Şimdi Ara

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.723
Cevap
41
Favori
161.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bod perdeleri taktım. Arka camı çekmeyi unutmuşum. araca tamm oturdu kaliteli bir ürüne benziyor ama 230 liralık bir ürün değil bana kalırsa.

gerçi kaliteli bir film +filmin ömrü düşünülürse fiyat mantıklı gelebilir.

çek +puan ile 200 liraya mal ettim.

bu hafta sonu yolculuk var bakalım güneşi nasıl kesecek.montaj basit. eksi tarafı 10 tane klips takılacak içine 10 klips koymuş ulan 250 lira vermişim 2 tane fazla koy da çoluk çocuk koparır sonra klips ara dur.

tavsiye ederim.

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

perdeli cam

perdesiz cam.

sürekli çamur yapıyor aracı temizlemedim biraz kirli ama içeri görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Kendi perdeleri yok muydu? Bebek var 6 aylık yazım aydın bölgesinde çok km yapıyorum acaba cam filmi çektirsem mi siye araştırıyorum çünkü perde yetersiz kalıyor güneş konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Kendi perdeleri yok muydu? Bebek var 6 aylık yazım aydın bölgesinde çok km yapıyorum acaba cam filmi çektirsem mi siye araştırıyorum çünkü perde yetersiz kalıyor güneş konusunda

2.00 premium da var.1. 6 1.8 lerde yok diye biliyorum

aydında bence film kafi gelmez.

koyu filme de polis takar.

çözüm 1 numara ya da 1 2 numarası arası film +bod perde ile arka taraf yayla olur.

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Bende normal kendi orjinal perdeleri var 1.6 elegant extra 2012 elegant extra, ama kendi perdemiz yetersiz geliyor. Demek istediğim bod daha mı kalın, deliksiz yapısı var? Bizdeki delikli yapı çocuğu rahatsız ediyor

• bu arada 3 günlük indirim festivali var alide indirim + kazandığım çek ile arka koltuk koruyucu aldım

şu an indirimde ikisini 8.2 dolara aldım.

VORCOOL Oto Koltuk Kılıfı Koruyucu Koltuk Çocuk Kid Için Case Arka Kapak Mat Çamur Temiz Araba Çocuk Koltuğu Aksesuar

http://s.aliexpress.com/e26VnyQB?fromSns=Copy to Clipboard
    Araç içinde görüntüsü kötü olur ama arka koltuk silmekten iyidir.

manyetik tutucu şunu aldım.

aldıpım yerdeki mağaza 1 dolar alt limitsiz kod veriyor onu kullanarak aldım hala veriyor galiba.

3.69 dolar

Orijinal Baseus Evrensel Manyetik 360 Derece Dönüş Telefon Araç Tutucu Mıknatıs dağı Tutucu iPhone Samsung SmartPhone GPS

http://s.aliexpress.com/vIR3E7Zj?fromSns=Copy to Clipboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 28 Mart 2018; 11:31:43 >

• Bosch servisinin önünden geçiyordum,

Bujileri sordum.

En baba iridyum buji 30 bin km gider dedi.

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Emin hocam BOD Aydında biliyorsun değil mi? Gerçi sende perde varmış, eğer koltuk koruyucu falan alacaksan direk dükkanından git al. Ben oradan direk aldım, koltuk koruyucu,perde almadım film vardı korkuma söktüm perde işi iyi hoş ama çocuklara camdan birşey verecek olsan sıkıntı film işi bi netliğe kavuşsun yine film çektiririm nasipse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Escobar6734 E kullanıcısına yanıt
    Son 6 ayda,

(eylül ayında yazlık lastikler,

10 ekimden itibaren diğer 5 ay kışlık lastikler ile, genellikle şehir içi)

Toplam 6 ayda 7070 km yol yapmışım.

728 litre Lpg.

73 litre de benzin almışım.

Yani kışın 100 km de 10.3 lt Lpg ve 1 litre benzin tüketmiş. (genellikle şehir içi)

.

5 yılda 66650 km kullandım.

62.780 litre Lpg.

640 litre benzin.

.

