Şimdi Ara

2011 TÖDER LYS (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
8.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onami

quote:

Orijinalden alıntı: Mtntk

herkes karmaşık sayı sorusunu farklı çözmüş Biri bana daha detaylı anlatabilirmi o su derinliği sorusunu tabi soruyu hatırlayan varsa

yukarda dediğim gibi dikdörtgenin bir köşegeni tabana paralel bir biçimde su yüzeyinde bir köşesi tabanda diğer köşesi su üstünde. kenar uzunlukları uzunlukları 0.6 ve 0.8 olan bir dik üçgen suyun içinde. suyun içindeki noktadan köşegene çektiğin dik suyun derinliğini verir.

Teşekkürler

• Hala kitapçık yok mu?
  • Mat 39d 5y
    Geo 14d 2y

Fizik 27d 3y
    Kimya 30d
    Biyoloji 23d 7y

daha mat çalışmadım unutmuşum baya çalışıp hallederim ama geo konusunda napcam bilmiyorum 25 günde geoyu ne yapıp ne edip düzeltmem lazım by fizik-kimya neti de çöpe gidiyor geo yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Mat 39d 5y
    Geo 14d 2y

Fizik 27d 3y
    Kimya 30d
    Biyoloji 23d 7y

daha mat çalışmadım unutmuşum baya çalışıp hallederim ama geo konusunda napcam bilmiyorum 25 günde geoyu ne yapıp ne edip düzeltmem lazım by fizik-kimya neti de çöpe gidiyor geo yüzünden

sabırlı ve sakin bir şekilde geo için ufak çaplı bir operasyon yap derim konu paylaşımı yap gün gün.çözeceğin testleri belirle ve periyodik olarak tekrar et konuları.sonuçta altyapın çok iyi bu kadarını rahat yaparsın bence.

konikler ve uzayla ilgili konuları bir dosya kağıdına özetler çıkarıp çalışmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelenbevili172hhc -- 25 Mayıs 2011; 16:12:19 >

• Matematik 42/6
    Geometri 17/5

Fizik 20/8
    Kimya 23/7
    Biyoloji 17/8
  • vay arkadaş çok iyi geçti dediğim mat berbat çıktı yahu :S

mat 38 d 9 y
    geo 13d 4y
    fizik 20d 4y
    kimya 27d 3y
    biyoloji 24d 5y

her zaman mat geo iyiydi şimdi tam tersi oldu iyi mi bi dengeye getirebilsem çok iyi olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

vay arkadaş çok iyi geçti dediğim mat berbat çıktı yahu :S

mat 38 d 9 y
    geo 13d 4y
    fizik 20d 4y
    kimya 27d 3y
    biyoloji 24d 5y

her zaman mat geo iyiydi şimdi tam tersi oldu iyi mi bi dengeye getirebilsem çok iyi olucak

Yaparsınız hocam moralinizi bozmayın.Matematik-Geometri abanın bu aralar derim.Fen'i iyi yapmışsınız gerçekten ama fizik daha da yükseltilebilir.
  • Sonuçlar ne zaman belli olur acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky Mustard -- 25 Mayıs 2011; 17:07:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Mühendis

quote:

mat 38 d 9 y
    geo 13d 4y
    fizik 20d 4y
    kimya 27d 3y
    biyoloji 24d 5y

Yaparsınız hocam moralinizi bozmayın.Matematik-Geometri abanın bu aralar derim.Fen'i iyi yapmışsınız gerçekten ama fizik daha da yükseltilebilir.

fizkten ezberlemediğim formüller vardı(rölativite motor formülleri vs) 6 boş zaten ordan geldi fiziği inşallah yükseltirim de son 3-4 denemedir 40tan düşmeyen ben şimdi 35.75 yapınca afalladım yahu
    kimyayı da full bekliyodum 3y çıktı

edit: 6haziranda açıklanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechN9ne -- 25 Mayıs 2011; 17:10:37 >

• quote:

quote:

quote:

mat 38 d 9 y
    geo 13d 4y
    fizik 20d 4y
    kimya 27d 3y
    biyoloji 24d 5y

fizkten ezberlemediğim formüller vardı(rölativite motor formülleri vs) 6 boş zaten ordan geldi fiziği inşallah yükseltirim de son 3-4 denemedir 40tan düşmeyen ben şimdi 35.75 yapınca afalladım yahu

Fiziği çok rahat yardırırsınız hocam o zaman Matematik için bi genel tekrar yapın derim çünkü limit-türev-integral öncesi işlenilen konular unutuluyor (misal logaritma ve matris/determinant sorularını yapamadım unuttuğumdan )Kimya da organiğe daha tam giremedim ondan çıktı benim yanlışlarda bilmiyordum tam ama yarım yamalak bilgilerle işaretliyeyim dedim benim de beklediğimden fazla yanlış geldi Valla bu aralar çalışamıyorum özellikle son 3-4 gündür bakalım napıcaz

• Geometriden 1 boş 1 yanlışım var fakat matematikte ayarı tutturamadım ya toplama çıkarma özürlülüğüm yüzünden gitti tam 7 soru böyle bir dikkat dağınıklığını yaşamam umarım gerçek lysde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

mat 38 d 9 y
    geo 13d 4y
    fizik 20d 4y
    kimya 27d 3y
    biyoloji 24d 5y

Fiziği çok rahat yardırırsınız hocam o zaman Matematik için bi genel tekrar yapın derim çünkü limit-türev-integral öncesi işlenilen konular unutuluyor (misal logaritma ve matris/determinant sorularını yapamadım unuttuğumdan )Kimya da organiğe daha tam giremedim ondan çıktı benim yanlışlarda bilmiyordum tam ama yarım yamalak bilgilerle işaretliyeyim dedim benim de beklediğimden fazla yanlış geldi Valla bu aralar çalışamıyorum özellikle son 3-4 gündür bakalım napıcaz

bakalım fizikte pek iddiam yok ama formülleri bilen yapıyo yani bu kadar basit

matematikte türev integral limitten toplamda 1 yanlış ve 2 küsür boşum var ama diğer konulardan 8 yanlış 1 boş çözemedim arkadaş bu işi

• YGS 12 bin 500lerde

töder lys mat 47d 3y geo 25d 2y fizik 25d 5 y kimya 28d 2y biyoloji 25 5

Sizce iyi mi gidişat (hedef ilk 7 bin TIP )

Edit : okul puanım 70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okldoc -- 25 Mayıs 2011; 18:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_214

YGS 12 bin 500lerde

töder lys mat 47d 3y geo 25d 2y fizik 25d 5 y kimya 28d 2y biyoloji 25 5

Sizce iyi mi gidişat (hedef ilk 7 bin TIP )

Edit : okul puanım 70

biyoloji 5 yerine 3 ve yukarısı olsa rahat gelir.
  • kitapçıklar töderin sitesine yüklenmiş arkadaşlar,bilginize..
  • Mat 30d 6y 4b
    Geo 15d 3y 12b
    Fizik 26d 3y 1b
    Kimya 26d 4y
    Biyoloji 27d 3y

Ygs-2 428 Puan bununla birlikte nerdeyse aynı puana denk geliyor.Matematikten çok yanlış çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.