Şimdi Ara

2012 1.4 dizel comfort extra auris fiyat nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. başlıktaki araca niyetlendik. 42000 tl fiyat istendi. sizin de yorumlarınızı almak istedim. araca baktırdım hiç bir hasar kaydı vs yok. fiyat size göre nasıl? comfort extra pakette neler vardır neler yoktur? kullananlara göre kötü yönleri nelerdir? teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Otomatik olanlarına da ben bakıyorum. 45-48 bin arasında istiyorlar. Kaçtan alırsam iyi bir alım yapmış olurum bende bunu merak ediyorum.
  • 1,4 dizel comfort extra yı (MMT) geçen sene sıfır 47 500'e aldım. 42 000 normal sayılsa da 45-48 000 aralığı biraz fazla gibi. comfort extra'nın özelliklerini bir iki sayfa önce paylaşmıştım. (Auris Fan Club başlığında AURIS KATALOG ) MMT olanından bahsedersek, çok yüksek performans beklemeyenler için fakat, ekonomik ve iç mekanı geniş, baş ağrıtmayan sorunsuz bir araç. İç mekanın genişliğinin yanında bagajı bir o kadar dar. O da ayrı bir handikap. Uzun yolu rahat ve konforlu. Çok büyük ve sık bagaj ihtiyacınız yoksa tercih edilebilir fakat bagaj gerçekten sorun olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadwalader -- 20 Ekim 2013; 23:58:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadwalader

1,4 dizel comfort extra yı (MMT) geçen sene sıfır 47 500'e aldım. 42 000 normal sayılsa da 45-48 000 aralığı biraz fazla gibi. comfort extra'nın özelliklerini bir iki sayfa önce paylaşmıştım. (Auris Fan Club başlığında AURIS KATALOG ) MMT olanından bahsedersek, çok yüksek performans beklemeyenler için fakat, ekonomik ve iç mekanı geniş, baş ağrıtmayan sorunsuz bir araç. İç mekanın genişliğinin yanında bagajı bir o kadar dar. O da ayrı bir handikap. Uzun yolu rahat ve konforlu. Çok büyük ve sık bagaj ihtiyacınız yoksa tercih edilebilir fakat bagaj gerçekten sorun olabiliyor.

cadwalader teşekkürler. Bir araç hiç mi değer kaybetmez kardeşim. Geçen sene de 47000 bu senede. Toyota yı bizim milletimiz bu kadar çok seviyor.

• 42 ye aldim bende 19binde..1 ay olmadi..42 bin normal temiz kazasiz bir arac icin kaliplasmis bir fiyat sanirim:))azini yada cogunu gormedim pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: linqual
    42 ye aldim bende 19binde..1 ay olmadi..42 bin normal temiz kazasiz bir arac icin kaliplasmis bir fiyat sanirim:))azini yada cogunu gormedim pek.

2012 1.4 dizel comfort extra mmt 42 000 TL ye mi aldınız?
  • Hyr kardesim manuel vites

• bende de 2012 model dizel mmt vites var uzun yol deneyimimi aktarayım mersinden trabzona 965 km yol gittim nisan ayında 2014 yılı :) 4 kişi+ 3 yaşında cocuk bajaj ful dolu .... trabzona vardım 965 km ve yol bilg 110 km yol daha gider diyordu...

uzun yolda koltuk rahat değil bunu söylemek isterim sürücü sol baldırım acayip derecede tahriş oluyor .... yol tutuşu çok iyi ... araba 200 km hızı görüyor motor devir saati 200 deyken 4000 devirde kalıyor zorlayamaıyorsun :) kullanımı rahat içi ferah ... bağaj dar :) biz hanım ve cocukla 3 kişiyiz bize yetiyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.