Şimdi Ara

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.723
Cevap
41
Favori
161.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emindoner09

Merhaba arkadaşlar, aracın farları ile ilgili bir sorum var ama, xenon yapabiliyor muyuz farları, yapsak vize sıkıntısı yaşar mıyız? Vizeden yeni geçtim ama tak çıkar mı yapmamız gerekiyor devamlı? Birde Beyaz ışık veren ampuller var sanırım Philips in falan? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler. Aracım makyajlı 2012 elegant extra

Osram Cool Blue intense tavsiye ederim, 4200 Kelvin orjinal xenona yakın bir rengi var, gün ışığı deniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    3 kez muayeneden önce söktürdüm.

Bu sene xenonları taktırmadım. Orjinal ampulü taktırdım.

Gece yolculuğum çok az.

• merhaba arkadaşlar
    uzun araştırmalarım ve sizinde fikirleriniz doğrultusunda 215/55r17 94w kumho hs51 yazlık lastik taktırdım (malum adanada kışlık lastik ihtiyacı duymuyoruz:) ) gayet memnunum deseni,yol tutuşu,performans ve sesi gayet tatmin edici alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim. fitillere würth marka silikon spreyide uyguladım gayet olumlu sonuçlar aldım biraz çok kullandım galiba kaput altındaki fitile yetmedi :) periyodik ve kısmi ağır bakımımı bu hafta içi yapacağım deneyimlerimi ayrıca paylaşacağım.(ön düzen ayarı,ön balata,ön disk,hidrolik yağ,filtre ve motor yağı)

--kaputun ön kısım altında bulunan yatay kapağın klipsleri yoktu yerinden oynuyordu örneği olmadığından bende çinden oem numarasına göre sipariş ettim gelen üründe kendiliğinden çıkıyor para iadesi aldım ama şuan aldıklarım hiçbir işe yaramadı ve o kısımlar boş oraya ne önerirsiniz kapak oynuyor direk uyumlu olan klips hangisidirne önerirsiniz ??(orjinalinin fotosu veya cm veya mm paylaşabilirmisiniz) ??

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn_gknh

merhaba arkadaşlar
    uzun araştırmalarım ve sizinde fikirleriniz doğrultusunda 215/55r17 94w kumho hs51 yazlık lastik taktırdım (malum adanada kışlık lastik ihtiyacı duymuyoruz:) ) gayet memnunum deseni,yol tutuşu,performans ve sesi gayet tatmin edici alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim. fitillere würth marka silikon spreyide uyguladım gayet olumlu sonuçlar aldım biraz çok kullandım galiba kaput altındaki fitile yetmedi :) periyodik ve kısmi ağır bakımımı bu hafta içi yapacağım deneyimlerimi ayrıca paylaşacağım.(ön düzen ayarı,ön balata,ön disk,hidrolik yağ,filtre ve motor yağı)

--kaputun ön kısım altında bulunan yatay kapağın klipsleri yoktu yerinden oynuyordu örneği olmadığından bende çinden oem numarasına göre sipariş ettim gelen üründe kendiliğinden çıkıyor para iadesi aldım ama şuan aldıklarım hiçbir işe yaramadı ve o kısımlar boş oraya ne önerirsiniz kapak oynuyor direk uyumlu olan klips hangisidirne önerirsiniz ??(orjinalinin fotosu veya cm veya mm paylaşabilirmisiniz) ??

30xGrille Bumper Retainer Clip Fastener 90467-07211 for Toyota Lexus IS

http://s.aliexpress.com/qAbuINvu

(from AliExpress Android)

bundan almalısın. dikkat et açılan kanatların biri uzun. daha ucuzu bulunur resme göre araştır derim

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    hocam bende sizin gönderdiğinizin aynısını aldım zaten bir kanadı uzun ama orjinalini bilmediğim için olmadı :(
    aldığım ürün :
    https://tr.aliexpress.com/item/CNIKESIN-50PCS-Auto-Fasteners-Car-Grille-Bumper-Retainer-Nylon-Clips-90467-07211-for-Toyota-Prado-Camry/32818178990.html

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi 2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn_gknh -- 19 Kasım 2017; 16:8:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn_gknh

merhaba arkadaşlar

Tweeter bağladım. ön Tweeter 4 kablolu imiş.

4 kablo demek Tweeter ile hoparlör irtibatlı sesi kendi çalacakları frekansa göre dağıtıp ortak çalıyor demek. böyle olunca sistemi bozmak istemedim. Arka kapı hoparlörlerinden aldım gücü. kesme biçme yapmadan b sütunu altına çift taraflı ile yukarı açı verme aparatı ı kullanarak bantladım. parçalar Tweeter içeriğinde var

