Şimdi Ara

2011 sigara zammı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
28.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

quote:

Orijinalden alıntı: kazze

inşallah 10 lira yaparlar. bırakın şu illeti

quote:

Orijinalden alıntı: cingozzz

İçmeyin kardeşim sizde. Sanki çok önemli birşey.

hakaret olarak algılamayın.geri kafalısınız.

şimdi zihinlere yeni yeni oturmaya başlıyan bişey var. son zamanlarda sigaraya karşı faaliyetlerin artması, dumansız hava sahası uygulaması ve sigara içen sayısının belki biraz azalmaya başlamasıyla birlikte sigara içenler kendilerini marjinal hissetmeye başladılar.

+1 hepsi olmasada bir çoğu

• Bizde tekel shop var. Toptancılarında ağzında var bir zam dalgası ama tam bilmiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man
    Arkadaşlar sigara yüzünden her yıl milyonlarca insan ölüyor. Sonuçta bir denge sağlıyor bu yüzden bırakın içsinler.

S*çmık.
  • Arkadaşlar konu dağılmasın lütfen zam gelecek mi ? gelmeyecek mi ? Gelirse ne zaman gelir ? (Forumda daha önce bir arkadaş vardı , benzin zammını 2 gün önceden bilmişti, hatırlarsanız yakın zamanda oldu bu olay)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim026

Arkadaşlar konu dağılmasın lütfen zam gelecek mi ? gelmeyecek mi ? Gelirse ne zaman gelir ? (Forumda daha önce bir arkadaş vardı , benzin zammını 2 gün önceden bilmişti, hatırlarsanız yakın zamanda oldu bu olay)

aynen kesin bi oran lazım
  • 100 lira olsun içmezsem beni sevsinler
  • bu zamlar otlakcılık sektörüne büyük darbe vurucak
  • 10 lira olsun bence yapmasınlar 3 sene zam
  • Marlboro red 4ever 10lirada olsa 15 lırada olsa alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 3 Ocak 2011; 0:06:30 >
  • Bi kerede indirm yapsınlar
  • Yok kardeşim zam falan ben duymadım öyle bişey.

20 lira olsun gene alırım, deveme binerim.
  • Yeter zam zam nereye kadar birazda indirim yapsınlar.
    zam gelirse piyasada prestige gezer artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

sigara içenlere laf atanların arkadaşları büyük ihtimal hava atmak için içiyorlar ve bu yüzden sigara içenlerden nefret ediyorlar.benim evimde ve dışarda kimseye görünmeden içtiğim sigaranın kime zararı var?

siz içki içiyorsanız,cips,çikolata alıyorsanız biz de sigara alıyoruz.çikolata yemezsen ölüyor musun? -hayır.

ben hayatımda bir insandan sırf sigara içtiği için nefret eden biriyle karşılaşmadım. eğer öyle kişiler varsa o kişilerin ciddi problemleri var demektir. azıcık olgun olan biri sırf sigara içtiği için birinden nefret etmez

İyi konuştun dostum.

Bu arada @millet Camel'a geçin. Özellikle winstonculara sesleniyorum. Hem kaliteli duman hem az içmiş oluyorsunuz, hemde de. Ulan camel işte. Anlatılmaz yaşanır. Başka söze gerek yok

Edit: imla

• bu camel sadece bendemi balgam yapıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRuTaLHeRo

bu camel sadece bendemi balgam yapıyo

Yalnız değilsin

5 yıl Camel içen arkadaşım vardı boğazı mefta oldu, Winston'a geçti şimdi çok mutlu

Ama sonuna kadar Camel !
  • Benzin-Sigara bunların fiyatları böyle giderse yakın tarihte kan çıkacak gibime geliyor.Milletin damarına basıyorlar resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: BRuTaLHeRo

bu camel sadece bendemi balgam yapıyo

Yalnız değilsin

5 yıl Camel içen arkadaşım vardı boğazı mefta oldu, Winston'a geçti şimdi çok mutlu

Ama sonuna kadar Camel !

Yaklaşık 1.5 senedir "Camel Soft" içiyorum bende öyle bir problem yok ama soft kalmaması üzere yeni çıkan "Camel Black"i deniyeyim dedim.O yaptı.

• Yobaz yobaz mesaj atanlara diyorumki:

20 lira da olsa içicem, 30 lira da olsa içicem. Haa demek nüfus dengesi öyle mi? Evet sigara içtiğim için daha az yaşıyıcam ama pasif içicilikten, yanımda bir kaç kişiyi götürmeden gitmem.

2011 sigara zammı
  • milletinde bir alım gücü var. sigara üreticileri enayi mi öyle çok yüksek fiyat artışına izin versinler
  • Zam gelirse gelsin, bu saatten sonra pek fazla bağlamıyor beni. HATAY tarafına falan gitsem voleyi vuracağım.

Mavi bandrol akar...

2011 sigara zammı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Ocak 2011; 1:57:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.