Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (1202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Arkadaşlar,
    arka koltuğa biri oturunca veya eşya koyunca sensör algılaması ile uyarı veriyor.
    onun için arka koltukta yük olmazsa uyarı çıkmaz.

Hatta ön koltuk uyarısıda aynen yük varsa çıkıyor.

tecrübeyle sabittir,
    çarşı dönüşü çantaları koydum hemen uyarı yandı,
    aksi halde yanmaz.

deneyin görün

Benim arka koltukta hiç birşey olmadığı halde yine uyarı veriyor maalesef

arka kapıyı açmak kemer uyarısı olması için yeterli kapıyı açmadan camdan veya ön sürücü kabiniden geçişyapıcaz sanırım.

arka koltuk minderinde algılayıcı sensör yok . uyarı için arka kapının açılıp kapanması yeterli...

• 2013 elegance civic aldım aracım şuan garajda inmeye üşeniyorum bişey sorucam :D aux girişi oldugunu biliyorum fakat usb den emin değilim usb girişi varmı ? varsa iphonumu bağlayıp müzikleri orda dinleyebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taneresin

Dostluk paylaşmak güzel şey 2 gün hastanede kaldım bel fıtıgı ameliyatı oldum dolayısı ile biraz yataga bagımlı kalacagım eve gelince ilk işim forma girmek oldu hanım biraz dinlen sonra bakarsın dedi ama duramadım gazete kitap ayrı forum beni dinlendiriyor okurken yaşıyorum olayları iyiki varsınız

forumdaşım geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

arkadaşlar her araba çalıştırdığınızda arka emniyet kemeri tak uyarısı sizede geliyormu yokmu bunun kapatma yöntemi

arkada oturanlar takmamışsa oluyor arkada kimse oturmuyosa olmuyor normalde arka kemer aparatları yerine takılı kullanıyom
  • quote:

quote:

Arkadaşlar,
    arka koltuğa biri oturunca veya eşya koyunca sensör algılaması ile uyarı veriyor.

tecrübeyle sabittir,
    aksi halde yanmaz.

deneyin görün

ön koltuklar için doğruda arka koltuklarda kimse oturmamasına rağmen bu uyarı veriyor,ya önlem açısından yada arka ağırlık sensörleri bozuk,bundan nasıl emin olucaz,arka koltuklarda ağrılık sensörü varmı,eminmisin,yoksa servise ekşiycem,değiştirecem

arakada oturan yoksa uyarı vermez normalde aparatlar yuvaya takılımı boştamı

• quote:

Orijinalden alıntı: hakko35

quote:

quote:

Arkadaşlar,

tecrübeyle sabittir,
    aksi halde yanmaz.

deneyin görün

ön koltuklar için doğruda arka koltuklarda kimse oturmamasına rağmen bu uyarı veriyor,ya önlem açısından yada arka ağırlık sensörleri bozuk,bundan nasıl emin olucaz,arka koltuklarda ağrılık sensörü varmı,eminmisin,yoksa servise ekşiycem,değiştirecem

arakada oturan yoksa uyarı vermez normalde aparatlar yuvaya takılımı boştamı

arkada kimse yokkende veriyor,kemer tokalarıda takılı değil,arkadaşlar arka koltuklarda ağırlık sensörü varmı yokmu,kesin cevap nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDROIDER -- 30 Mart 2013; 15:51:22 >

• bu gün izmir 3. sanayi one way tuningteydim yine modifiyeli beyaz fb7 civic vardı badykit siyah tavan kaplama
    cam filmi uygulamışlar yay ve jantlar orjinal olduğu halde çok güzel duruyordu dürtüler başladı mekan sahibi serkan beyle tanışıp sohbet ettik daha önce paylaşmıştım hondacıların uğrak yeri izmirlilere tavsiye ederim kaliteli bir mekan bu arada
    balıkesirden modifiye yaptırmak için bu mekana gelen gençler vardı
    gelelim konuya
    1.bady kit boyalı ve montaj dahil fiber plastik 1200tl
    2.bagaj üstü spoiler boyalı montaj dahil 200tl
    3.cam filmi orta kalite 3 yıl garanti 180tl
    4. ön arka kırmızı logo 80tl
    5.tavan kaplama siyah orta kalite 200tl
    6 gündüz farlarına turuncu amerikan park...............
    7.ön panjur siyah folyo kaplama.............................

1.arka difüzör ve bagaj üstü spoiler modeli hoşuma gitti tam istediğim gibi yan marşbiyel biraz sadeydi arka tekerlere doğru modellenseydi iyi olurdu
    ön tampon ekleri güzeldi tavan folyosunu vizeden polisten vb sökmek zorunda kalırsak boyaya zara verirmi diye sorduğumda kesinlikle hayır dedi böyle bir durumda gel garantili sökerim dedi mekanın kalitesinden ve sahibi serkan beyin muhabbetinden sonra verilen bu garanti samimi geldi ön logoyu sökerken orjinalinin tırnağının kırılmama garntisini aldım montajda araca gereken önem ve hassasiyeti veriyolar işçilikleri güzel zaman olarak müsait olduğumda bu uygulamaları yaptırıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakko modelistlik -- 30 Mart 2013; 16:12:41 >

• arkadaşlar arka koltuklarda ağırlık sensörü yok kemer uyarı için,buna emin oldum,kitapda aynen ön koltuklar için bu sistemin var olduğunu söylüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

kemerleri takılı bıraksan

hocam ozaman kemer geri bsarım yayı bozulur bir süre sonra kemerleri toplamaz hale gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahosmania

Yahoo daki grubu merak edip üye oldum. Teknik olarak kullanışlıdır belki ama ne bilim ben buradaki sıcaklığı orda hissetmedim tabii kişisel görüşüm.

