Şimdi Ara

2011 yılı ZAMLI Motorlu Taşıtlar Verginizi öğrenin... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
10.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karenin

ulen hala zamları ve adaletsiz vergileri savunan tipler var bu ülkede. bu tipler herhalde vatandaştan hortumlanan fahiş vergilerden bir şekilde nemalanıyor ya da vergi vermiyor. futbol takımı tutar gibi "yensen de yenilsen de taraftarın seninle" mantığıyla siyasilere yalakalık yapan tipler ülkece fakirleşmemizden bile memnunlar. okumuyorsunuz, bilmiyorsunuz konuşuyorsunuz. başka ülkelerin milli gelirini araştırın, gidin avrupanın herhangi bir ülkesine de insanca yaşamak, gelişmişlik, adil gelir dağılımı neymiş görün. ben zamlardan memnunum diyerek dünyada eşi görülmemiş bir vatandaş profili çiziyorsunuz.
  • 75 model arabadan 208 lira vergi alıyorlar.Cebimde 200 lira olsa kabaklaşmış lastiklerini değiştirip 1 aydır altında otlar birikmiş korkudan binemediğim aracıma kavuşmuş olacağım.Akaryakıt fiyatına değinmedim bile...
  • biliyorum yine silinecek ama yazayım

ulan sandıkta benim oyumda nicelik olarak 1 sayılıyor şu kendine bir koyunu yakıştırıp profil resmi yapmış nerden nemalandığı belli olmayan insan müsvettesinin de....

not:ben cezamı biliyorum 4 gün sonra görüşürüz arkadaşlar çıkış butonuna basıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |_-0zZie-_| -- 9 Ocak 2011; 17:10:32 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.