Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (1204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: temizyurek

bu da geri görüş kamerası çok efektif olmadı.son anda aklıma geldi.fikir vermesi açısından...
    sarı çizgilerin olmaması benim açımdan iyi olmadı. çok faydalı oluyor bana o çizgiler.navigasyon ekranına bakarak park etmeye çalıştığımda sağı solu kaçırıyormuşum gibi geliyor. i-mid ekran da daha hakim oluyorum

hocam hayırlı olsun nerden aldınız nereye takdırdınız ne kadara patladı bilgi verebilirmisiniz...
    garanti ile ilgili bir sıkıntı olurmu acaba

• temizyürek hocam hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

quote:

Orijinalden alıntı: ireyal

Bu smart koltukla, sımsıkı saran koltuk faklımı? Saran koltuk iyimidir.

Hem sarsın hem de smart olsun

Dünyada ilk, hem saran hem smart koltuklar MN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu da geri görüş kamerası çok efektif olmadı.son anda aklıma geldi.fikir vermesi açısından...
    sarı çizgilerin olmaması benim açımdan iyi olmadı. çok faydalı oluyor bana o çizgiler.navigasyon ekranına bakarak park etmeye çalıştığımda sağı solu kaçırıyormuşum gibi geliyor. i-mid ekran da daha hakim oluyorum

Ustam güle güle kullanın..
    Kısmetse bende böyle bir şey düşünüyorum hatta Terakkiden bana 2.400 TL fiyat verdiler.
    Size maliyeti ne oldu acaba ?

• Sn temizyurek hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Orijinalden alıntı: salimmm_06

........ Fotolar yer kaplamasın, mobilden girince sıkıntı oluyor :)))) ........

hocam hayırlı olsun nerden aldınız nereye takdırdınız ne kadara patladı bilgi verebilirmisiniz...
    garanti ile ilgili bir sıkıntı olurmu acaba

trabzon servisten 1500 tl. normalde navitech servisinden gelip takıyorlarmış. aksine biz navitech servisine gittik, iyi de oldu.eleman rahat çalıştı. garantiyi etkileyip etkilemediğini hiç sormadım.serviste yapıldı sonuçta bir sorun olursa ekşirim başlarına :))

• Arkadaşlar Nisan ayı itibari ile fiyatlara zam geleceğini duydum doğru mudur net bir bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caracas34 -- 30 Mart 2013; 21:01:45 >
  • @ireyal
    @hilmitaranci
    @fenerli2335

çok teşekkür ederim.arabayı yeni almış gibi oldum bugün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizyurek -- 30 Mart 2013; 20:55:04 >
  • Temizyürek arkadaşım acaba bu navigasyon ile direk araç alınırken ki opsiyon olarak sunulan navigasyon aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilmitaranci

quote:

...... Foto makas......

Kısmetse bende böyle bir şey düşünüyorum hatta Terakkiden bana 2.400 TL fiyat verdiler.

hocam 2400 çok pahalı. bu navigasyonun çok bir ekstrası falan yok,araç gibi fiyat farkı yaratacak hediyesi falan da yok, işçilik esnasında zarar verilmediği sürece hepsi aynı.. bazı yerlerde 1200 civarıda diyorlar ama benimkine göre 900 tl fark olması terbiyesizlik, adana tekbaş bana 2000 tl demişti.ve zar zor 3 taksit yapıyordu.ben 1500 tl ye 8 taksitle aldım(12 ye kadar yolu vardı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizyurek -- 30 Mart 2013; 21:04:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caracas34

Temizyürek arkadaşım acaba bu navigasyon ile direk araç alınırken ki opsiyon olarak sunulan navigasyon aynı mı?

hiç bir bilgim yok. ancak benim düşüncem aracın alındığı yere göre değişir.daha önce alan sayın sk67a'nın aracına servis cyclone marka navigasyon takmıştı. o servis onu takmıştı ama başka servisten alsa başka bir marka takacaktı.yani bir standart marka yok.hangi servisin hangi marka ile anlaşması varsa.trabzon servise for-x gördüm hep. ne necvox ne cyclone nede navitech kitapçığı falan yoktu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caracas34

Temizyürek arkadaşım acaba bu navigasyon ile direk araç alınırken ki opsiyon olarak sunulan navigasyon aynı mı?

hiç bir bilgim yok. ancak benim düşüncem aracın alındığı yere göre değişir.daha önce alan sayın sk67a'nın aracına servis cyclone marka navigasyon takmıştı. o servis onu takmıştı ama başka servisten alsa başka bir marka takacaktı.yani bir standart marka yok.hangi servisin hangi marka ile anlaşması varsa.trabzon servise for-x gördüm hep. ne necvox ne cyclone nede navitech kitapçığı falan yoktu.