Yok oradaki arkadaşlarda sıcak insanlardır ama buranın en önemli farkı, bir anda yeni birisi foruma girebiliyor, entresan konular açabiliyor...

Örnek...Yukarıdaki silah konusu..Bir anda yüzümde gülümseme belirdi..Gülenecek konu değil, araç hafif hasar görmüş..

Niye gülüyorsun..Silah bu hababam de bababam dişecek nesne değil...Kalemmi bu zırt pırt düşsün..

İşte düşüyor ama nerde..Honda ya zarar verecek yerde.Biraz Daha dramatiği silahda patladı benim İ-Mid ekranı param parça etti olurdu..

Yani bu tip sohbetlerin Foruma renk kattığını düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: hakko35

1.arka difüzör ve bagaj üstü spoiler modeli hoşuma gitti tam istediğim gibi yan marşbiyel biraz sadeydi arka tekerlere doğru modellenseydi iyi olurdu
    ön tampon ekleri güzeldi tavan folyosunu vizeden polisten vb sökmek zorunda kalırsak boyaya zara verirmi diye sorduğumda kesinlikle hayır dedi böyle bir durumda gel garantili sökerim dedi mekanın kalitesinden ve sahibi serkan beyin muhabbetinden sonra verilen bu garanti samimi geldi ön logoyu sökerken orjinalinin tırnağının kırılmama garntisini aldım montajda araca gereken önem ve hassasiyeti veriyolar işçilikleri güzel zaman olarak müsait olduğumda bu uygulamaları yaptırıcam

Hakan kardeşim birde foto olsaydı 10 üzerinden 10 luk paylaşım olacaktı..Bilgiler çok netti sağol..

• quote:

Orijinalden alıntı: musiqua

2013 elegance civic aldım aracım şuan garajda inmeye üşeniyorum bişey sorucam :D aux girişi oldugunu biliyorum fakat usb den emin değilim usb girişi varmı ? varsa iphonumu bağlayıp müzikleri orda dinleyebilir miyim ?

USB girişi kol dayamanın içinde...Ama yalnızca flash kullanılıyor...Bende kart okuyucu adaptörde var SD kartda okuyor..
  • Selam Forumdaş arkadaşlar,

Uzun zamandır sessiz sedasız forumu takip ediyordum.
    Temmuz ayına alımını ertelediğim CIVIC alımını, eşime süpriz yaparak bu gün kaporasını vererek almaya karar verdim.
    Nisan ilk haftası içerisinde teslim alacağım inşallah.
    Sonunda aranıza aktif olarak katılmak ve arabayı yenilemek sevindirdi.

Bu arada CIVIC Premium 2013 Beyaz'ım olacak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilmitaranci

Selam Forumdaş arkadaşlar,

Temmuz ayına alımını ertelediğim CIVIC alımını, eşime süpriz yaparak bu gün kaporasını vererek almaya karar verdim.

hilmi bey hoşgeldiniz,hayırlı olsun
  • quote:

quote:

hilmi bey hoşgeldiniz,hayırlı olsun

Çok teşekkür ederim.

Evdeki herkese ve bana bile süpriz olacak :D
  • quote:

Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanmanızı dilerim..Eşinize iyi süpriz olmuştur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahun

quote:

Sormayın eski araba gidiyor, 3 ay arabasız ne yapacaz diyor şu an bana :D
    İyiki foruma yazıyorum gülmekten anlayacak süprizi :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahun

quote:

Sormayın eski araba gidiyor, 3 ay arabasız ne yapacaz diyor şu an bana :D
    İyiki foruma yazıyorum gülmekten anlayacak süprizi :D

Bence sabırlı ol, araç aldığını söyleme,

Beyaz Civici aldığında evin tam önüne değilde, az ileriye park et..Evden gözüksün yani..Balkondan falan bakarken dersin işte alacağım araba buna benziyor..

Sonra gel bakalım falan dersin..Yanına gidincede kumandadan açıver kapıyı...

İşte o zaman atacağı sevinç çığlıkları, tam bir ömür boyu sohbet konusu olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: melil

quote:

arkadaşlar her araba çalıştırdığınızda arka emniyet kemeri tak uyarısı sizede geliyormu yokmu bunun kapatma yöntemi

Malesef geliyo ama yalancı kemer ucu takabilirsiniz en kolay çözüm

yahu arkalara niçin yalancı takıyosunuz kendi tokalarını takın
    1.i-mid uyarı vermez
    2. kemerler derli toplu olur
    3. boşta kalan tokaların koltuk kılfını delme ihtimali olmaz
    4 boşta kalan kemerler arkaya oturanlara rahatsızlık vermez
    tabiki bunlar benim düşüncem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakko modelistlik -- 30 Mart 2013; 19:02:02 >
  • 
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.