Şimdi Ara

2011 TEMMUZ MTV KAMPANYALARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
34.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en iyisi ziraat şuanda. indirim vs hepsi zaten piyasa ile aynı fiyattan alınabilecek şeyler.
  • daha ödemedim beklemedeyim
  • ben de beklemedeyim...
  • Ben de beklemedeyim.
  • İng bonus kart ile ödedim bugün .... 5 taksit ile ...
  • Arkadaşlar axess ten cebime şöyle bir mesaj geldi, temmuz ayı sonuna kadar internet alışverişlerinizde 335 tl harcayın 5-10 ağustos arasında 25 tl chip para kazanın diye bir mesaj geldi. temmuz vergisini gib.gov.tr den odesem bu kampanya dan yararlanırım galiba. axess e internetten baktım bana gelen mesaja benzer bir kampanya yok, kişiye özel sanırım. baska kimseye bu mesajdan gelen kimse var mı?
  • Yapı Kredi kartı olmayıpta bankanın navigasyon kampanyasından yararlanmak isteyenlere yardımcı olabilirim.Ben o cihazı almayacağım forumdan bir arkadaş sevinsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

arkadaşlar şuan en favori hangi banka?

Halkbank;

"HalkCard Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginize 4 taksit
    ve tek seferde yapacağınız birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt
    harcamanıza 10 TL NakitPuan, ikinci harcamanıza 20 TL NakitPuan!"

istediğin yerde kullan. ben ole yaptım.
    nasıl olsa 1 depo yaklasık 200 tl doluyor.
    100 tl alacam 3-4 sonra bir 100 tl daha alırım.
    20 tl kaparım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 22 Temmuz 2011; 12:58:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

arkadaşlar şuan en favori hangi banka?

Halkbank;

"HalkCard Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginize 4 taksit
    ve tek seferde yapacağınız birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt
    harcamanıza 10 TL NakitPuan, ikinci harcamanıza 20 TL NakitPuan!"

istediğin yerde kullan. ben ole yaptım.
    nasıl olsa 1 depo yaklasık 200 tl doluyor.
    100 tl alacam 3-4 sonra bir 100 tl daha alırım.
    20 tl kaparım..

şuan önemli kartlar anlaşmalı akaryakıt istasyonları ile 50 TL ye kadar puan veriyor
  • HalkCard Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginize 4 taksit ve tek seferde yapacağınız birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamanıza 10 TL NakitPuan, ikinci harcamanıza 20 TL NakitPuan!

Kampanyadan 01- 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında HalkCard Advantage ile Gelirler Vergi Dairesiwww.gib.gov.tr’den ödeme yapan müşteriler yararlanabilecektir.

MTV ödemesi yapan müşterilerin 01- 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerine 10 TL NakitPuan, ikinci harcamalarına 20 TL NakitPuan verilecektir.
    Müşteri bazında takip edilecek Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanacak olup kampanya dönemi boyunca bir müşteri en fazla 20 TL NakitPuan kazanacaktır

Arkadaşlar,biri bana bunu tercüme etsin lütfen..anlama zorluğu çekiyorum resmen..

İlk 100 lira ve üzeri akaryakıt harcamasına 10 TL ve ikinci harcamanıza 20 TL verilecek olup kampanya dönemi boyunca en fazla 20 TL Nakit puan kazanılacaktır...deniliyor.

Sorularım şunlar :

1- İlk 100 liralık akaryakıt aldık,10 TL puan yazıldı. İkinci akaryakıt alımında 20 TL yazılacak ki toplamda 30 TL ediyor. O zaman " En fazla 20 TL NakitPuan kazanılır" ne demek?

2-İlk 100 lira harcamaya 10 TL puan verilecekse,20 TL puan kazanmak ikinci harcamanın miktarı ne olacak ? Belirtilmemiş.

3- Ve son soru...kampanyadan bir müşteri BİR KEZ yararlanacak ise..neden 2 defa harcama yapıyoruz?