tizler belirgin şekilde arttı bana şimdilik yeteri geldi

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 19 Kasım 2017; 16:51:19 >

• Çok uzun yazıları büyük bir zevkle okudum..Beyzade kardeşime ve topiğe katkısı olan bütün forumdaşlarıma sonsuz teşekkürler..Bu forumda Corolla topiğinde çok yazılarım var... 2014 te AVENSİS ELEGANT EKSTRA aldım..Halen memnuniyetle kullanıyorum..Darısı uzaktan bakanlara.... Saygılarımla.....
  • 3 hafta oldu 2012 elegant ekstra alalı. Herşeyiyle güzel araba bana göre aydında yaşıyorum ve cogu zaman şehirdışı kullanıyorum aracı. Millet nasıl 80 90 veriyor küçücük B sınıfı poloya,ibizaya şaşırıyorum. 115 120 golf dizel otomatik araç alıyorlar uygunmuş fiyat diyorlar. Bunların hepsini de sıfır araç alanlar sayfasında bu forumda okuyorum. Sonrada sahibinden de kalan bir kaç avensis favori ilanımın fiyat düşüşünü izliyorum. Mesela 498524571 numaralı araç. Bunu mu alırım 90 liraya polo mu alırım. Şaşırıyorum valla bende bi terslik var heralde

• quote:

3 hafta oldu 2012 elegant ekstra alalı. Herşeyiyle güzel araba bana göre aydında yaşıyorum ve cogu zaman şehirdışı kullanıyorum aracı. Millet nasıl 80 90 veriyor küçücük B sınıfı poloya,ibizaya şaşırıyorum. 115 120 golf dizel otomatik araç alıyorlar uygunmuş fiyat diyorlar. Bunların hepsini de sıfır araç alanlar sayfasında bu forumda okuyorum. Sonrada sahibinden de kalan bir kaç avensis favori ilanımın fiyat düşüşünü izliyorum. Mesela 498524571 numaralı araç. Bunu mu alırım 90 liraya polo mu alırım. Şaşırıyorum valla bende bi terslik var heralde

taaabiki dizel polo alınır

adamlar poloyu passat konforunda diye iddia ediyorlar. Alan tayfa ise 2 eli iyi olsun diye alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Çok uzun yazıları büyük bir zevkle okudum..Beyzade kardeşime ve topiğe katkısı olan bütün forumdaşlarıma sonsuz teşekkürler..Bu forumda Corolla topiğinde çok yazılarım var... 2014 te AVENSİS ELEGANT EKSTRA aldım..Halen memnuniyetle kullanıyorum..Darısı uzaktan bakanlara.... Saygılarımla.....

Teşekkürler. Arada konuyu şenlendirin derim. yakıt olsun bakımlar olsun kafanıza takılanlar olsun

• Aynı terslik bizde de var sanırım...
    Bizim bu Toyota touch un harici video giriş portu var mı. Sen sökülü vaziyette gördüğün için bilebilirsin. Ön kamera takmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan@07

Bizim bu Toyota touch un harici video giriş portu var mı. Sen sökülü vaziyette gördüğün için bilebilirsin. Ön kamera takmayı düşünüyorum.

yok ama yapılıyor bu navigasyon modulu soketlerin den bir kaç pin galiba yanlış hatırlamıyorsam bağlantı yapınca görüntü veriyor tabi nav tuşuna basınca.

ön görüntü için arka kamera kablosu na ek yapı kamera değiştirici modul almak lazım kamera görüntüleri arasında geçiş yapacak modul Çinde 15 dolar civarı dır

• Merhaba 2012 model avensis için hangi motor yağını öneriyorsunuz? Aydında yaşıyorum aracım benzinli. Teşekkürler

• quote:

Merhaba 2012 model avensis için hangi motor yağını öneriyorsunuz? Aydında yaşıyorum aracım benzinli. Teşekkürler

0w20 0w30 0w40 kullanabilirsiniz bütçenize göre.
  • yağ kaç litre almam lazım abiler. 4+1 sanırım?
    https://m.youtube.com/watch?v=aNmoI0LOfmg

Bu videodan görünce videoyu çeken arkadaş işe irtibata geçtim. O gayet kolay yaptı. Tabi onun multimedya cihazında giriş vardı o hemen taktı. Bizimkisinden de buna benzer var mı diye merak ettim. Eğer navi tuşuna basınca olacaksa güzel.

Not: teyip ile alakalı bilmediğim bi özellik öğrendim. Bilen vardır ama bilmeyenler için söyleyeyim. Ekranı kapatmak için. Setup > diplay> screen off. Ben bilmiyordum. Yok Zannediyordum. Çok ta üzülmüştüm. Gece baya işe yarıyor.

Bide iPhone a müzik yüklemeyi becerince usb ye gerek kalmadan müzik dinlemekte ayrı bi güzellik. Onu da yeni keşfettim. 🤦🏻‍♂️

• Perşembe muayeneye girdim. En çok korktuğum cam filmi idi onu soran bile olmadı. LPG yi ocakta taktırmıştım. Muayene tarihine kadar işletmedim. Muayene sabahı LPG ciye gittim. Proje in. Usta gelmişken izalasyonuda söktü. Ne yazık ki bi kaç parça kalmış tekrar istediler. O kalan parçaları da söktürdüm. Elhamdulillah geçtik. Şimdi xenon taktırabilirim

• Bunu bende merak ediyorum

• bu yağı kullanan var mı. araç 140000 km de sıkıntı olur mu 0w-30

https://urun.n11.com/motor-yagi/lubex-syn-0w-30-4lt-tam-sentetik-motor-yagi3lt-organik-antifriz-P198403303
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.