve uygunsa orada yaptırın, belki bana öyle denk geldi...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.ede

quote:

2 gün için gitmiştim adanaya. lastiğin havası inip duruyordu.lastik bahane, navigasyon için fiyat alıyım uygunsa taktırıyım diye gittim servise. arabayı servise çektik.bir 10 dk kadar muhattap aradık.sonra bir Allahın kulu çıktı geldi.dedik lastiğin havası iniyor bir baksanız... arabayı .çektiler içeri aksesuarlarla ilgilenen kim dedim.gösterdiler bir masa oraya gittik adam gayet ilgisiz bir şekilde navigasyonun 2000 tl olduğunu söyledi.taksit yapıyomusunuz dedim orayı burayı aradı 10 dk. kadar 3 taksit yapabiliriz dedi.
    dedim ön görüş kamerası oluyor mu, sadece 'biz takmıyoruz' dedi
    bu arada eleman geldi lastiğe vida girmiş dedi.
    eee dedim. ilerde lastikçi var oraya götürün dedi.
    bende Honda yetkili servisinin lastiğin havasının inme sebebinin vidaya bağlı olduğunu saptamasının sevinci ve şükranıyla ilerdeki lastikçiye gittim
    adam tamir etti neyse hallettik.

hani bir yere,bir dükkana , bir restauranta girersin ve sevmezsin ya öyle işte hocam.

sonra başkalarından da duydum. pahalı bir servis olduğunu.
    orda 2000 tl 3 taksit denilen cihazı, ben trabzondan 1500 tl 8 taksite aldım ve adamlar k.kartı uyumsuz olmasına rağmen lafını dahi etmediler hallederiz bir şekilde hocam dediler.
    cihazın takılması için ben istedim navitech servisine gitmeyi buna rağmen servis müdürü dafalarca sizi yorduk hocam diye özür diledi.

önce müşteri memnuniyeti, ben adana da bunu göremedim.
    hem çok pahalı verip hem de bedava veriyorlarmış gibi hisse kapılıyorlar.

siz yine araştırın adana yakın ve uygunsa orada yaptırın, belki bana öyle denk geldi...

katılıyorum,Adanalı olarakta tavsiye etmiyorum, en kazık honda servisi diyebilirim

• Öncelikle herkese Teşekkürler, inş yakinda civic alicagim, araç piyasada yok, 10nisanda gelck, bu navi gasyon için daha ucuz bir çözüm var,http://m.aliexpress.com/item/747314869.html?tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail. Bunu galip içine pioneer bile konabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ninorly

Öncelikle herkese Teşekkürler, inş yakinda civic alicagim, araç piyasada yok, 10nisanda gelck, bu navi gasyon için daha ucuz bir çözüm var,http://m.aliexpress.com/item/747314869.html?tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail. Bunu galip içine pioneer bile konabilir.

Peki o içine konacak Pioneer tahminen ne kadardır. Biliyormusunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12081209121012111212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.