Şimdi Ara

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.723
Cevap
41
Favori
161.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksimum ile minimum çizgisi arası 1.5lt ye tekabül ediyor diye biliyorum. Yağ filtresi değişirse 4.2 lt değişmez ise 4 litre diyor kılavuz ama 4.2 lt koyunca maksimum çizgiyi geçiyor bende. Bu sefer sadece 4 lt kullandım direk maksimum çizgisi üstünde kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Bende son iki bakımda 4 litre kullandım, maximuma yakın seviyede oluyor.

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn_gknh

Arkadaşlar merhabalar

Benimde periyodik bakımım geldi 0w-20 eneos yağı tercih edeceğim fakat 4+1=5 lt mi yoksa 4 lt mi alayım ne dersiniz ?

Bu arada Filtreleri herzmn olduğu gibi Bosch tercih ettim set halinde aldım

Son bakımda 0 20w enois kullandım. Memnunum. 4.2 lt yağ gidiyor. 4 lt yetiyor ama hakkı 4.25 lt. Bir şey olmaz, 4 lt yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 8 Ekim 2017; 0:15:52 >
  • 2011 elegant extra aracıma 59006 kodlu (touch and go +) 2013 2014 model orjinal avensis teybini ve orijinal kamerasını montajladım.

x-calibur murat abiye teşekkür ediyorum.
    çıkma olarak aldığım
    Bu teyp bir hafta kullanılmıştı çizik yoktu MaşaAllah.

kamera kablosu altyapı olarak hazırdı. hatta kamera yerleri da kesilecek yerler hazır.
    Bagaj kapağını da delmeniz lazım sacı. daha yapmadım kamera montajını sadece deneme yaptım.
    4 soketten 2 tanesi direkt takıldı diğerleri tek tek soket pinlerini seçerek taktım şemaya göre.

2.günün sonunda ses çıkışının daha güçlü olduğuna kanaat getirdim basslar daha güçlü vuruyor ses daha yüksek ve berrak.

ne çalışıyor?

usb

CD radyo

Bluetooth konuşma / Bluetooth ile müzik dinleme

Direksiyon tuşları

geri görüş kamerası

hızlanınca radyo ses yükselmesi özelliği

radyoda rds özelliği de var

ne çalışmıyor?

bizim eski teyp te sesle kişiyi arayabiliyorduk bunda yok o özellik onun yerine hızlı arama ekranı vs koymuşlar.

aracın trip bilgileri ortalama hız ortalama tüketim grafik olarak gösteriyor teyp ama obd bağlantılarını tam yapmadım muhtemelen çalışmayacak sonucu yazarım

sökmüşken kabloları ve teybin arkasını adeself yalıtım malzemesi ile biraz yalıttım ses falan gelmesin diye. parlak şeyler o, orjinal değil

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 8 Ekim 2017; 16:47:26 >

• Teşekkürlerimi sunuyorum arkadaşlar varolun

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn_gknh

Peki hocam 4lt kullanımda motora herhangi bir zararı olur mu ? Kapasite 4,2lt ise 200ml eksik olması çok fazla değil bence yinede sizlere sormuş olalım

4,2 litre olunca tam üst çizgiye geliyor. 4,0 koyarsanız eğer yaklaşık %5 eksik koymuş olursunuz. Yağınız eksiltme yapmıyorsa hiçbir sorun olmaz.
    Hayırlı olsun. Güzel olmuş. Güle güle kullan.

• Power7Gear kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir eksiltme yok hocam,bize Eneos 0w-20 4lt yolu göründü o zaman teşekkürler
    Hayırlı olsun talat sonuç güzel olacak.Müzik kalitesi açısından esksiyle arasında bir fark oluştumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Hayırlı olsun talat sonuç güzel olacak.Müzik kalitesi açısından esksiyle arasında bir fark oluştumu.

Tşekkür ederim abi.
    Onu yazacaktım 2. gün kullanımda, ses daha tok ve basslar daha güçlü geldi kesinlikleSes çıkışı yazmıyor ama kesinlikle artış var tokluk ve bass yönünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 8 Ekim 2017; 16:48:12 >

• Arkadaşlar 2011 makyajsız kasa Avensisin sis farları nedir ? Kitapçıkta h16 diye geçiyor ama h16 da ikiye ayrılıyormuş bu konuda bilgisi olan var mı yada elinde sis ampul veya soket fotoğrafı olan paylaşabilir mi teşekkürler 😊

• gkhn_gknh kullanıcısına yanıt
    H11 değil miydi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi

Hocam buradaki paylaşımdan almıştım resimde görüldüğü gibi h16 .. 😳bak şimdi benimde kafam karıştı 🤔🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn_gknh -- 10 Ekim 2017; 16:20:22 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=rqBHCuzBHZ8&t=3s

Şurada dursun teyp söküm videosu çekmiştim birinin işine yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 10 Ekim 2017; 23:18:41 >
  • 2011 modeldeki sis lambası için Toyota parça kodları:
    90981-13075 12V 55W, HALOGEN, FRONT FOG LAMP-WITH, PHILIPS
    90981-13081 12V 55W, HALOGEN, FRONT FOG LAMP-WITH, OSRAM
  • 2011 klavuzunda ön sis H11 olarak geçiyor. Yukarıdaki bilgi farklı yıl için olmalı.
  • Teybin kamerasını da montajladım çok şükür.

Özellikle yeri ve tamponu aynı anda göstermesi iyi oldu. kaldırıma va yanaşırken hep tedirgin olurdum şimdi kolayca görülüyor. kamerayı fabrikanın önerdiği yere taktım.

fikir vermesi açısından resimleri ekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: turk110

benim düldül :)

Izgara çevresindeki nikalajlari nerden temin ettiniz acaba

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.