Şimdi Ara

2011 YGS/LYS Sonuçları - Ana Konu / Sonuçlar Açıklandı (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
2
Favori
35.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yme61

arkadaşlar ben şu an ytüde okuyorum sorularınız varsa sorabilirsiniz.

ancak ben geçen sene yerleştim bu senede sadece ygs ye girdim. sonucumua baktığımda okuldan gelen alaniçi puan tam yarısına düştü (geçen sene 64 gelmişti şimdi 32). bu neden böyle oldu sistem mi değişti yine bilenler varsa açıklayabilirmi?.

Hocam sen geçen sene yerleştiğin için bu sene alan için puanın yarı yarıya düştü seneye gene gir 64 olarak alıcaksın puanını...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

Dil3 beklediğimden az geldi. Neyse öğretmenlik tutturuyoruz.
     [sizer]2011 YGS/LYS Sonuçları - Ana Konu / Sonuçlar Açıklandı

bişi dicem. Dil bölümü değğilim sayısalcıyım. Ben ingilizce öğretmenliği okumak istiyorum ama acaba katsayı olayı nasıl oluyo? çok mu zor??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedas

Tıp kontenjanlarının artışı ne kadardı?

bilen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

quote:

Orijinalden alıntı: _dideban_

arkadaşlar tercih için bölüm araştımamız lazım internette düzgün bir tercih kılavuzu bulamadık.taban-tavan ve sıralama gösteren bir link atabilirmisiniz 2010 lys için?

Doğru Tercih'in çok ayrıntılı bir tablosu vardı ama siteye ulaşılamıyor.

Adreste şu idi:http://www.dogrutercih.com/program2011/tablo4/

TESEKKURLER

• tm1 tm2 ilk 30 bin aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecubamojito

quote:

ancak ben geçen sene yerleştim bu senede sadece ygs ye girdim. sonucumua baktığımda okuldan gelen alaniçi puan tam yarısına düştü (geçen sene 64 gelmişti şimdi 32). bu neden böyle oldu sistem mi değişti yine bilenler varsa açıklayabilirmi?.

hocam ytü'deişletme/iktisat bölümleri eğitim dili ingilizce mi? yoksa ing hazırlık+ dersler türkçe mi?

Vallah geçen sene bütün bölümler %30 ingilizce oldu diye biliyorum zaten kılavuzu aldığında bölümlerin yanındaki kodlarına bir bakarsın ama büyük bir ihtimal dediğim gibi %30 ingilizce

• quote:

quote:

Tıp kontenjanlarının artışı ne kadardı?

bilen yok mu?

Yaklaşık 1000.Toplam 9000 civarında kontenjanı var tıpın.
  • @Something

Teşekkürler.
  • ya arkadaşlar biri yardım etsin gireceğim bölüm gecen sene ygs 6 dan 119 bin le almış ben bu sıralamayla bnu sene girebiliomuyum ? nereye bakıcağımı anlamadım ben biri yardım edebilirmi lütfen

• Mf-2 92 bin
    Mf-3 91 bin
    Mf-4 102 bin

Mühendislik öncelikli tercihim nereler gelebilir sizce bi yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • size bir uyarım var..bu %30 ingilizce olan bölümleri iyi tespit edin..araştırmazsanız beklemediğiniz bölümlerde karşınıza çıkıyor..özellikle ingilizceyle sıkıntısı olan arkadaş bilirim ki yazmış kazanmış haberi yok ve 2 yıldır hazırlık okuyor..Dikkat !
  • quote:

Orijinalden alıntı: hututsi

quote:

quote:

hocam ytü'deişletme/iktisat bölümleri eğitim dili ingilizce mi? yoksa ing hazırlık+ dersler türkçe mi?

Vallah geçen sene bütün bölümler %30 ingilizce oldu diye biliyorum zaten kılavuzu aldığında bölümlerin yanındaki kodlarına bir bakarsın ama büyük bir ihtimal dediğim gibi %30 ingilizce

kusuru bakma bir daha sorum var, %30 ingilizce nasıl oluyo ?
    dersler hangi dil anlatılıyo? yardımcı olursan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EinsteinModOn

quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

Dil3 beklediğimden az geldi. Neyse öğretmenlik tutturuyoruz.
    [simage]http://img221.imageshack.us/img221/3941/sonucvqt.png[/image

bişi dicem. Dil bölümü değğilim sayısalcıyım. Ben ingilizce öğretmenliği okumak istiyorum ama acaba katsayı olayı nasıl oluyo? çok mu zor??????

Ben de sayısalım. Okul birincisi olarak 75 puan geleceğine 60 geldi.
  • beyler bir bilen falan yok mu ya üstte mesaj atıımdı
  • Okul puanı beni de 500 kişi geriye atmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Mf-2 92 bin
    Mf-3 91 bin
    Mf-4 102 bin

Mühendislik öncelikli tercihim nereler gelebilir sizce bi yardım lütfen

Cevaplarınızı bekliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hututsi

quote:

quote:

kusuru bakma bir daha sorum var, %30 ingilizce nasıl oluyo ?
    dersler hangi dil anlatılıyo? yardımcı olursan sevinirim.

Yani diyelim toplamda okul bitene kadar 50 ders aldın %30 yani 15 tanesini ingilizce görmek zorundasın tabi hangi derslerin ingilizce hangi derslerin türkçe olduğunu(en azından bizim makine müh. bölüm belirliyor) bölüm belirler ona göre dersleri alırsın zaten ilk seneler canın sıkılmasın ortak dersler türkçe oluyor

• Size samimi bir dost tavsiyesi: Gerçekten üniversiteyi yaşamak isteyen ya dandik yerlede adam gibi bölüm yada sağlam bi yer ve bölüm yazsın..kütahya, afyon, aydın, muğla, uşak heleki denizli gibi yerlede dersaneye gider gibi üniversite okursunuz..demedi demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamazingo7

ya arkadaşlar biri yardım etsin gireceğim bölüm gecen sene ygs 6 dan 119 bin le almış ben bu sıralamayla bnu sene girebiliomuyum ? nereye bakıcağımı anlamadım ben biri yardım edebilirmi lütfen

ark ltfen biri yard etsin
  • quote:

quote:

ya arkadaşlar biri yardım etsin gireceğim bölüm gecen sene ygs 6 dan 119 bin le almış ben bu sıralamayla bnu sene girebiliomuyum ? nereye bakıcağımı anlamadım ben biri yardım edebilirmi lütfen

ark ltfen biri yard etsin

MF misin TM mi Sözel mi? TM değilsen sağ taraftaki alan dışı sütununa bakacaksın. TM isen sağdaki alan içi.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.