Anlayan varsa lütfen anlatsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kry80 -- 22 Temmuz 2011; 22:40:04 >

• worldcard internet bankaciligi ile odemeye calistim ama vergi odeme yetkim yokmus

telefon acip sordum, vergi dairesine gidip yapilandirma talimati verip daha sonra tel bankaciliginden 3d mi ne bir sey almak gerekiyormus...

diger arkadaslar boyle bir yol mu izledi acaba? oyleyse bu ne zahmet boyle... diger bankalardan odeyen arkadaslar da boyle mi yapiyorlar.

yanitlar misiniz acaba?
  • katılıyorum
  • Arkadaslar ben ilk taksidiyle beraber ödicem bonusla.2 taksidi bir ödeyip ekstresinde bölündügünü gören var mı?
  • Arkadaşlar Dikmendeki Bosch Car servisine gittim check up için. Adam bana çok doluyuz 1 Temmuzdan sonraya gün veriyoruz dediler. Tamam dedim araçta motor sorunu var dedim bakar mısınız hemen bakarız dediler :)

Arabayı önce bilgisayara soktular, sonra ilgili parçayı bulmak için yarım saat beklettiler ve fiyat verdiler. Kısacası işimiz var deyip check up yapmadılar ama başka arıza için yarım saatten fazla uğraştılar.
    Bende işim var sonra gelirim dedim. :)

Bu zihniyette insanlara arıza baktırmam, baktırsamda yaptırmam, kapısının önünden de geçmem. Çocuk kandırıyorlar sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selotus5

worldcard internet bankaciligi ile odemeye calistim ama vergi odeme yetkim yokmus

telefon acip sordum, vergi dairesine gidip yapilandirma talimati verip daha sonra tel bankaciliginden 3d mi ne bir sey almak gerekiyormus...

diger arkadaslar boyle bir yol mu izledi acaba? oyleyse bu ne zahmet boyle... diger bankalardan odeyen arkadaslar da boyle mi yapiyorlar.

yanitlar misiniz acaba?

Bankadan odemedim, nedir bilemiyorum ama bu kadar zahmete girmektense gib.gov.tr'den odemek daha kolay:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kry80

HalkCard Advantage ile Motorlu Taşıtlar Verginize 4 taksit ve tek seferde yapacağınız birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamanıza 10 TL NakitPuan, ikinci harcamanıza 20 TL NakitPuan!

Kampanyadan 01- 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında HalkCard Advantage ile Gelirler Vergi Dairesiwww.gib.gov.tr’den ödeme yapan müşteriler yararlanabilecektir.

MTV ödemesi yapan müşterilerin 01- 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında birinci 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerine 10 TL NakitPuan, ikinci harcamalarına 20 TL NakitPuan verilecektir.
    Müşteri bazında takip edilecek Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanacak olup kampanya dönemi boyunca bir müşteri en fazla 20 TL NakitPuan kazanacaktır

Arkadaşlar,biri bana bunu tercüme etsin lütfen..anlama zorluğu çekiyorum resmen..

İlk 100 lira ve üzeri akaryakıt harcamasına 10 TL ve ikinci harcamanıza 20 TL verilecek olup kampanya dönemi boyunca en fazla 20 TL Nakit puan kazanılacaktır...deniliyor.

Sorularım şunlar :

1- İlk 100 liralık akaryakıt aldık,10 TL puan yazıldı. İkinci akaryakıt alımında 20 TL yazılacak ki toplamda 30 TL ediyor. O zaman " En fazla 20 TL NakitPuan kazanılır" ne demek?

2-İlk 100 lira harcamaya 10 TL puan verilecekse,20 TL puan kazanmak ikinci harcamanın miktarı ne olacak ? Belirtilmemiş.

3- Ve son soru...kampanyadan bir müşteri BİR KEZ yararlanacak ise..neden 2 defa harcama yapıyoruz?

Anlayan varsa lütfen anlatsın.

ben de halkcard la ödedim, nedir acaba son durum soran oldu mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natbolad -- 6 Eylül 2011; 19:07:52 >

• beklemedeyim hala!...
  • HASBC ILE ODEDIM 5 TAKSIT ARTI SPEEDY DE DE NTORJEN GAZI YAPTIRTIM LASTIKLERE
  • Bankalar da kemerleri iyice sıktı anlaşılan. Hala Puan veren bir kampanya yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: socialworker

quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Çoğu kampanyaya baktım, en mantıklısı HalkCard gibi geldi, o da bende yok.
    Elimdeki kartlar içerisinde de en mantıklısı World Card gibi geliyor.
    Peki Bosch Car Service'de yapılan Check-up nasıl arkadaşlar, tavsiye edermisiniz?

benim gittiğim yerde adamların haberi bile yoktu kampanyadan, hoş olsa da aracımı o servise emanet etmezdim sanırım.

arkadaşlar merhaba,
    bende bosch car service i merak ediyorum. gidip olumlu sonuç alanımız yok mu?
    ankarada olup da bu kampanyadan faydalanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.