Yani 5 yılın ortalaması;

100 km de,

9.4 litre lpg,

Ve 0.96 litre benzin

Kullanılmış.

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Bod aydın da biliyorum abi de gidemedim dükkana. Film işini merak ediyorum kaliteli yerler 500 600 dan yapıyor. Kararsız kaldım o kadar para da vermek istemiyorum filme bekleyeceğiz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Bod aydın da biliyorum abi de gidemedim dükkana. Film işini merak ediyorum kaliteli yerler 500 600 dan yapıyor. Kararsız kaldım o kadar para da vermek istemiyorum filme bekleyeceğiz artık

çok para. 5 sene gidecek bir film topu 50 lira kendin yap netten bakarak. bir topla her camı 2 kere geçersin. film çektirmeye o kadar para günahtır yazıktır.

benim perdeler yetmez ise 1 numara kendim film çekeceğim nasipse en fazla 30 liralık film boşa gider. nette yüzlerce video var bu işi anlatan fön makinesi maket bıçağı ve kredi kartı yeterli.

yarın hükümeti sıkılışırsa yine vatandaşa pusu kurup alır 250 lirasını.

ki ihtimal yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 29 Mart 2018; 13:16:18 >

• http://m.ensonhaber.com/toyota-avensis-yollara-veda-ediyor.amp

• cavit63 kullanıcısına yanıt
    Abi çok hoş olmuş. Eline sağlık. Temizlik için ne kullandın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan@07

http://m.ensonhaber.com/toyota-avensis-yollara-veda-ediyor.amp

TAM 2 YIL ÖNCEKİ HABER.
    14.03.2016
    09:16
    .
    ENAZ 200.000 KM OLANA KADAR BİNERİM.
  • kaptan@07 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hüseyin würt motor temizleyici kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan@07

http://m.ensonhaber.com/toyota-avensis-yollara-veda-ediyor.amp

Şu an arabayı değiştirecek olsam daha yeni bir Avensis alırım. Neden satış rakamları düşük hiç bir zaman anlamadım.
  • Power7Gear kullanıcısına yanıt
    Aslında D segmentinde Passat hariç hiç bir model istediği gibi değil.

9 yıldır aynı kasayı kullanan Avensis ancak bu kadar satıyor işte.

• mrblar, öne park sensörü taktırasım var. 2013 e.extra.. arkada hem kamera hem sensör var.insan öne koyar birini
    a101 e piranha marka gelmiş bi tane 40 liraya. tavsiye eder misiniz? ne yapmalıyım?
    bugün hanım sürerken arkadan bir bayan çarpmış.tampon göçmüş içeri biraz, vida dışarı çıkmış. bunu otokinge yaptırırken sensörü de taktırsam mı oraya acaba, aradan çıksa?
  • MeçhulASKER kullanıcısına yanıt
    O park sensörünü öne takamazsınız. Ön park sensörü bulunan setlerde hız ölçer ve gerektiğinde kapatmak için bir anahtar bulunur. Araç belirli bir hıza çıktığında devreden çıkar, durunca devreye girer.

• quote:

Orijinalden alıntı: karatech

O park sensörünü öne takamazsınız. Ön park sensörü bulunan setlerde hız ölçer ve gerektiğinde kapatmak için bir anahtar bulunur. Araç belirli bir hıza çıktığında devreden çıkar, durunca devreye girer.

sağol hocam cvp için. peki başka marka tavsiye, link vs var mı arkadaşlar?
    sizle nasıl, ne kullanıyorsunuz, aracınızda ne var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeçhulASKER

quote:

Orijinalden alıntı: karatech

sağol hocam cvp için. peki başka marka tavsiye, link vs var mı arkadaşlar?
    sizle nasıl, ne kullanıyorsunuz, aracınızda ne var?

Önde sensör olmadığından emin misiniz? Genelde serviste takılan ön-arka set bulunur bu araçlarda. Arızalı veya düğmeden kapalı olabilir mi? Ön tamponda yok mu delikler?

Eğer yoksa iki seçeneğiniz var, ilki ön-arka set alıp degistireceksiniz. İkincisi üzerindeki set ön sensör destekliyor mu onu öğrenip destekliyorsa ekleteceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.