Bu arada es geçmişim güle güle kullanın arabanın görüntüsünü çok değiştiriyor gerçekten Anladım teşekkür ederim bayiyle konuşmam daha iyi olacak o zaman

• quote:

quote:

quote:

hocam 2400 çok pahalı. bu navigasyonun çok bir ekstrası falan yok,araç gibi fiyat farkı yaratacak hediyesi falan da yok, işçilik esnasında zarar verilmediği sürece hepsi aynı.. bazı yerlerde 1200 civarıda diyorlar ama benimkine göre 900 tl fark olması terbiyesizlik, adana tekbaş bana 2000 tl demişti.ve zar zor 3 taksit yapıyordu.ben 1500 tl ye 8 taksitle aldım(12 ye kadar yolu vardı)

Valla tek korkum şu garantinin bozulması.
    Yoksa bir çok yerden fiyat alınır ama servislerin dilindeki garanti kapsamına çıkar lafı bitiriyor beni..
    Pazartesi günü gidince tekrar konuşayım son fiyat ne verecekler?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla tek korkum şu garantinin bozulması.
    Yoksa bir çok yerden fiyat alınır ama servislerin dilindeki garanti kapsamına çıkar lafı bitiriyor beni..
    Pazartesi günü gidince tekrar konuşayım son fiyat ne verecekler?

serviste bana toplantı yapıldığını adana,antalya istanbulda bazı yerlerin ve izmir deki bayiler gibi bazı bayilerin yüksek fiyat istediğini öğrendiklerini söyledi.demem o dur ki bende honda serviste taktırdım. 900 tl iki servis arası için büyük fark

• 900 TL az para değil.
    Bakalım İzmir de bulabilirmiyim garantiyi bozmayan bir yer...
  • quote:

bu da orjinal teyp ;

NOT: markası honda :)))

Hocam navigasyonunuz hayırlı olsun. valla benim de yayavaş yavaş navigasyon taktırma yönünde fikrim değişmeye başladı.
    Sizden bir ricam olacak. arabanın orjinal müzik sisteminin üstteki yazıları okunacak şekilde fotosunu çekmeniz mümkün mü? zahmet olmazsa.

• quote:

Selam Forumdaş arkadaşlar,

Uzun zamandır sessiz sedasız forumu takip ediyordum.
    Temmuz ayına alımını ertelediğim CIVIC alımını, eşime süpriz yaparak bu gün kaporasını vererek almaya karar verdim.
    Nisan ilk haftası içerisinde teslim alacağım inşallah.
    Sonunda aranıza aktif olarak katılmak ve arabayı yenilemek sevindirdi.

Bu arada CIVIC Premium 2013 Beyaz'ım olacak....

En doğru tercih hayırlı olsun
  • quote:

Selam Forumdaş arkadaşlar,

Uzun zamandır sessiz sedasız forumu takip ediyordum.
    Temmuz ayına alımını ertelediğim CIVIC alımını, eşime süpriz yaparak bu gün kaporasını vererek almaya karar verdim.
    Nisan ilk haftası içerisinde teslim alacağım inşallah.
    Sonunda aranıza aktif olarak katılmak ve arabayı yenilemek sevindirdi.

Bu arada CIVIC Premium 2013 Beyaz'ım olacak....

En doğru tercih hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

doğrulandı

arka kemer uyarısı kapılar ile konteol ediliyor
    ön koltuk ağırlık sensörü ile

arkalar devamlı yananlara servis gözüktü

benim yanıyor arka kapıları acmasam bile, ilk fırsatta servise bu problem icin gideceğim

• civic aracınıza servislerde navigasyon taktırmak garantiyi bozmaz

hatta uygun cihazı dışardan satın alıp
    servisde 50-100 tl gibi taktırmakta mümkün
    yeterki honda civic 2012 can-bus olsun

daha önce yazmıştım
    sadece soket ve güç kablosunu takıyorlar
    hiç bir sakıncası yok

bakınız

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=57558556&p=11

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.